Novomatic Slots

Kompania qe ofron te gjitha llojet e lojrave 77777 games

77777 games

Te gjitha kompanite e tjera te lojrave te fatit online qe ofrojne 77777 games prezantojne dhe perfaqesojne vetem emrin e tyre, ndersa per Novomatic nuk eshte e njejta gje. Trupi i Novomatic perbehet nga 4 pjese. Le ti shikojme nga afer:

NOVO LINE ™ NGA NOVOMATIC

Pjesa kryesore e Novomatic: NOVO LINE ™ është fytyra e drejtpërdrejtë e kompanisë Novomatic. Gama e lojrave elektronike,77777 games dhe softuerit që është nën këtë markë të veçantë është për lojtarët që duan vetëm një gjë: të luajnë lojëra elektronike online pa zile dhe bilbila ngjitur në to. NOVO LINE ™ përdor teknologjinë inovative të lojrave të bazuara në server, që do të thotë se mund të vendosë lojërat e tij nga çdo server në mbarë botën për rezultate te shpejta per lojtarin, qe mos te kete asnje vonese kur ai luan.

77777 games pjese e Novo Line jane Book of RA etj

COOLFIRE ™ NGA NOVOMATIC

Cool fire permban lojra si psh: Sizzling Hot Deluxe Extra Gold. Analistet shprehen se Coolfire eshte per nje audience me te ngushte, sesa preferencat e audiencave te gjera.

IMPERA-LINE ™ NGA NOVOMATIC

Lojrat e Impera janë shtesa më e fundit e lojërave të kazinosë në portofolin e Novomatic dhe jane nder lojërat më moderne në aspektin e modelimit, grafikave dhe karakteristikave. Novomatic kombinon te rejat e teknologjike me tendencat dhe preferencat e fundit te lojtareve ndaj dhe formula e sukseshit eshte padyshim e suksesshme. Lojërat që do të gjeni në linjën e Impera janë të gjitha të zhvilluara në HD për efekte optimale, animacione dhe grafikë dhe do të kuptoni se shumica e tyre do të klasifikohen si vido lojëra të plotë në vend të lojërave elektronike klasike me tre rreshta të përbërë nga limon, qershi dhe bar. Përsëri, Novomatic duket se ka dicka nga temat historike dhe i pëlqen të marrë frymëzim nga Greqia e Lashtë dhe mitologjia greke.Lojrat pjese e Impera Line jane: Blue Moon, Ultra Gems, dhe Book of Ra.

OCTO-GAMES BY NOVOMATIC

Nën markën e Octo-Games ju do të gjeni lojëra si: Empire V, Wild & Magic, Secret Trail and Sun of Africa. 

NJË FJALË E FUNDIT PËR NOVOMATIC

Tani që kemi përmendur gamën e lojërave elektronike të ofruar nga Novomatic, duhet të thuhet se kjo nuk është gjithcka që ata ofrojnë. Duke eksploruar me teper shikojme qe Novomatic Gaming eshte nje platforme komplete e pasur me 77777 games dhe video lojra te kategorive te ndryshme qe e bejne ate nje kompani unike lojrash per kazino si online ashtu dhe per kazinote fizike. Linja e jackpoteve ne Novomatic eshte gjithashtu impresionuese, ndaj nuk mund te deshtojne.

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X