Royal Panda Casino

4.8 / 5

100% deri në $100

Royal Panda Casino

  • Tërheqje parash brenda një ore
  • Limiti i tërheqjes $50.000/ditë
  • Opsion i mirë shqiptarët e Europës
  • Ofron lojra tavoline Live HD
  • Licensuar në Maltë dhe UK

Pros

  • Ariu Panda adhurohet ne te gjithe boten. Kjo kafshe eshte e qete, miqesore, e kendshme dhe e afrueshme. Kjo eshte simbolika qe ne perdorim pikerisht per virtytet qe ka kjo kafshe dhe kazinoja jone u quajt Royal Panda. N.q.s kerkoni argetim gjate kohes suaj te lire, Royal Panda eshte zgjedhja e duhur.

Cons

  • Nuk lejohet në Shqipëri

Royal Panda Casino info

Name Royal Panda Casino
Website URL www.royalpanda.com
Established 2014
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Debit Card, Neteller, Paysafe Card, Ukash, ewire, Przelewy24, Sofortuberwaisung, GiroPay, Boleto, eKonto, Euteller, Lobanet, Credit Cards, Fast Bank Transfer, DineroMail, FundSend, Todito Cash, Trustly, Skrill, AstroPay Card, AGMO, Instant Banking, SafetyPay, Instant bank transfer
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Debit Card, Neteller, Credit Cards, Skrill
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, NextGen Gaming, 1x2Gaming, Barcrest Games, Aristocrat, Genesis Gaming, Rabcat, Thunderkick, Elk Studios, Pragmatic Play
Shtetet që lejohen United Kingdom, Germany, Sweden, India, Canada, Ireland, Finland, Austria, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Switzerland, Malta, Iceland, Brazil, South Africa, Japan, Chile, Isle of Man, Luxembourg, Peru, Aruba, Bonaire, Sint Eustatius and Saba, Curaçao, Sint Maarten (Dutch part)

Analizë rreth kazino Royal Panda

Kazino Royal Panda ka një eksperiencë prej më shumë se 10 vjetësh online dhe vazhdon të përmirësohet dita-ditës.

Në kazino Royal Panda, do të gjeni të gjitha opsionet e kumarit. Ata e dinë së çfarë ju kerkoni! Lojërat më të mira, promocionet ekskluzive, jackpotet më të mëdha, si dhe shërbimin e klientit. Gjithashtu dhe një afrimitet të freskët dhe të hapur ndaj kazinosë online.

Mirëpritje e ngrohtë në kazino Royal Panda

N.q.s ju depozitoni 100$ në herën tuaj të parë ata ju ofrojnë 2-fishin e depozitës tuaj (sipas rregullores). Gjithcka ju duhet të bëni, është të krijoni një llogari.

Janë të licensuar për lojërat online

Si një kazino që krenohet me ndershmërinë dhe transparencën e saj, Royal Panda është plotësisht e licencuar për të ofruar lojëra online nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove (MGA, Malta Gaming Authority ) dhe Komisioni i Lojërave të Fatit (GC-Gambling Commission) të Britanisë së Madhe. Këto dy autoritete konsiderohen si dy institucionet më të rrepta të lojërave të fatit në botë.

Dhe në rast se jeni kuriozë, numrat e licensës janë MGA / CL1 / 879/2013, MGA / CL1 / 880/2013, MGA / CL1 / 950/2013, MGA / CL1 / 1135/2015 dhe MGA / CL2 / 1367 / 2017. Ndërsa numri i licencës së operatorit tonë në Mbretërinë e Bashkuar është 000-039221-R-319351-009. Të dyja licensat u lëshuan më 18 shtator 2013. Faqja e internetit Royal Panda është aktualisht në dispozicion në anglisht, gjermanisht, suedisht, spanjisht, portugalisht, kinezisht, finlandisht, norvegjisht dhe japonisht. Por, ata presin lojtarë nga çdo cep i globit.

Lojërat më të mira në Kazino Royal Panda

Që të keni një eksperiencë të shkëlqyeshme, Royal Panda ju ofron lojërat më të mira dhe më të pëlqyera në internet:

  • Lojëra inovative me shanse të medha.
  • Lojëra progresive me jackpot.
  • Lojërat e tavolinave, si: rulete, blackjack dhe baccarat.

Gjithashtu ju mund të luani edhe në tabletin ose në celularin tuaj smartphone.

Aty ku besnikëria shpërblehet

Kazino Royal Panda ka një program shpërblyes për lojtarët, të quajtur Loyal Panda Program. Që do të thotë se: sa më shumë të luajë lojtari, aq më shumë bonuse përfiton. Besnikëria juaj ndaj kazinosë “Royal Panda”, shpërblehet sa herë që ju luani.

Detajet e kompanisë

Royal Panda Limited, Qëndra e Biznesit Tagliaferro, kati i dytë, Rruga: c / w Gaiety Lane,Sliema, SLM 1551, Maltë.

Numri i regjistrimit i kompanisë: C58222

Departamenti i shtypit: press@royalpanda.com

Shërbimi i klientit në e-mail: support@royalpanda.com

Luaj në Royal Panda

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!