Oferte promocionale ne kazino Royal Panda

300 rrotullime falas për dy lojra të reja Berryburst   dhe Berryburst MAX.

Data e fillimit : 23 gusht – 2018

Mbarimi: 6 shtator – 2018

Pasqyre e pergjithshme e promocionit.

Shuani etjen per te luajtur me maksimumin e rrotullimeve falas ( Free Spins ) deri ne 15 te tilla, dhe duke shijuar frutat dhe boronicat e lojrave te me reja te NetEnt

Luaj Berryburst, dhe Berryburst MAX

Mes 23 gushtit dhe 6 shtatorit, ju mund të shijoni një festë të rrotullimeve falas për Berryburst dhe Berryburst MAX, kur:

Luani 10 rrotullime në Berryburst me para të vërteta në ndonjë nga ditët e promovimit

Merrni 10 rrotullime të lira për Berryburst menjëherë kur ridepozitoni.

Argëtimi nuk ndalet këtu!

Luaj 10 rrotullime të lira në Berryburst MAX me para të vërteta në ndonjë nga ditët e promovimit

Merr 10 rrotullime të lira për Berryburst MAX menjëherë – vetëm rifreskoni depoziten.

Cdo dite per dy jave do te merrni deri ne 20 free spins ne Berryburst MAX vetem ne qoftese luani 10 rrotullime me para reale te depozituara.

Bonuset e lojes me oferte promocionale ne kazino jane te mahnitshme me figurat WILD keshtu qe neqoftese regjistroheni ne kazino mos harroni te provoni oferten qe nuk zgjat per shume kohe.

Per lojtaret e rinj te regjitstruar per here te pare oferta kryesore eshte 100 euro falas per nje depozite 100 euro, maksimalja eshte 100 euro. 

Rregullat per kete oferte promocionale ne kazino Royal Panda

 • Promovimi Berryburst shkon nga ora 00:01 më 23 gusht deri në 23:59 6 shtator 2018.
 • Lojtarët duhet të luajnë 10 rrotullime të parave të verteta (çdo vlerë – minimum $ 0.10 për rrotullim) në Berryburst para 23:59 CEST në ndonjë nga ditët e promovimit.
 • Lojtarët mund të kërkojnë vetëm një maksimum prej 10 rrotullime të lira në ditë për Berryburst me një maksimum prej 150 rrotullime të lira në dispozicion.
 • Lojtarët duhet të luajnë 10 rrotullime të parave të vërteta (çdo vlerë – minimum $ 0.10 për rrotullim) në Berryburst MAX para 23:59 në ndonjë nga ditët e promovimit.
 • Lojtarët mund të kërkojnë vetëm një maksimum prej 10 rrotullime të lira në ditë për Berryburst MAX me një maksimum prej 150 rrotullime të lira në dispozicion.
 • Lojtarët mund të kërkojnë një maksimum prej 300 rrotullime të lira (20 rrotullime të lira në ditë), ndarë në mënyrë të barabartë midis Berryburst dhe Berryburst MAX nëse kualifikohen çdo ditë gjatë periudhës së promovimit.
 • Lojtarët duhet të luajnë nga telefoni ose kompiuteri i tavolines apo tableti, lojrat Berryburst dhe Berryburst MAX për t’u kualifikuar.
 • Rrotullimet falas do të kreditohen në llogarinë e lojtarit menjëherë. Lojtaret duhet të rifreskojnë slotin për të hyrë në rrotullime të lira.
 • Fitimet e lira të rrotullimeve do të shtohen në balancen e bonusit të lojtarit.
 • Rrotullime të lira kërkojnë bastin maksimal: 35 herë në shumën e fituar.
 • Beti maksimal i bastit eshte 5 euro, dhe mund të ndryshojë.
 • Rrotullime falas mund të përdoren në të dy versionet e desktop dhe celular të lojës së reklamuar.
 • Ky oferte promocionale ne kazino nuk është në dispozicion për lojtarët nga vendet ku lojrat NetEnt nuk janë në dispozicion.

 

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X