Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2019
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
regent play home page

Regent Play: një platformë elegante!

Shume kazino të reja pothuajse janë krijuar 5 vjecarin e fundit, dhe kazinoja e rradhës është Regent Play.

E krijuar në mars të vitit 2019, me qëllimin e vetem si një hapesirë per VIPAT reale. Një eksperiencë premiere, dedikuar vetëm lojtarëve VIP. Regent Play ka nje design modern dhe të sofistikuar. Ajo po ashtu dominon në menyrë të dukshme kazinotë e tjera me programe VIP. 

Kjo kazino online përmban një katalog të pasur me lojra kazino, lojra me shtata, slot machines, si dhe Private Room për high-stakes tables. Në këtë mënyrë kazinoja tërheq vetëm lojtarët elitare. 

Gjuhët e ofruara

Regent Casino ofrohet në kater gjuhë: English, German, Norwegian, and Finnish.

Suporti për klientin ofrohet në një mënyrë klasike ku cdo lojtar ka një menaxher personal i cili merret posacërisht me promocionet dhe bonuset e lojtarit. 

Lojrat ne Regent Play

Kazinoja ofron një numër të konsiderueshëm lojrash me mbi 750 lojra kazino. Më të njohurat janë: Live Blackjack, Live Roulette, Lojra slot machines si Book of Dead etj. Microgaming, NetEnt, Evolution, Play’n GO, Red Tiger Gaming janë disa nga software providers që kazinoja përdor. Kjo bëhet me qëllimin për të permbushur kerkesat e tregut beshkekohor që këto kazino të reja kanë. 

Metodat e depozitave

Sigurisht ashtu si cdo kazino online edhe Regent Casino ofron disa forma për depozitat dhe terheqjet e parave nga llogaria juaj. Ketu perfshihen: Mastercard, Skrill, Neteller, Paypal apo Wire Transfer.

Shërbimi I klientit arrihet nepermjet Live Chat Brenda llogarise tuaj ose nepermjet e-mailit te tyre.

4.5 rating

One Reply to “Regent Play”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X