Sportsbetting

4.7 / 5

50% deri në $1000

Kushtet e bonusit

Sportsbetting

  • Pranon lojtarë nga USA, Kanada, Europe etj
  • Luaj në Celular, Tablet, PC
  • Licensuar në Panama
  • Ofron: Casino, Sports, Poker, Live Betting, Live Dealer
  • Metoda depozitash dhe tërheqjesh nga më të njohurat
  • Ofron lojra me cmim Jackpot Progresiv

Pros

  • Lojra Casino te kategorive te ndryshme
  • Pranon lojtare pothuajse nga te gjithe vendet e botes pervec: France, Italy, Malta, Panama
  • Pranon lojtarë nga USA, Kanada etj

Cons

  • Nuk ka ankesa nga lojtaret neper forume te gjera

Sportsbetting info

NameSportsbetting
Website URLsportsbetting.ag
Established2003
Minimum Deposit$10
Support OptionsEmail, Live Chat, Phone
Deposit OptionsBank wires, Bitcoin Bitcoin, Check by mail, Litecoin, Money Orders, Neteller, Person to Person, Skrill, Visa/Mastercard/Amex
Withdrawal OptionsBank wires, Bitcoin, Check by Mail, Check Express, Courier, Litecoin, Neteller, Person to Person Transfer, Skrill
Shtetet që nuk lejohenFrance, Italy, Malta, Panama
Limiti i tërheqjesSipas menyrës së perdorur, shkon deri në $2500

Luaj në Sportsbetting

Komento

Platforma më e re për shqiptarët e Amerikës por jo vetëm, Casino, Sports, Poker dhe Live Dealer! >>> BetOnlineRegjistrohu!