NextGen Gaming

4.5 rating
100% BONUS deri në 200 EUR + 30 free spins mbi depozitën e parë.
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë.
4.3 rating
100% BONUS deri në 500 EUR mbi depozitën e parë + 225 free spins ose deri në 5 BTC
4.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR mbi depozitën e parë + 30 free spins!

NextGen

nextgen gaming logo

NextGen Gaming është një nga divizionet e Next Generation Entertainment. Kjo kompani është më e madhja prodhuese e pavarur e lojërave të basteve, atyre online dhe atyre në makineritë e kazinove reale. NextGen Gaming furnizon klientë që operojnë në tregjet e kazinove online, llotarive apo makinerive të lojërave në të gjthë botën. Fokusi i kompanië është global dhe shtrihet nga Sydney në Azi, në Paqësorin Jugor, Europë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Afrikën e Jugut. Me pak fjalë, NextGen Gaming operon kudo ku lojërat e fatit dhe bastet janë legale dhe të lejuara nga qeveritë përkatëse.

Nextgen është padyshim një nga kompanitë më të njohura në botë në fushën e saj, me lojëra që mund të luhen si në desktop, ashtu edhe në pajisjet mobile si smartphone apo tablet. Ata ofrojnë në mënyrë të vazhdueshme update në listën e tyre të lojërave dhe eksperienca që kanë në krijimin e softëare i ka fillimet që në vitet ’90. Kjo tregon se ata padyshim e dinë mjaft mirë se cfarë janë duke bërë kur bëhet fjalë për lojërat. 

Numri i lojërave të krijuara nga NextGen Gaming është jashtëzakonisht i madh, por në vijim janë përmendur disa nga më të njohurat prej tyre.

  • 300 Shields
  • Call of the Colosseum
  • Medusa
  • The Butterflies
  • The Dolphin Reef
  • The King Tiger
  • The 5 Knights

Slotsat e NextGen janë ideale për lojtarët që duan të kenë mundësinë për të luajtur në mënyrë të menjëhershme, kurdo që duan dhe kudo që të ndodhen. Mundësia për ti luajtur ato në shumë gjuhë të ndryshme dhe mundësia për të përdorur shumë lloje monedhash të ndrshme, bën që lojërat e NextGen të jenë të aksesueshme globalisht.

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X