Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Kahnawake Gaming Commission
 • Krijuar më 2001
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ofron lojra vetëm nga Microgaming
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analize e Zodiac Casino

zodiac casino

Zodiac Casino është pa dyshim një ndër liderët e industrisë së bixhozit online dhe kazinove në distancë, me një shërbim të kualifikuar.

Lojërat në Zodiac Casino

Kjo kazino online ka vetem një operator lojërash, Microgaming, i audituar nga eCogra. e Cogra është agjencia më e madhe e autorizimit të operatorëve. Ajo gjithashtu ofron garancinë se rezultati i lojërave gjatë procesit të lojës është i ndershëm, rastësor, dhe i pamanipuluar.

Migrocaming sigurisht është një lider i lojërave të fatit, i cili pothuajse bën pjesë në shumicën e kazinove në internet. Lojërat që bëjnë pjesë në platformë janë të shumta. Mes tyre: Roulette, Blackjack, Video Poker, dhe Slot machines nga të gjitha kategoritë. Duke filluar nga klasiket deri tek Video Slots, me mbi 100 linja. Të tilla janë: Game of ThronesImmortal RomanceThe Phantom of the Opera etj.

Vlen për t’u përmendur që lojërat jackpot nuk mungojnë. Ato janë pjesë e rrjetit të jackpoteve progresive në MicrogamingMega Moolah është një nga ato lojëra të famshme që ka prodhuar milionerë pafund online.

Metodat e pagesave

Zodiac ofron një gamë të gjerë të pagesave, të mënyrave të depozitimit, dhe tërheqjes së parave.

Neteller, Paypal, Skrill apo karta debiti dhe krediti janë disa nga opsionet më popullore.

Licensat e Zodiac Casino

Zodiac mban 3 licensa, të cilat garantojnë që shqiptarët që jetojnë në: Kanada Angli, Gjermani, apo në shumë shtete europiane, të luajnë në përputhje të plotë me ligjin.

Licensat në Kahnawake, UK dhe Maltë garantojnë një biznes plotësisht legal, të ndershëm dhe të monitoruar. Zodiac Casino garanton kualitet në shërbim drejt lojtarëve, një pagesë në kohë të fitimeve deri në 4000 euro në javë, si dhe garanci të pagesës së jackpot, në rast se lojtari fiton. Kjo sigurisht e garantuar edhe nga Microgaming.

Suporti ndaj klientit

Sigurisht që live chat 24 orë non stop është një garanci që ju do të keni gjithmonë një opsion të menjëhershëm për të zgjidhur problemin tuaj. Mjafton të kontaktoni, dhe një operator do të jetë i disponueshëm për ju.

5.0 rating

One Reply to “Zodiac Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X