Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2018
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

winspark casino

WinSpark Casino

WinSpark Casino është një prej atyre vendeve  që i kanë rezistuar testit të kohës. Me shumë mundësi kjo gjë ka ardhur falë metodave unike që ata përdorin për lojërat e fatit online. Kazinoja u krijua fillimisht nga Donateu Limited, një kompani nga Qipro, por tani manaxhohet nga Hermione Ltd. dhe zotëron licensa nga Curacao dhe Qipro.

Winspark është një kazino kozmopolitane që synon ti ofrojë shërbimet e saj lojtarëve nga e gjithë bota. Impresioni i përgjithshëm që website të jep është përpjekja jo vetëm për të luajtur seriozisht lojrat e fatit që ofrohen, por edhe të argëtoheni duke e bërë këtë gjë. Gjithashtu Winspark zotëron të gjitha cilësitë e një platorme të besuesshmë të lojrave të fatit, me ofertat e saj të regjistrimit, skemat VIP, përzgjedhjen e metodave të pagesës dhe standartet më të larta të sigurisë.

Lojërat e kazinosë

WinSpark Casino mundësohet  vetëm nga NetoPlay, një studio lojërash në pronësi të Donateu Ltd, operatorët e mëparshëm të platformës WinSpark. Si e tillë, ndoshta i mungojnë disa aspekte ku më i rëndësishmi janë lojërat e tavolinës. Megjithatë nga ana tjetër kjo kazino zotëron një koleksion me të vërtetë unik të lojërave vituale të fatit.

Kryesoret në WinSpark janë slots, të cilat përmbajnë tematika dhe karakteristika nga më të ndryshmet. Mund të gjeni gjithcka, që nga lojërat më klasike si Aladdin’s Treasures dhe Cleopatras slots, tek ato më moderne si  Dragon Slot dhe Zombie Apocalypse. 

Një tjetër lloj lojërash të rëndësishme në WinSpark Casino janë edhe lojërat gërvishtëse që ndahen në 2 grupe, ato argëtuese dhe kartat gërvishtëse të kazinosë.  Lojërat argëtuese bazohen kryesisht në puzzle, Bingo apo cartoons, ndërsa ato të llojit kazino përmbajnë karta gërvishtëse të bazuara në Blackjack, Roulette dhe lojëra të tjera të kazinosë. 

Përvec këtyre ajo që mbetet në menunë e lojërave janë ato të bazuaea në Sportet Virtuale si Darts, Gara me kuaj apo Futboll.

Loja nga pajisjet e tjera

WinSpark nuk ofron një aplikacion për përdoruesit e smartphone, megjithatë përdor plattformën e saj HTML5, prandaj website është mjaft cilësor edhe në smartphone apo tablet.

Opsionet e pagesve

Është e vështirë të gjesh metoda pagese që nuk pranohen nga WinSpark. Mund të përdorni kartat e kreditit nga Mastercard, Visa, Carte Bleue dhe Paysafe, por edhe llojet e ndryshëm të e-wallets si Skrill, Neteller, Giropay dhe Zimpler. 

Winspark Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “Winspark Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X