Një tjetër lojtar milioner i lojës Mega Moolah! (2020)

mega moolah jackpot

Një lajm i mirë vjen në këtë periudhë izolimi për një lojtar të regjistruar që në vitin 2018 në Jackpot City Casino!

Fitimi i tij ishte 16,496,347.95 dollarë kanadezë. 

Vetem disa spins dhe BOOM! Ai bëhet milioneri më i ri i Mega Moolah, lojës së famshme me jackpot progresiv. Në këtë lojë një pjesë e cdo beti të vendosur nga lojtarët shkon për cmimin Jackpot. 

Një depozitë e vogël e bën ate milioner! Kjo tregon që nuk keni nevojë të depozitoni shuma të medha për të fituar një Jackpot online!

Luaj tani në Mega Moolah

Loja fantastike fillon me një cmim taban prej 1 milion dollarësh dhe rritet me shpejtësi. Kjo pasi mijëra lojtarë luajnë cdo ditë për të provuar shansin e tyre. Pra mundësitë për të fituar janë të panumërta.

Në fakt cmimet më të mëdha të kazinove online kanë dalë nga kjo lojë. Tashmë, kjo është bërë një traditë më shumë se 10 vjecarë.

Microgaming është kompania e cila ka prodhuar Mega Moolah dhe prodhon 3 lojëra të reja cdo muaj, kryesisht video slots! Por edhe lojëra të llojeve të tjera.

Provo fatin tënd në Jackpot City Casino! Mund të jesh ti milioneri i rradhës në lojën e famshme Mega Moolah!

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!