Pros
 • E licensuar në: Cyprus
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2016
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, UK, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e True Flip Casino 

True Flip Casino është një kazino e re në industrinë e lojërave të fatit. Por, me një koncept të qartë se cfarë duan t’u ofrojnë lojtarëve të tyre.

Kazinoja është e regjistruar si biznes i rregullt legal në Qipro ( Cyprus ). Por, licensa e saj nuk ofron mundësinë për të operuar në të gjitha shtetet e botës. Megjthatë, duke qenë se është e regjistruar off-shore, ka nje potencial të mirë për lojtarët që vijnë nga Gjermania, Kanadaja, Greqia etj

Lojtarët e regjistruar kanë mundesi të luajnë me bitcoin ose me euro, duke përdorur mënyrat më popullore të depozitimit të parave. 

Duke qenë se është një kazino e re, True Flip Casino po mundohet të shtojë më tepër mënyra për të depozituar dhe tërhequr paratë online. Por mos harroni, baza monetare e kazinosë është bitCoin.

Lojërat në True Flip Casino

lojrat ne true flip casino

Lojërat e kazinosë janë nga më të ndryshmet, ku vendin e parë e zënë slotet më popullore. Nuk mungojnë edhe lojërat me çmim jackpot, gjithashtu edhe lojëra live si Live Roulette, Live Blackjack etj

Në faqen kryesore të kazinosë keni mundësinë të zgjidhni Software Provider-in që doni, për të gjetur lojën tuaj të preferuar. Zgjidhni kategorinë e lojës, slot apo poker për ta bërë akoma me të bukur eksperiencën tuaj.

Të gjitha lojërat mund të luhen nga celulari juaj, për një eksperiencë akoma më fantastike. Platforma e thjeshtë dhe praktike do të bëjë që të riktheheni sërish në këtë kazino.

Suporti ndaj klientit 

True Flip Casino ofron shërbim të kualifikuar të klientit. Sapo të hasni një problem, suporti teknik do t’ju vijë në ndihmë nëpërmjet Live Chat, E-mail apo Telefonit.

True Flip ka një sistem origjinal shpërblimi për lojtarët që luajnë më tepër. Me anë të të ashtuquajturave TFL ( Tokens ), të cilat mund t’i konvertoni në bonuse dhe kredite shtesë drejt llogarisë tuaj.

A është True Flip Casino mashtrim apo jo?

Duke qenë se kjo kazino është e re në industrinë e argetimit online mund te themi që ka akoma rrugë për të bërë drejt konsolidimit të saj megjithatë ashtu si pothuajse të gjitha kompanitë e reja edhe True Flip bën më të mirën e saj që të mos zhgenjejë askënd.

True Flip Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.0 rating

One Reply to “True Flip Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X