Rank Casino Bonus Min. Deposit Visit
1 lojrat e fatit, lojra elektronike 100% deri në $200Kushtet e bonusit $10 Visit Review
2 luaj poker amerikan 200% deri në $22Kushtet e bonusit $5 Visit Review
3 betonline 100% deri në $1000Kushtet e bonusit $10 Visit Review
4 sportsbetting 50% deri në $1000Kushtet e bonusit $10 Visit Review
5 casino x 200% deri në 2000 EURAplikohen kushtet e bonusit 5 EUR Visit Review
6 genesis casino 100% deri në $1000 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
7 träda casino logo 100% deri në $100 + Free Spins pa depozitë!Kushtet e bonusit $10 Visit Review
8 crazy fox casino 20% cash back cdo ditë + Free lottery tickets!Kushtet e bonusit $5 Visit Review

Artikujt më të lexuar

si te luajme poker

Si te luajme poker, ja rregullat kryesore

Si te luajme poker, texas Hold’em poker me i preferuari Me poshte do te shpjegojme se si te luajme poker amerikan. Ekzistojne...

lojra me letra

Lojra me letra, fati si faktor ne lojrat me letra

Lojra me letra, kategorite dhe specifikat e tyre Lojra me letra jane te gjitha ato lojra qe perdorin letrat si...

luaj poker

Luaj Poker ne kampionatin World Series of Poker

Pak Histori I quajtur ndryshe WSOP ky turne pokeri eshte ndoshta nje nga turnete me te medhenj te pokerit i...

turne pokeri

Turne Pokeri – Beteja e Maltes

Beteja e Maltës është një turne pokeri pa limit që mbahet në “Kazino Malta”në Maltë. Veprimtaria e debutimit u hap...

poker

Poker, cfare eshte dhe historiku i kesaj loje te famshme

Pokeri është një lloj  loje me letra bixhozi që ka te beje me fatin, strategjinë dhe aftësinë e lojtarit. Të...

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!