Trada Casino

4.9 / 5

100% deri në $100 + Free Spins pa depozitë!

Kushtet e bonusit

Trada Casino

  • Kazino me reputacion ndërkombëtar
  • Operon në shumicën e shteteve të botës
  • E licensuar dhe e audituar ndëkombëtarisht nga kompani serioze auditimi
  • Mund të luash nga celulari, iPad apo kompiuter

Pros

  • Një kazino me nje game te gjere lojrash fati, lojra me shtata, slots, videoslots, poker dhe video poker

Cons

  • Pervec faktit qe pas terheqjes se parave ka nje Waiting Period press 24 deri ne 48 pothuajse ka zero ankesa nga lojtaret ne portale te ndryshme

Trada Casino info

Name Trada Casino
Website URL www.tradacasino.com
Established 2011
Minimum Deposit $10
Support Options Live chat, Phone, E-mail
Deposit Options Visa, MasterCard, Sofortuberwaisung, Trustly, Skrill, Neteller, Paysafe Card, EcoPayz, Euteller, EPS, Zimpler, instaDebit, PayPal, Fast Bank Transfer, Easy EFT, Interac, Bank Wire Transfer
Withdrawal Options Skrill, PayPal, Bank Wire Transfer, Visa, MasterCard, Trustly, Skrill 1-Tap, Neteller, EcoPayz, Wire Transfer
Shtetet që nuk lejohen Australia, Italy, Romania, Serbia, Spain, Sweden, United States
Software Provider Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, NextGen Gaming, 1x2Games, iSoftBet, Rabcat, 2 By 2 Gaming, Big Time Gaming, Ainsworth Gaming Technology, Amatic Industries, Barcrest Games, Tom Horn Gaming, Just For The Win, High5Games, Play'n GO
Maksimumi i tërheqjes 7000 Euro në javë

Analizë e detajuar e Trada Casino

trada casino home page

Trada Casino është një kazino e re, moderne, me një platformë që ofron një numër tepër të madh të software providers ( të listuar në detajet e faqes ). Kazinoja ofron lojëra të larmishme si slots dhe video slots, poker, video poker dhe sigurisht roulette apo blackjack.

Të gjitha këto lojëra fati, pjesë e arkivës pa fund të Trada Casino, mund të aksesohen lehtësisht nga kompjuteri juaj. Por dhe nga telefoni celular, sistemet iOS apo Android. 

Për shkak të limitit të licensës së tyre, kazinoja nuk pranon lojtarë nga disa vende si: Italia apo USA ( lista e plotë në detajet e kazinosë )

Licensa

Kazinoja është regjistruar dhe licensuar nga UK Gambling Commission, me një reputacion ndërkombëtar dhe një treg tepër kompetitiv. Ndoshta tregu më i lakmuar sot për sot nga operatorët më në zë si: Grand Mondial Casino, Blackjack Ballroom Casino apo Golden Star Casino. Licensa në UK, duke qenë mjaft strikte për nga kërkesat, e bën këtë kazino një vend vërtet të sigurtë dhe të ndershëm për të luajtur.

Live Casino

Sigurisht një avantazh dhe një model tashmë i pranishëm në shumë kazino online është mundësia për të luajtur lojëra tavoline Live. Me operatorë me lidhje të drejtpërdrejtë! Edhe Trada Casino e ofron këtë mundësi për lojtarët e saj.

Siguria në Trada Casino

Lidhja e enkriptuar sigurisht ofron siguri maksimale për të dhënat e lojtarëve të regjistruar. Cdo informacion që ju hidhni në platformë, gjatë regjistrimit shkon në menyrë të sigurtë drejt serverave të kazinosë.

Metodat e pagesave

Dihet se depozitat dhe tërheqjet në kazino janë një proces i përditshem. Prandaj, lojtarët kanë mundësi të përdorin kartat e kreditit apo debitit, por jo vetëm. Procesorët online janë gjithashtu një opsion shtesë që ofrohet në platformë, në Banking Section.

Suporti ndaj klientit

Shërbimi i klientit ofrohet në disa mënyra si Live Chat apo E-mail. Kjo e bën mjaft të thjeshtë rrugën tuaj drejt komunikimit me agjentët dhe stafin e kazinosë.

Luaj në Trada Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!