Zodiac Casino

4.8 / 5

80 shanse për tu bërë milioner!

Zodiac Casino

  • Lojra nga Microgaming
  • Luaj nga Telefon, Tablet, PC
  • Jackpots ne Mobile
  • Aprovuar nga eCogra
  • Licensuar ne Maltë, UK dhe Kahnawake

Pros

  • Aprovuar nga eCogra prej kohesh, Zodiac Casino eshte nje zgjedhje perfekte per lojtaret qe preferojne Microgaming, me mbi 500 lojra ne arkiven e tyre. eCogra eshte autoriteti me i larte i monitorimit te mire funksionimit te software te kazinose per te garatuar rezultat te rastesishem te lojrave.

Cons

  • Limiti i terheqjes vetem 4000 euro ne jave, mgjth nqs jeni me fat, edhe 4000 euro ne jave nuk jane pak.

Zodiac Casino info

Name Zodiac Casino
Website URL www.zodiaccasino.com
Established 2001
Minimum Deposit $5
Support Options Live Chat, Phone, E-mail
Deposit Options ClickandBuy, EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Electron, instaDebit, Visa, Entropay, Przelewy24, POLi, GiroPay, EPS, Euteller, Neosurf, Multibanco, eChecks, Trustly, Skrill, Direct Bank Transfer, iDEAL, Instant Banking, PugglePay, QIWI, Sofortuberwaisung
Withdrawal Options ClickandBuy, Kalibra Card, Maestro, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Electron, Visa, Entropay, eChecks, Skrill, Cheque, Direct Bank Transfer, EcoPayz, instaDebit, MasterCard
Shtetet qe nuk lejohen France, USA, Itali, Spanje, Belgjike, Rumani
Ofrohet në këto gjuhë: Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, German, Hungarian, Italian, Japanese, Latvian, Norwegian, Polish, Portuguese, Spanish, Swedish, French, Greek, Russian, Turkish, Slovenian

Analizë e Zodiac Casino

zodiac casino

Zodiac Casino është pa dyshim një ndër liderët e industrisë së bixhozit online dhe kazinove në distancë, me një shërbim të kualifikuar.

Lojërat në Zodiac Casino

Kjo kazino online ka vetem një operator lojërash, Microgaming, i audituar nga eCogra. e Cogra është agjencia më e madhe e autorizimit të operatorëve. Ajo gjithashtu ofron garancinë se rezultati i lojërave gjatë procesit të lojës është i ndershëm, rastësor, dhe i pamanipuluar.

Migrocaming sigurisht është një lider i lojërave të fatit, i cili pothuajse bën pjesë në shumicën e kazinove në internet. Lojërat që bëjnë pjesë në platformë janë të shumta. Mes tyre: Roulette, Blackjack, Video Poker, dhe Slot machines nga të gjitha kategoritë. Duke filluar nga klasiket deri tek Video Slots, me mbi 100 linja. Të tilla janë: Game of Thrones, Immortal Romance, The Phantom of the Opera etj.

Vlen për t’u përmendur që lojërat jackpot nuk mungojnë. Ato janë pjesë e rrjetit të jackpoteve progresive në Microgaming. Mega Moolah është një nga ato lojëra të famshme që ka prodhuar milionerë pafund online.

Metodat e pagesave

Zodiac ofron një gamë të gjerë të pagesave, të mënyrave të depozitimit, dhe tërheqjes së parave.

Neteller, Paypal, Skrill apo karta debiti dhe krediti janë disa nga opsionet më popullore.

Licensat e Zodiac Casino

Zodiac mban 3 licensa, të cilat garantojnë që shqiptarët që jetojnë në: Kanada Angli, Gjermani, apo në shumë shtete europiane, të luajnë në përputhje të plotë me ligjin.

Licensat në Kahnawake, UK dhe Maltë garantojnë një biznes plotësisht legal, të ndershëm dhe të monitoruar. Zodiac Casino garanton kualitet në shërbim drejt lojtarëve, një pagesë në kohë të fitimeve deri në 4000 euro në javë, si dhe garanci të pagesës së jackpot, në rast se lojtari fiton. Kjo sigurisht e garantuar edhe nga Microgaming.

Suporti ndaj klientit

Sigurisht që live chat 24 orë non stop është një garanci që ju do të keni gjithmonë një opsion të menjëhershëm për të zgjidhur problemin tuaj. Mjafton të kontaktoni, dhe një operator do të jetë i disponueshëm për ju.

Luaj në Zodiac Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!