Pros
 • E licensuar në: MGA, UK Gambling Commission, Gibraltar
 • Krijuar më 1934
 • Ofron Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 1500 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
William Hill Casino

William Hill Casino më e besuara në tregun e kazinove

 • Të gjitha lojërat janë të disponueshme edhe në celular.
 • Lojëra që mund të luhen “live” në cdo moment.
 • Lojëra falas me një librari të pasur.
 • Transferta bankare të shpejta dhe të sigurta.

William Hill Casino është shumë e njohur, sidomos në Britanine e Madhe. E krijuar që në vitin 1934, ajo renditet ndër kazinotë më të mira në të gjithë botën.

Në këtë kazino mund të gjeni të gjitha lojërat elektronike më të luajtura, sic janë: blackjack, baccarat, poker, slots etj.

Software-t dhe klasifikimi i lojërave:

William Hill Casino është mundësuar nga softueri i Playtech, një distributor i mirënjohur për shumë kazino online. Playtech është i njohur jo vetëm për ofertat e larmishme të lojës, por edhe për grafikën, tingujt dhe animacione të cilësisë së lartë.

Softueri i fundit mund të shkarkohet në kompjuterin tuaj për pak minuta. Mënyra të tjera për të hyrë në lojëra janë shkarkimi i çastit Flash version dhe në smartphone, ose tabletin tuaj nëpërmjet aplikacionit William Hill.

Kazinoja William Hill disponon mbi 200 lojëra elektronike, ku lojtarët mund të zgjedhin lojën e tyre të preferuar.

Nëse pëlqeni lojërat elektronike, keni shumë alternativa për të zgjedhur; lojëra elektronike klasike me 3 rrotulla, lojëra me 5 rrotulla, lojëra Marvel dhe lojëra elektronike progresive, ku një rrotullim me fat mund t’ju bëjë milioner.

Nëse dëshironi lojërat e tavolinës, William Hill ju përgjigjet menjëherë. Provoni një nga variantet e blackjack-ut ose ruletit.

Kazinoja e tretë, Live Dealer Casino, është vendi ku do të gjeni blackjack, Ruletë Evropiane (një lojë më e preferuar se Ruleta Amerikane), baccarat, e shumë të tjera. Përpiquni të luani herën tuaj të parë, që në rast se humbisni 20 dollarë, kazinoja do t’ju rimbursojë.

Kazinoja nëpërmjet celularit

Edhe kur shfletoni koleksionin nga një kompjuter, Kazino William Hill e bën të qartë se disa prej lojërave më të mira mund të luhen nga celulari. Kjo është e mundur duke klikuar në logon e vogël të një smartphone në imazhin e paraqitur. Lojtarët mund të bëjnë kalimin brenda sekondave për të vazhduar sesionin e tyre gjatë lëvizjes.

Versioni kryesor i kazinosë është nga faqja e internetit, pa shkarkim. Ky version paraqet rreth 100 lojëra ku shumica është e përbërë nga lojëra elektronike. Lëvizja e rrotullave në pajisjen tuaj mobile nuk është aspak një gjë e keqe. Veçanërisht pasi Playtech ka disa lojëra elektronike të mahnitshme në dispozicion.

William Hill Mobile Casino përfshin madje edhe progresistët e saj të mëdhenj. Mes tyre tituj si: Jackpot Giant, Gladiator Jackpot, Rally Gold dhe krijimet e shumta Marvel. Tabela dhe letrat e para mbushin listën e lojërave celulare. Për përdoruesit e iPad dhe iPhone, një kërkim i shpejtë në iTunes do të paraqesë aplikacionin iOS nga William Hill, i cili është i lirë dhe i shpejtë për t’u instaluar.

Siguria e aplikacionit

Siguria dhe loja e ndershme janë shume të rëndësishme. Lojtari po vendos paratë e veta dhe ai ka nevojë për një mjedis të sigurtë.

William Hill Casino nuk është certifikuar nga eCogra. Por lajmi i mirë, është se një organizatë tjetër e njohur, Testing Systems Testing, ka vlerësuar lojërat dhe i ka certifikuar ato. Megjithatë, ky recensues do të preferonte të shihte verifikimet e fundit të pagesave mesatare të lojërave të raportuara në faqen e internetit.

Në William Hill, të gjitha të dhënat tuaja personale dhe transaksionet financiare janë plotësisht të mbrojtura. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit për të siguruar çdo lojtar.

Promocionet në kazino William Hill:

Bonusi i regjistrimit 

Pothuajse të gjitha kazinotë në internet u ofrojnë klientëve të rinj një Bonus Mireseardhjeje. Por William Hill Casino ofron një zgjedhje prej dy shpërblimeve të ndryshme. Bonusi i rregullt përbëhet nga nje bonus 100% e depozitimit të parë deri në 150 paund (deri në 200 paund nëse përdoret kazino e shkarkuar). Kjo vlen për një depozitë minimale prej 35 paund.

Bonusi i lartë përbëhet nga 30% e depozitimit të parë deri në 300 paund, me një depozitë minimale prej 1,000 paund. Ekziston edhe një depozitë e dytë 75% bonus deri në 100 paund. Për një depozitë minimale prej 35 paund.

Luajtja e bastit kërkohet për të tërhequr bonusin. 20x bonusin plus depozitën. Për bonusin e dytë të depozitave, është 15x bonus plus depozita. Në çdo rast, bonusi në vetvete nuk mund të tërhiqet.

Përveç kësaj, vetëm lojëra elektronike, lojëra arcade dhe karta gërvishtjeje numërohen 100% në drejtim të plotësimit të kërkesave të ofertave. Meqë lojërat e tjera numërohen shumë pak, Bonusi i Mirëseardhjes është pothuajse i padobishëm, përveçse për lojëra elektronike.

Programet VIP në kazino William Hill

Kazino William Hill ka një program besnikërie ku fitoni pikë të besnikërisë bazuar në lojë. Kur grumbullohen mjaftueshem, pikat mund të shkëmbehen falas për llogarinë tuaj.

Kazinoja gjithashtu ka një klub VIP me 4 nivele. VIP-të marrin shpërblime shtesë dhe privilegje të tilla si një normë më e lartë e këmbimit në pikat e komplikimeve, kufijtë e tabelave më të larta, tërheqje më të shpejta dhe shpërblime më të mëdha.

Përveç kësaj, kazinoja kryesore ofron një bonus prej 20% (deri në 175 paund me një depozitë prej 875 paund) për çdo depozitë prej 35 paund ose më shumë, e cila është e përsëritshme deri në 5 herë në javë.

Gjithashtu në kazino William Hill zhvillohen turne pokeri dhe ju mund të bëheni pjesë me një depozitë minimale për të fituar turneun i cili bazohet në numrin e lojtarëve pjesëmarrës.

4.8 rating

One Reply to “William Hill Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X