Play'n GO

5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
100% BONUS deri në 200 EUR + 30 free spins mbi depozitën e parë.
4.5 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 200 free spins mbi depozitën e parë.
4.3 rating
100% BONUS deri në 1500 EUR + 300 free spins mbi depozitën e parë.
4.0 rating
100% BONUS deri në 1500 EUR + 300 free spins mbi depozitën e parë.
4.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR + 100 fre spins mbi depozitën e parë.
5.0 rating
20% Cash Back e garantuar cdo ditë!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 300 free spins në lojën Starburst.

Play’n Go

play-n-go logo

Cdo fans i kazinove online e njeh Play’n Go dhe lojërat fantastike të krijuara prej tyre. Kjo kompani është shndërruar në eksperte në zhvillimin e slotsave dhe lojërave online. Skuadra krijuese e Play’n Go sigurohet që te ofrojë lojëra që janë argëtuese për lojtarët. Operatorët e lojërave kudo në botë janë mjaft të kënaqur nga shërbimi i kësaj kompanie, pasi ajo ka vënë në dispozicion të tyre stafin e suportit që është përherë i gatshëm të ofrojë ndihmën e nevojshme. 

Duke qenë të përkushtuar ndaj përmirësimit të teknologjive dixhitale, Play’n Go ka bërë të mundur që lojërat e tyre të jenë ndër më mirat në industri. Gjithashtu ata janë siguruar që këto lojëra të jenë të aksesueshme edhe në desktop edhe në pajisjet mobile si smartphone dhe tablet.

Lojërat kryesore të Play’n Go janë:

  • Jade Magician
  • Sails of Gold
  • Book of Dead
  • Cloud Quest
  • Pimped

Play’n Go e ka qendrën e vetë në Suedi dhe fokusi kryesor i tyre është tregu Europian. Kompania i ka fillesat e saj në vitet ’90 dhe përgjatë dy dekadave në vazhdim ka arritur të kthehet në një nga platformat më të mira të lojërave, e preferuar prej shumë kazinove të ndryshme në nivel global.

Play’n Go k arritur cdo objektiv që i ka vendosur vetes me lojërat e saj që gjenden në një numër shumë të madh kazinosh online. Megjithatë kjo kompani vazhdon të jetë ambicioze dhe e vendosur për të qenë vazhdimisht konkurruese duke prodhuar vazhdimisht lojëra argëtuese të cilësisë më të lartë.

Kazino e re 2021, Gslot Casino, $200 BONUS + 200 Free Spins!!!

X