Nje tjeter lojtar milioner i lojes Megamoolah! (2020)

Nje lajm i mire vjen kete periudhe izolimi per nje lojtar i regjistruar qe ne vitin 2018 ne Jackpot City Casino!

Fitimi i tij ishte 16,496,347.95 dollare kanadeze. 

Vetem Disa spins dhe BUM ai behet milioneri me I ri i Mega Moolah, lojes se famshme me jackpot progresiv, ku nje pjese e cdo beti te vendosur nga lojtaret shkon per cmimin Jackpot. 

Nje depozite e vogel e ben ate milioner, kjo tregon qe nuk keni nevoje te depozitoni shuma te medha per te fituar nje jackpot online!

Mega Moolah fillon me nje cmim taban prej 1 milion dollaresh dhe rritet me shpejtesi pasi mijera lojtare luajne cdo dite per te provuar shancin e tyre.

Ne fakt cmimet me te medha te kazinove online kane dale nga kjo loje, tashme eshte bere nje tradite me shume se 10 vjecare.

Microgaming eshte kompania e cila ka prodhuar Mega Moolah dhe Prodhon 3 lojra te reja, kryesisht video slote, cdo muaj!

Provo fatin tend ne Jackpot City Casino!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X