News

March 19, 2021 0 1000
Mirë se erdhët në llotarinë “Time of Your Life” Kjo është një nga periudhat më të eksituese në ...
September 24, 2020 0 1612
Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se më në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët ...
September 22, 2020 0 1419
Mega Eventi më i madh në grupin e kazinove “Casino Rewards” Per 10 javë rresht një përqindje e ...
September 5, 2020 0 65
Përmbljedhje e “Kazino të reja për vitin 2020”! Të nderuar miq të faqes sonë! Ju ftojmë të ndiqni ...
May 16, 2020 1 1842
Hapja e faqeve apo kazinove të bllokuara nëpërmjet shërbimit VPN! Shumëkush tashmë e di që bastet në Shqipëri ...
April 17, 2020 0 1063
Nje lajm i mire vjen kete periudhe izolimi per nje lojtar i regjistruar qe ne vitin 2018 ne ...
April 17, 2020 0 1133
C’farë ofron platforma jonë në këtë periudhë qëndrimi në shtëpi? Shume gjera interesante kane ndodhur ne keto kohe ...
January 10, 2020 0 1132
Cilat janë kazinotë më të mira online në South Korea? Le të shikojmë nga afër një rishqyrtim të ...
December 26, 2019 0 1101
Te mire presim se bashku Vitin 2020! Te dashur vizitore dhe miq te Lojra Fati Online, viti 2019 ...
October 23, 2019 0 1071
Oferta e Kajot Casino për Halloween mbërriti! Data e ofertës: 25 Tetor – 3 Nëntor – 2019 Përgatitu ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X