Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Casino, Live Casino, Sports
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2018
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
webby slot casino

Analizë e Webby Slot Casino

Webby Slot Casino është një kazino online e cila ofron shumë bonuse për lojtarët e saj. Faqja është e lehtë për t’u naviguar, si dhe mund të aksesohet shumë lehtë nga telefoni. Kazinoja ofron një gamë të gjerë lojërash nga NetEnt, Microgaming, Betsoft dhe shumë e shumë të tjerë. Shumica e lojërave mund të luhen direkt nga desktop, dhe një pjesë e madhe e tyre janë disponibël dhe nga telefoni.

Lojërat në Webby Slot Casino

Kazinoja Webby Slot ofron një pafundësi lojërash për anëtarët e saj. Lojtarët mund t’i ndajnë lojërat bazuar tek ofruesi i tyre, ose mund të përdorin opsionin “search”. Ndër më populloret përfshihen: Gonzo’s Quest, Mega Moolah Jackpot, e shumë e shumë të tjera.

Webby Slot gjithashtu ofron një numër të lartë të lojërave të tavolinës, prej të cilave lojtarët mund të zgjedhin. Mes tyre janë:

 • Blackjack
 • Classic Baccarat
 • Caribbean Poker
 • Ruletë etj

Për të gjithë të apasionuarit e lojërave live, Webby Slot Casino ofron shumë opsione. Lojtarët mund të zgjedhin mes:

 • Baccarat live
 • Blackjack live
 • Ruletë live
 • Live Poker

Lidhja mes dealerit dhe lojtarëve online bëhet dhe nëpërmjet kamerave. Në këtë mënyrë përdoruesi sheh ndarjen e kartave, dhe është i qetë për vërtetësinë e procesit.

Luaj nga telefoni

Kazinoja është e dizenjuar të punojë nga çdo telefon celular, Android apo iOS. Lojërat nuk ka nevojë të shkarkohen, pasi sajti mobile është i optimizuar për të hapur lojërat direkt, sipas dëshirës së përdoruesit.

Suporti ndaj klientit

Për çdo problem që anëtarët hasin, mund të kontaktojnë suportin nëpërmjet chatit live. Për pak minuta përdoruesit do të lidhen me një person nga Webby Slot i cili do t’i asistojë. Gjithashtu suporti ofrohet dhe nëpërmjet një adrese email-i dhe një numri telefoni. 

Siguria në Webby Slot Casino

Webby Slot Casino i kushton një siguri të veçantë mbrojtjes së të dhënave të përdoruesëve të tyre. Prandaj kazinoja përdor enkriptimin SSL, për tu siguruar se informacioni i lojtarëve është gjithmonë i sigurtë. Gjithashtu lojërat ofrohen nga prodhuesit më të mirë të kësaj fushe, që do të thotë se janë audituar disa herë mbi “vërtetësinë” e tyre.

Ende nuk jeni të bindur nëse doni të bëheni pjesë e Webby Slot? Ekspertët thonë se është e pamundur ta lini këtë mundësi t’ju ikë nga duart! Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë keni mundësinë për shumë bonuse mirëseardhjeje dhe “free spins”. Gjithashtu mbani një sy hapur për ofertat javore, si mundësi për akoma më shumë përfitime.

Në Webby Slot, standarti është shumë i lartë dhe kur vjen fjala te siguria, transfertat, apo depozitimi i parave. Bëhu pjesë e kazinosë tani dhe zbulo bonuset që janë gati për ty!

A është Webby Slot Casino një mashtrim apo jo?

Webby Slot Casino është një kazino e re e licensuar në Curacao, performanca është e mirë, ankesat janë normale nga lojtarë të cilët fitojnë shuma të mëdha dhe kazinoja ka një proces verifikimi strikt. Faqja është akredituar nga disa burime të pavarura. Licensa e Curacao nuk futet në licensat e forta megjithatë ne ju ftojmë të provoni eksperiencën tuaj në kazino. Mendojmë që është e sigurtë të luani në këtë kazino.

4.0 rating

One Reply to “Webby Slot Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X