Pros
 • E licensuar në: Panama
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2017
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në Australi, France dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Nuk ofron Progressive Jackpots
 • Ankesat vijnë zakonisht për vonesat e pagesave

Analizë e Wild Casino

Pjesë e grupit BetOnline, Wild Casino është një ndër kazinotë më të reja të tij. Por ka një reputacion tashmë të konsoliduar në treg. Duke qënë e licensuar nga shteti i Panamasë, Wild Casino ka mundësi të operojë në pothuajse të gjitha shtetet e botës. Me përjashtim të një liste të vogël, e përfshirë në tabelën e informacionit.

Disa nga software-ët kryesorë që përbëjnë këtë kazino janë: Betsoft dhe Nucleus Gaming. Platforma e kazinosë, ndryshe nga një pjesë e mirë e disa llojeve të kazinove të tjera me software Microgaming, nuk ofron një version për shkarkim. Kjo konsiderohet si një gjë pozitive, pasi nuk konsumon memorie nga kompjuteri, apo iPad-i juaj.

Platforma ofron një shumëllojshmeri lojërash! Duke filluar nga slots apo pokeri online, gjithashtu nuk mungojnë lojërat roulette. E vetmja mangësi eshte që kazinoja nuk ofron lojëra me cmime jackpot. Në Wild Casino nuk ka një jackpot progresiv.

Mënyrat e pagesave në Wild Casino

Wild Casino ofron një larmi mënyrash për të depozituar dhe për të tërhequr paratë në llogarinë tuaj. Qoftë me BitCoin, apo nëpërmjet llogarisë tuaj bankare. Informohuni për kohën e depozitave apo tërheqjeve të cilat variojnë si më poshtë:

 1. BitCoin cashout/withdrawal 48h.
 2. eWallet, 36h për tërheqje.
 3. Bank Transfer deri në 15 ditë pune.
wild casino payment methods

Suporti ndaj klientit

Stafi për momentin ju shërben vetëm nëpërmjet e-mailit. Edhe pse kazinoja pretendon që ofron live chat 24/7, në disa raste koha e pritjes është mjaft e madhe. Ndaj ju këshillojmë të dërgoni e-mail nëse keni nevojë për asistencë.

Bonuset ne kazino

Në kazino mund të merrni 3 bonuse për 3 kategori të ndryshme: Slots, Poker dhe Roulette. Të quajtura ndryshe dhe “Table Games” ose lojëra tavoline.

Për të treja kategoritë, bonusi është 100% deri ne $1000, por nuk mungojnë ofertat javore apo mujore në kazino. Ashtu si edhe kazino të tjera online, edhe kjo kazino ju mban të karikuar me promocione të ndryshme.

Deri tani asnjë ankesë nuk ekziston online për ndonjë problem në lidhje me trajtimin që i behët lojtarevë. Ju ngelet juve që të vendosni vulën përfundimtare.

A është Wild Casino Mashtrim apo jo?

Wild Casino është e licensuar në Panama nuk posedon asnjë licensë tjetër ndërkombëtare ose lokale. Megjithatë vlen për tu përmenduar fakti që shumë lojtarë janë nga USA dhe përderisa kjo kazino operon në Amerikë krijon automatikisht një lloj besueshmërie. Ngelet që ju të provanı eksperiencën tuaj dhe ne besojmë që nuk do të ngeleni të zhgenjyer.

Wild Casino Details

Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.3 rating

One Reply to “Wild Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X