Webby Slot Casino (2020)

4.6 / 5

100% deri në $200 + 100 Free Spins Falas!

Kushtet e bonusit

Webby Slot Casino (2020)

 • E licensuar në Curacao
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Lojra nga software provider të shumtë
 • Ofron Live Dealer
 • Bonus tepër bujar për anëtarët e rinj
 • Operon në shumë shtete

Pros

 • Një kazino ku të gjithe flasin mirë, argetohuni pa u shqetësuar për të tjerat

Cons

 • Nuk lejohet në UK, USA, FRANCE apo ITALI

Webby Slot Casino (2020) info

Name Webby Slot Casino (2020)
Website URL webbyslot.com
Established 2018
Minimum Deposit $10
Support Options Live chat, e-mail, phone
Deposit Options MasterCard, Neteller, WireCard, Visa, Paysafe Card, Neosurf, EcoPayz, Ethereum, Skrill, Litecoin, Bitcoin
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, WireCard, Visa, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Litecoin, Ethereum
Shtetet që nuk lejohen France, Itali, United Kingdom, United States of America, Sweden, Switzerland
Software provider Microgaming, NetEnt, World Match, Endorphina, Booming Games, Habanero, Pragmatic Play, Mr. Slotty, Tom Horn Gaming, Spinomenal, GameArt, iSoftBet, LuckyStreak, Platipus Gaming, Spigo, 1x2Games, Apollo Games, Asia Live Tech, Authentic Gaming, Evoplay Entertainment, Kiron Interactive, Patagonia Entertainment, Play'n GO, Quickspin, EGT Interactive

Analizë e Webby Slot Casino

Webby Slot Casino është një kazino online e cila ofron shumë bonuse për lojtarët e saj. Faqja është e lehtë për t’u naviguar, si dhe mund të aksesohet shumë lehtë nga telefoni. Kazinoja ofron një gamë të gjerë lojërash nga NetEnt, Microgaming, Betsoft dhe shumë e shumë të tjerë. Shumica e lojërave mund të luhen direkt nga desktop, dhe një pjesë e madhe e tyre janë disponibël dhe nga telefoni.

Lojërat në Webby Slot Casino

Kazinoja Webby Slot ofron një pafundësi lojërash për anëtarët e saj. Lojtarët mund t’i ndajnë lojërat bazuar tek ofruesi i tyre, ose mund të përdorin opsionin “search”. Ndër më populloret përfshihen: Gonzo’s Quest, Mega Moolah Jackpot, e shumë e shumë të tjera.

Webby Slot gjithashtu ofron një numër të lartë të lojërave të tavolinës, prej të cilave lojtarët mund të zgjedhin. Mes tyre janë:

 • Blackjack
 • Classic Baccarat
 • Caribbean Poker
 • Ruletë etj

Për të gjithë të apasionuarit e lojërave live, Webby Slot Casino ofron shumë opsione. Lojtarët mund të zgjedhin mes:

 • Baccarat live
 • Blackjack live
 • Ruletë live
 • Live Poker

Lidhja mes dealerit dhe lojtarëve online bëhet dhe nëpërmjet kamerave. Në këtë mënyrë përdoruesi sheh ndarjen e kartave, dhe është i qetë për vërtetësinë e procesit.

Luaj nga telefoni

Kazinoja është e dizenjuar të punojë nga çdo telefon celular, Android apo iOS. Lojërat nuk ka nevojë të shkarkohen, pasi sajti mobile është i optimizuar për të hapur lojërat direkt, sipas dëshirës së përdoruesit.

Suporti ndaj klientit

Për çdo problem që anëtarët hasin, mund të kontaktojnë suportin nëpërmjet chatit live. Për pak minuta përdoruesit do të lidhen me një person nga Webby Slot i cili do t’i asistojë. Gjithashtu suporti ofrohet dhe nëpërmjet një adrese email-i dhe një numri telefoni. 

Siguria në Webby Slot Casino

Webby Slot Casino i kushton një siguri të veçantë mbrojtjes së të dhënave të përdoruesëve të tyre. Prandaj kazinoja përdor enkriptimin SSL, për tu siguruar se informacioni i lojtarëve është gjithmonë i sigurtë. Gjithashtu lojërat ofrohen nga prodhuesit më të mirë të kësaj fushe, që do të thotë se janë audituar disa herë mbi “vërtetësinë” e tyre.

Ende nuk jeni të bindur nëse doni të bëheni pjesë e Webby Slot? Ekspertët thonë se është e pamundur ta lini këtë mundësi t’ju ikë nga duart! Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë keni mundësinë për shumë bonuse mirëseardhjeje dhe “free spins”. Gjithashtu mbani një sy hapur për ofertat javore, si mundësi për akoma më shumë përfitime.

Në Webby Slot, standarti është shumë i lartë dhe kur vjen fjala te siguria, transfertat, apo depozitimi i parave. Bëhu pjesë e kazinosë tani dhe zbulo bonuset që janë gati për ty!

 

Luaj në Webby Slot Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!