Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Ofron LIVE Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2019
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Unique Casino !

Unique Casino është një kazino online e licensuar në Curaçao, dhe që operon online prej vitit 2016. Deri tani mund të konsiderohet një histori suksesi, dhe nuk ka pasur ankesa reale. Me përjashtim të ndonjë individi nga shtete ku kazinoja nuk operon.

Lojërat dhe platforma

Kazinoja ofron lojëra apex, lojëra jackpot, lojëra fati me fruta, me shtata, si dhe slots nga më të ndryshmet. Dhe të mos harrojmë software-ët më të famshem si: Microgaming, Netent apo Play’n Go.

Për shkak të licensës, ju nuk mund të luani në disa shtete të caktuara. Këtu përfshihen: Algjeria, Bullgaria, Hungaria, Malajzia, Moroku apo Shtetet e Bashkuara te Amerikës.

Lojëra live

Unique Casino ofron gjithashtu edhe lojëra live si: Roulette, Blackjack apo Baccarat. Të gjitha live!

Platforma mobile

Me përparimin e teknologjisë, pothuajse çdo kazino online ofron mundësinë për të luajtuar nga telefoni. Unique Casino nuk ngelet prapa. Luani lojërat tuaja të preferuara nga telefoni. Sigurisht, përveç mundësisë për të luajtur nga tableti apo kompjuteri i tavolinës.

Bonuset në kazino

bonusi hyres ne unique casino

Kjo kazino shquhet për një bonus të mirë për lojtarët e sapo regjistruar.

Ju mund të merrni deri në 200 EUR bonus duke depozituar 200 EUR. Pra 100% bonus. Por, ky konsiderohet si një avantazh vetëm për lojtarët e rinj. Nuk lejohet në asnjë mënyrë të abuzohet me madhësinë e betit në lojërat tuaja të preferuara.

Zakonisht kazinoja do të vendosë një limit mbi betin tuaj. Kjo pasi në rast të një beti të madh, vetem pse keni përfituar një bonus, ju mund të bëheni aksidentalisht fitues i qindra mijëra eurove. Në këtë mënyrë kazinoja shmang mundësitë për abuzim mbi bonusin.

Gjithashtu mos harroni ofertat javore apo mujore që kazinoja ju dërgon në e-mailin tuaj personal.

Suporti ndaj klientit

Unique Casino ofron një shërbim të kualifikuar për lojtarët e saj. Ju mund të kontaktoni me ta nëpërmjet e-mailit apo opsionit Live Chat.

Siguria

Siguria e transaksioneve tuaja është maksimale. Kjo pasi si në çdo kazino serioze, edhe Unique Casino enkripton të dhënat tuaja para se të dërgohen nga kompjuteri juaj, tek serverat e kazinosë. Kështu ju mund të luani pa u shqetësuar në asnjë moment për sigurinë e të dhënave tuaja.

A është Unique Casino mashtrim apo jo?

Kazinoja është e licensuar në Curacao, licensë relativisht e fortë megjithatë nuk ka pasur ankesa serioze rreth kazinosë. Mendojmë që është e sigurtë të luani në këtë kazino për sa kohë nuk do të abuzoni me llogarinë tuaj.

Unique Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.5 rating

One Reply to “Unique Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X