NetEnt

4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 300 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins
4.5 rating
100% BONUS deri në 200 EUR + 30 free spins mbi depozitën e parë.
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
4.5 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 200 free spins mbi depozitën e parë.

NetEnt

entente logo

NetEnt është një emër i njohur për cdo entuziast të lojërave të kazinosë dhe slotsave. Kjo kompani është prej 20 vitesh një nga udhëheqëset në industrinë e lojërave online. NetEnt u ofron lojtarëve të saj koncepte unike dhe eksperienca emocionuese. Kjo kompani është një nga ofruesit më të mëdhenj të lojërave për kazinotë më të rëndësishme të botës. 

Lojërat janë të dizejuara bukur, me grafika mjaft cilësore falë përkushtimit që NetEnt ka në përdorimin e teknologjive më të avancuara. Gjithashtu lojërat e NetEnt janë të njohura për përqindjet e larta të bonuseve që ofrojnë.

Disa nga lojërat kryesore të NetEnt janë:

  • Aliens
  • Mega Fortune
  • Jack Hammer
  • Blood Suckers

Kompania i ka fillesat  në Suedi, por tani është e vendosur në 2 zyra, në Suedi dhe Malta, ku janë të punësuar më shumë se 700 persona nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 1996 dhe ,edhe pse fillesat e saj kanë qenë në kazinonë tradicionale, ka ditur të rifokusohet dhe ti kushtojë vëmendje të madhe industrisë globale të argëtimit dixhital. 

NetEnt është një kompani që fokusohet në maksimizimin e cilësisë së përvojës së lojtarit gjatë lojës dhe sigurohet që shpërblimet të jenë të drejta dhe atraktive. Cilësia e lojërave është ndër më të lartat edhe për sa i përket grafikave edhe në lehtësinë e përdorimit. 

 Të gjitha këto karakteritika bëjnë që kompania të jetë një nga kompanitë më të sukseshme në fushën e saj, lojërat e së cilës ofrojnë një eksperiencë të pakrahasueshme për cdo lojtar.

 

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X