Luaj lloto online, per cmime jackpot

Luaj Lloto Online per cmime jackpot qe arrijne miliona Euro.

luaj lloto online

Luaj lloto online thjesht duke u regjistruar nga celulari. Tashme llotarite dhe lojrat gervishtese Jane thjeshtuar shume me presencen e tyre online. Te luash lloto online nga celulari eshte nje realitet tashme i konfirmuar.

Cfare jane llotarite dhe si funksionojne Online?

Një lotari është një formë e lojrave të fatit që përfshin perzgjedhjen e numrave për një çmim. Disa shtete i konsiderojne llotarite te jashteligjshme, ndërsa të tjerë e mbështesin atë deri në masën e organizimit të një lotarie kombëtare ose shtetërore. 

Është e zakonshme që të gjesh një farë rregullimi të lotarisë nga qeveritë; rregullorja më e zakonshme është ndalimi i shitjes për të miturit, dhe shitësit duhet të licencohen për të shitur bileta llotarie. 

Edhe pse llotaritë ishin të zakonshme në Shtetet e Bashkuara dhe disa vende të tjera gjatë shekullit të 19-të, në fillim të shekullit të 20-të, shumica e lojërave të fatit, duke përfshirë llotaritë, ishin të paligjshme në SHBA dhe në pjesën më të madhe të Evropës si dhe në shumë vende të tjera . 

Kjo mbeti kaq shumë deri pas Luftës së Dytë Botërore. Në vitin 1960 kazinotë dhe llotaritë filluan të ri-shfaqen në të gjithë botën si një mjet për qeveritë për të rritur të ardhurat pa rritur taksat. 

Llotarite edhe Online

Tashme ne USA ne shumicen e shteteve mund te blihen bileta llotarie online, dhe statistikat tregojne qe shitjet online jane rritur se tepermi duke I kursyer kohe lojtareve. 

“ Une zakonisht luaj lloto online pothuajse cdo jave nga telefoni, madje edhe kur jam ne makine, ndaluar mund te porosis bileten qe dua, fale teknologjise” shprehet nje qytetar amerikan.

Si mund te luaj lloto online?

Pervec blerjes se biletave te llotarise ne qytetin tuaj tani keni mundesi te blini bileta per llotarite me te famshme ne bote. Ideja eshte e tille qe pasi ju regjistroheni, sistemi ben blerjen e biletes me numrat tuaj te perzgjedhur dhe ju keni mundesi te kontrolloni bileten tuaj pas hedhjes se shortit.

Jackpot eshte kompania qe mbulon pothuajse te gjitha llotarite me te famshme te Europes dhe Amerikes. Euromillions, Megamillions, Powerball Etj jane vetem nje klikim larg. Kjo kompani bashke me disa kompani te tjera me lojra fati ka nje siguri maksimale dhe shquhet per suportin e saj ndaj klientit.

Luaj Lloto Online duke u regjistruar vetem me nje e-mail dhe duke zgjedhur llotarine tende te preferuar!

luaj lloto online

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
5.0 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Winz Casino, Best Crypto Casino 2021, No Wager Requirement Bonus!!!

X