Tag: lajme per kazinote

August 31, 2018 0 1063
Kazinote me te medha ne permasa dhe cilesi Nje fjale e permbledh trendin e fundit per kazinote me ...
August 22, 2018 0 1043
Te fshehtat kryesore qe shume kazino ne internet nuk do ti ndanin kurre me ju. Nje analize e ...
July 23, 2018 0 1057
Ligji dhe Taksimet nga Autoriteti I Mbikqyrjes mbi lojrat e fatit ne shqiperi Njesia e mbikqyrjes se lojrave ...
July 11, 2018 0 984
Cfare ndodh te fitosh ne kazino dhe kazinoja nuk ka mundesi te paguaje? Kjo ka ndodhur disa herë – ...
July 5, 2018 0 1003
Monedhat virtuale “Bitcoin” jane duke u perdorur gjeresisht ne kazino Bitcoin eshte nje monedhe virtuale,e cila po perdoret ...
July 2, 2018 0 1002
Cfare u miratua per lojrat elektronike ne internet ne parlamentin Maltez? Dje parlamenti Maltez miratoi aktin final per ...
July 1, 2018 0 997
Operatorët ndërkombëtarë të kazinove online më në fund mund të rikthehen në Holandë. Ministria e Drejtësisë dhe Sigurisë ka ...
June 22, 2018 0 965
F.D  Nga I papune u be milioner brenda dites dhe fitoi  €4,365,843 ne MEGA MOOLAH NE CAPTAIN COOKS CASINO ne ...
June 19, 2018 0 970
Progressive Jackpots jane lojrat jackpot qe kane bere milionere nje numer te madh lojtaresh. Lojrat Jackpot mbase jane ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X