Pros
 • E licensuar në: Gibraltar,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2007
 • Ofron lojëra me 75, 80 dhe 90 topa
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi cmime javore
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Bingo në internet nga celulari ose desktop

bingo ne internet

Një tjetër kompani serioze, sidomos për shqiptarët e Europës, vjen me një platformë të thjeshtë për ata që duan të luajnë bingo në internet.

William Hill, është e njohur si një nga kompanitë më të vjetra të basteve sportive. Ajo ofron gjithashtu dhe produkte të tjera në katalogun e saj si Casino, Poker dhe Bingo.

William Hill njihet si një ndër faqet më prestigjioze, fillimi i së cilës daton në vitin 2007. Gjigandi i lojërave ka një numër të konsiderueshëm lojtarësh nga e gjithë bota, vecanërisht nga Europa.

Bonusi hyrës i William Hill Bingo në internet

Me një depozitë prej $25 ju merrni $25 falas në llogarinë tuaj.

Dhomat e bingos janë tepër të ngarkuara me lojtarë, kjo do të thotë më tepër konkurencë, dhe çmim më i madh i jackpotit.

Oferta të tjera javore ju presin në William Hill.

Banking (depozita dhe tërheqje)

Të luash bingo në internet do të thotë të depozitosh para të vërteta dhe të tërheqësh para të vërteta. Kështu që sa më shumë opsione për sa i përket depozitimit dhe tërheqjeve të ketë, aq më thjeshtë është për lojtarët të argëtohen në një faqe të caktuar.

William Hill Bingo ofron mënyra depozitash nga më të ndryshmet. Duke filluar me credit dhe debit cards, dhe duke vazhduar me Paypal apo Neteller.

Depozitimi dhe tërheqja e parave janë cështje orësh për t’u procesuar, sidomos duke u verifikuar si një lojtar i rregullt. Ju do të përfitoni shumë më tepër nga ofertat dhe shërbimi i William Hill Bingo në internet.

Lojërat në William Hill Bingo

Bingoja tradicionale përfshin lojërat me 75, 80 dhe 90 topa. Gjithashtu ju mund të luani një miksim lojërash si Joker Jackpot apo Rainbow Riches Bingo.

Ju mund të argëtoheni duke luajtur mbi 100 lojëra slot në platformën e bingos. Apo lojëra të tjera si Deal or No Deal.

Ndër lojërat e slots gjithashtu përfshihet edhe “Who wants to be a millionaire”.

Çmimet ditore në William Hill Bingo

 • Grab a Grand

Çdo ditë në orën 8, 9 dhe 10 të darkës keni shansin të fitoni $1000.

 • Monthly Bingo Linx

Çmimi i madh $10.000.

Çdo të shtunë të parë të muajit keni mundësi të bëheni pjesë e lojës për të fituar $10.000, duke luajtur Super Bingo Linx.

 • $30k Winners Night

Çdo të dielë në orën 6 pm është një çmim i madh prej $30.000 për t’u fituar në dhomën kryesore.

Gjithashtu në Community Room keni mundësi të luani BOGOF dhe të fitoni një bilete falas sa herë që blini një biletë bingoje.

Bingoja online është vërtet një argëtim i vecantë. Dhe për më shumë, e gjitha pa patur nevojë të shkoni në ambiente me zhurmë dhe stres.

Kontrollo cfarë ofron 888 Bingo si një mundësi alternative.

Deklarata e licensës, William Hill njihet si një nga markat më të vjetra në tregun e lojërave të fatit online.

bingo në internet

William Hill Bingo Details

Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.3 rating

One Reply to “William Hill Bingo”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X