Pros
 • E licensuar në:MGA dhe UK Gambling Commission
 • Ofron Casino slots, Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2011
 • Ofron mbi 750 lojra të licensuara
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi Italy dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
trada casino home page

Analizë e detajuar e Trada Casino

Trada Casino është një kazino e re, moderne, me një platformë që ofron një numër tepër të madh të software providers ( të listuar në detajet e faqes ). Kazinoja ofron lojëra të larmishme si slots dhe video slots, poker, video poker dhe sigurisht roulette apo blackjack.

Të gjitha këto lojëra fati, pjesë e arkivës pa fund të Trada Casino, mund të aksesohen lehtësisht nga kompjuteri juaj. Por dhe nga telefoni celular, sistemet iOS apo Android. 

Për shkak të limitit të licensës së tyre, kazinoja nuk pranon lojtarë nga disa vende si: Italia apo USA ( lista e plotë në detajet e kazinosë )

Licensat

Kazinoja është regjistruar dhe licensuar nga UK Gambling Commission, me një reputacion ndërkombëtar dhe një treg tepër kompetitiv. Ndoshta tregu më i lakmuar sot për sot nga operatorët më në zë si: Grand Mondial Casino, Blackjack Ballroom Casino apo Golden Star Casino. Licensa në UK, duke qenë mjaft strikte për nga kërkesat, e bën këtë kazino një vend vërtet të sigurtë dhe të ndershëm për të luajtur.

Kazinoja mban gjithashtu nga MGA, Malta Gaming Authority, një arsye më shumë për të luajtur të sigurtë. Të mos harrojmë që të gjitha lojrat që ju luani janë gjithashtu të licensuara dhe të monitoruara nga kompani të pavarura. Këto elementë rrisin sigurinë e të regjistruarve.

Live Casino

Sigurisht një avantazh dhe një model tashmë i pranishëm në shumë kazino online është mundësia për të luajtur lojëra tavoline Live. Me operatorë me lidhje të drejtpërdrejtë Live! Edhe Trada Casino e ofron këtë mundësi për lojtarët e saj.

Siguria në Trada Casino

Lidhja e enkriptuar sigurisht ofron siguri maksimale për të dhënat e lojtarëve të regjistruar. Cdo informacion që ju hidhni në platformë, gjatë regjistrimit shkon në menyrë të sigurtë drejt serverave të kazinosë.

Metodat e pagesave

Dihet se depozitat dhe tërheqjet në kazino janë një proces i përditshëm. Prandaj, lojtarët kanë mundësi të përdorin kartat e kreditit apo debitit, por jo vetëm. Procesorët online janë gjithashtu një opsion shtesë që ofrohet në platformë, në Banking Section.

Suporti ndaj klientit

Shërbimi i klientit ofrohet në disa mënyra si Live Chat apo E-mail. Kjo e bën mjaft të thjeshtë rrugën tuaj drejt komunikimit me agjentët dhe stafin e kazinosë.

A është Trada Casino mashtrim apo jo?

2 janë elementët që na bëjnë të besojmë se është e sigurtë të luash në Trada Casino: Licensa në UK nga Gambling Commission dhe jetëgjatësia, mbi 9 vjet në treg. Luani pa u shqetësuar për paratë tuaja.

4.3 rating

One Reply to “Trada Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X