Novomatic Casinos

kazino 77777

Kazino 77777 me kompanine Novomatic

Nje gjigand, i themeluar ne vitin 1980, nga miliarderi Johann Graf. Nga raporti i fundit i kompanise te ardhurat totale ishin 3.2 miliarde euro. dhe fitimi neto ishte 359 milion euro. Kompania ka qendra dhe zyra ne 43 shtete ku gjithashtu operon dhe kazino 77777, te preferuarat lojra legjende nga pothuajse lojtaret e te gjithe rruzullit, por vecanerisht shqiptareve, te cilet kane identifikuar kerkimet e tyre edhe ne google me termin kazino 77777, dhe sigurisht qe lideri i lojrave me te famshme me shtata eshte Novomatic dhe Apex Gaming Solution, nje kompani per te cilen do te flasim me vone ne nje permbledhje te re.

Meqenese kompania Novomatic eshte zgjeruar ajo ka krijuar partnership, bashkepunim me operatore te tjere, me qellimin e vetem qe te kryesoje tregun e bixhozit dhe te lojrave te fatit jo vetem ne kazinote fizike por sidomos ato online, si nje trend i domosdoshem per tregun.

Nje nga bashkepunimet e fundit eshte edhe me Talarius, nje dege me qender ne UK por pjese e Tatts Group, nje kompani Australiane duke krijuar Novomatic Lottery Solutions. 

  • Keshtu Kompania Novomatic pozicionohet fuqishem ne treg, duke investuar ne strategji te reja.

Në vitin 2010, krijohet GreenTube, si pjese e grupit Novomatic per te bere te mundur lojrat nga serite e famshme si: Gaminator, Admiral, Novostar dhe Novoline  të aksesueshme në internet. Softueri Greentube / Novomatic është unik i llojit të tij. Bazohet në platformën e çastit (nuk kërkohet download) dhe ofron gamën e plotë të sloteve Novomatic.

Me ne fund, lojrat qe njerezit anembane botes kane luajtur gjate 30 viteve te fundit ne kazinote fizike tashme kane mundesi ti shijojne ato edhe ne kazino 77777 online, ne internet. Disa prej lojrave më të njohura Novomatic në internet janë ato te grupit Gaminator si Book of Ra, Sizzling Hot, Charm i Lucky Lady dhe Delfin’s Pearl.

ÇFARË E BËN UNIKE NOVOMATIC?

kazino 77777

Kompania Novomatic mbetet e madhe ne llojin e saj jo per faktin se operon ne mbi 45 shtete dhe puneson mbi 23.000 punonjes ne kete industri por per faktin se ka bere revolucion ne teknologji. Ka ri dizajnuar te gjitha lojrat per kazino 77777 online, ka fituar me dinjitet vendin e saj ne historine pothuajse 40 vjecare, nje shembull i madh i nje suksesi te padiskutueshem.

Tani Novomatic nuk eshte kazino, nuk eshte operator qe ofron regjistrim dhe loje, eshte prodhues i makinave te lojrave te kazinove ndaj operatoret online duke dashur te plotesojne shijet e lojtareve per lojrat te cilat i luajne edhe ne kazinote fizike marrin me qera softeurin dhe ia ofrojne ate lojtareve te tyre.

Jo te gjitha kazinote ofrojne lojra kazino 77777 nga kompania Novomatic, megjithate ne kemi nje liste te caktuar nga ku ju mund te regjistroheni dhe te luani keto lojra. Disa jane per shqiptaret kudo qe jetojne perfshire edhe Shqiperine e Kosoven, ndersa disa te tjera operojne vetem ne shtete te kufizuara, te Europes si Gjermania, Anglia etj.

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X