Tag: lojra fati me letra

September 24, 2020 0 1520
Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se më në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët ...
April 17, 2020 0 1072
C’farë ofron platforma jonë në këtë periudhë qëndrimi në shtëpi? Shume gjera interesante kane ndodhur ne keto kohe ...
October 12, 2018 0 1254
Si te luajme poker, texas Hold’em Poker Me poshte do te shpjegojme se si te luajme poker amerikan. Ekzistojne shume ...
August 29, 2018 0 1267
Lojra me letra, kategorite dhe specifikat e tyre Lojra me letra jane te gjitha ato lojra qe perdorin ...
July 11, 2018 0 1065
Pak Histori I quajtur ndryshe WSOP ky turne pokeri eshte ndoshta nje nga turnete me te medhenj te ...
July 10, 2018 0 1005
Beteja e Maltës është një turne pokeri pa limit që mbahet në “Kazino Malta”në Maltë. Veprimtaria e debutimit ...
July 5, 2018 0 1005
Blekxheku eshte nje loje me letra bixhozi e cila luhet ndermjet disa lojtareve, ose vetem nje lojtari, kunder ...
June 30, 2018 0 1123
Pokeri është një lloj  loje me letra bixhozi që ka te beje me fatin, strategjinë dhe aftësinë e ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X