The Gold Lounge Casino

4.9 / 5

200% deri në €100

The Gold Lounge Casino

  • E licensuar në UK dhe Gibraltar
  • Ofron Live dealer, Jackpots, Video Slots, Video Poker etj
  • Ofrohet në Celular, Tablet, Desktop
  • Për Shqiptarët që jetojnë në: Gjermani, Angli, Zelandë e re, Norvegji, Kanada dhe Irlandë
  • Ofron lojra nga: Microgaming, Netent, NextGen Evolution etj
  • Ofron 25 free spins ne Starburst pas deposits se pare

Pros

  • Nje kazino e re, me nje platforme teper te thjeshte. Me dy licensat e saj ajo garanton ndershmeri ne rezultatet e lojes. Perfekte per shqiptaret e : Gjermanise, Anglise, Finlandes, Norvegjise, Kanadase dhe Irlandes

Cons

  • Kazinoja eshte e re ndaj dhe komentet per te jane te pakta

The Gold Lounge Casino info

Name The Gold Lounge Casino
Website URL thegoldlounge.com
Established 2019
Location UK
Minimum Deposit €10
Support Options Live chat, Phone, E-mail
Deposit Options Mastercard, Maestro, Neteller, Skrill, Skrill 1- Tap, PaySafeCard, Boku, Trustly, Giropay, SOFORT, PayPal
Withdrawal Options Visa, Mastercard, Maestro, SEPA, Neteller, Skrill, Bank, Transfer, Paysafecard, Trustly
Shtetet që lejohen: UK, Finland, Germany, Norway, Canada, New Zealand and Ireland
Software provider Nder me te mire ne industri, mbi 10 software ku sigurisht nuk mungon Microgaming, Netent etj

Analizë e The Gold Lounge Casino

The Gold Lounge Casino është ndoshta kazinoja më e re për vitin 2019. Kjo kazino online ka një platformë tepër të thjeshtë për t’u naviguar dhe sigurisht lojtarët nëpërmjet filtrave të ndryshëm kanë mundësi të zgjedhin lojën e dëshiruar nga Software Provider, ( prodhuesi i softuerit ).

Licensat në The Gold Lounge Casino

Kazinoja ka siguruar dy licensa tepër të rrepta që garantojnë ndershmërinë e rezultatit të lojërave, të monitoruara dhe të audituara, dhe që operojnë vetëm në një numër të kufizuar shtetesh. The Gold Lounge operon vetëm në: Gjermani, Angli, Zelandë e Re, Norvegji, Kanada dhe Irlandë. Dhe sigurisht që numri i shqiptarëve që jetojnë në këto shtete është tepër i madh. Prandaj dhe ne zgjodhëm të bëjmë këtë analizë për një kazino vërtet premtuese.

Kazinoja është licensuar për të operuar lojëra fati dhe kazino online nga qeveria e Gjibraltarit dhe Autoriteti i Lojërave të Fatit në UK, Angli.

Lojërat në The Gold Lounge Casino

Kazinoja ofron prodhuesit më në zë të software-eve si: Microgaming, Netent, NextGen Gaming, Merkur, Extreme Live Gaming, Yggdrasil e shumë të tjerë.

Shumica e këtyre software providers janë të audituar në mënyrë të pavaruar për ndershmërinë në rezultate, dhe sigurisht të rastësishem të lojërave të kazinosë. Pa harruar të përmendim lojërat LIVE, me LIVE DEALER apo lojërat jackpot. Këtu keni mundësinë nëpërmjet rrjetit të çmimeve JACKPOT, të bëheni milioner vetëm duke luajtur nga celulari. 

Emra të mëdhenj si: Immortal Romance, Gonzo’s Quest dhe të tjerë , janë pjesë e librarisë tepër të madhe të The Gold Lounge Casino.

the gold lounge casino

Luaj lojëra nga celulari

The Gold Lounge Casino mund të aksesohet edhe nga celulari, si pothuajse cdo kazino tjetër e cila operon online. Në versionin desktop, ju keni mundësi pa shkarkim, të regjistroheni në platformë dhe të luani nëpërmjet shfletuesit tuaj. Si për shembull Google, Safari apo Mozilla.

Metodat e pagesave në kazino

Sigurisht eksperienca juaj në kazino nuk mund të anashkalohet, duke mos patur si opsion pagese, procesorët më të mirë online. Mes të cilëve: Neteller, Skrill, Paypal apo Debit dhe Credit Cards. Pagesat drejt llogarisë tuaj kryhen brenda një afati të shkurtër. Maksimumi i tërheqjes është €2000/javë dhe minimumi i tërheqjes është €10.

Bonusi i mirëseardhjes në kazino

Përvec një bonusi maksimal prej €200, lojtarët e rinj përfitojnë edhe 25 free spins në lojën Starburts.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën Gambling Commission në fund të faqes.

the gold lounge casino

Luaj në The Gold Lounge Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!