Mirëse vjen 2020!

Te mire presim se bashku Vitin 2020!

Te dashur vizitore dhe miq te Lojra Fati Online, viti 2019 ka qene nje vit i mbushur me supriza dhe aktivitete pa fund per ne. Urojme qe dhe per ju ka qene i tille. Nje vit plot surpriza te tjera na pret. 

Cfare ofrojme per vitin 2020?

Kazino te reja, me nje reputacion nderkombetar, te licensuara dhe qe ushtrojne aktivitet te rregullt legal.

Vizitoret tane jane pergjithesisht Shqiptare qe jetojne ne trojet e Kosoves, Malit te Zi e sigursisht ne Europe apo USA dhe Kanada.

Faqja jone eshte nje platforme qe ju ndihmon te zgjidhni kazinone tuaj sipas shtetit ku jetoni. Jemi munduar te krijojme qe atmosfere argetuese, me bonuse dhe oferta pa fund per lojtaret e rinj. 

Cdo analize e kryer per kazino te reja, eshte bere ne baze te detajeve te rrepta qe ne personalisht mendojme qe jane elementet kryesore per te nje eksperience tuajen sa me te lehte dhe te sigurte. 

Me cilat kazino te reja mund ta filloni Vitin e Ri?

  1. Fast Pay Casino, nje platforme serioze me nje larmi te madhe lojrash dhe mbi te gjitha e vecanta e kesaj kazinoje eshte pagesa teper e shpejte ne llogarine tuaj pasi keni fituar nje shume te caktuar. Nje grup i caktuar ish lojtaresh tashme kane filluar aventuren e tyre online me nje kazino origjinale e cila synon te konkuroje kazinote e tjera duke ofruar pagesa te shpejta por sigurisht edhe argetim me lojra nga kompani te ndryshme. Pas depozites se pare Fast Pay Casino ofron 100 free spins nga te cilat ju mund te fitoni kreditet shtese te cilat mund ti luani perseri ose ti terhiqni drejt llogarise tuaj.

  1. Casino.com nje kazino origjinale me nje menu te pasur, pranon lojtare nga shumica e shteteve ku jetojne shqiptaret dhe ofron menyra pagesash nga me te ndryshmet. Bonusi ne Casino.com eshte teper terheqes per lojtaret e rinj. Mund te merrni deri ne $400 bonus pas depozites tuaj te pare. 
  1. Unique Casino eshte vertet unike ne llojin e saj, plot sharm dhe sherbim klas te klientit. Mund te merrni 20 free spins menjehere ne Unique Casino

  1. Kajot Casino e preferuar teper per shqiptaret me slotet dhe lojrat me shtata por jo vetem. Kajot ofron $5 falas pas regjistrimit tuaj. Filloni 2020 me nje grup kazinosh qe nuk kerkojne asnje depozite nga ana juaj per te luajtur.

Navigoni listen e madhe te kazinove te perzgjedhura dhe filloni vitin 2020 me nje eksperience ndryshe!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X