Neteller Casinos, cilat kazino e pranojne?

Ja lista e Neteller Casinos si nje nder menyrat me popullore te depozitimit dhe terheqjes

Kazinote online e kane filluar historine e tyre me perdorimin e kartave te kreditit dhe menjehere sapo dolen procesoret e pare si Neteller casinos, te pagesave ata u bene shume popullore dhe cdo lojtar ka mundesi te luaje lojra fati, slot machines, lojra me shtata dhe kazino apex duke depozituar ne menyre te sigurte pa ekspozuar te dhenat e kartes se kreditit.

Depozitat me Neteller kryhen shume lehtesisht duke hyre ne Banking Page te kazinose ( Shih termat me te perdorura ne Kazino ) dhe duke zgjedhur si menyre depozitimi Neteller/

Cfare eshte Neteller dhe si funksionon?

Neteller

Jemi te sigurte qe shumica juaj e di si funksionon Paypal, ndaj edhe Neteller eshte nje procesor i njejte, me te njejtin konfigurim. Per me teper rüreth neteller Lexo KETU

Gjithashtu per tu informuar rreth formave me popullore qe kazinote online perdorin per depozita dhe terheqje LEXO KETU

  • Duhet te verifikohemi ne Kazino nqs perdorim Neteller?

Sigurisht qe po, verifikimi eshte nje kerkese standart per te gjitha kazinote dhe operatoret online pasi ne kete menyre ndalohet vjedhja dhe qarkullimi i paautorizuar i parave, dhe sidomos parandalohet pastrimi i parave.

Edhe vete Neteller ka nje proces te forte te verifikimit gje qe do tju jape kredibilitet perballe kazinose qe keni zgjedhur per te luajtur, pasi edhe ata e dine qe Neteller kerkon verifikim nepermjet ID, Adrese e banimit apo Verifikim i kartave te kreditit nepermjet Screenshot’s qe ia dergoni sistemit.

  • Si te terheq parate nga Neteller?

Terheqja eshte shume e thjeshte dhe ka disa menyra per ta bere kete.

  1. Drejt e ne llogarine tuaj bankare. ( Per shqiptaret jashte Shqiperise )
  2. Drejt e ne karten tuaj te Neteller Master Card ( Per shqiptaret jashte Shqiperise )
  3. Ne karten tuaj te debitit, pasi e keni perdorur per te derdhur fonde ne llogari.
  4. Duke ia derguar nje personi tjeter
  5. Duke I transferuar ne nje Skrill Account.

Per shqiptaret e shqiperise sugjerojme qe te hapni dhe nje llogari Skrill

Shumica e kazinove qe pranojne Neteller pranojne edhe Skrill

Ja lista e Neteller Casinos

Rank Casino Bonus Min. Deposit Visit
1 kazino guts 100 free spins + 200% deri në $100Kushtet e Bonusit $10 Visit Review
2 kazino gaming club 100% deri në $200Kushtet e Bonusit $20 Visit Review
3 kazino blackjack ballroom 100% deri në $200Kushtet e Bonusit $20 Visit Review
4 kazino bitstarz 20 free spins + 100% deri në $200Kushtet e Bonusit $10 Visit Review
5 lojra fati falas 100% deri në $800Kushtet e Bonusit $10 Visit Review
6 kazino captain cooks 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $5 Visit Review
7 kazino mr green 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $10 Visit Review
8 Depozito $10 për bonus surprizëKushtet e Bonusit $10 Visit Review
9 kazino William hill 150% deri në $150Kushtet e Bonusit $10 Visit Review
10 kazino royal panda 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $10 Visit Review

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!