Prime Scratchcards Casino

4.9 / 5

120 free cards + 100% bonus deri në $100

Prime Scratchcards Casino

 • 120 bileta gervishtese falas pa depozite
 • Ofron Live Dealer per Blackjack dhe Blackjack tavoline VIP
 • Slote me modelin e biletave gërvishtëse
 • Luaj nga Celular, Tablet, Desktop
 • Instant play, pa shkarkim
 • Ofron Bonus ditor sa here qe luan

Pros

 • Kjo kazino eshte mundesia me e mire per shqiptaret e Europes qe jetojne ne Gjermani, Finlande, Austri, Norvegji, Suedi, Zvicer dhe Angli

Cons

 • Nuk lejohet në Shqipëri

Prime Scratchcards Casino info

Name Prime Scratchcards Casino
Website URL www.primescratchcards.com
Established 2005
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, Boleto, ClickandBuy, EcoPayz, Entropay, EPS, Fast Bank Transfer, FundSend, GiroPay, iDEAL, instaDebit, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, POLi, Skrill, Sofortuberwaisung, Ticket Premium, Transferencia Bancaria Local, Trustly, Ukash, Visa, Bancontact/Mister Cash, EnterCash, Maestro, Nordea, Siru Mobile, Skrill 1-Tap, UseMyFunds
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, ClickandBuy, EcoPayz, Entropay, MasterCard, Skrill, Visa, instaDebit, Skrill 1-Tap
Licensuar në: Maltë dhe UK
Shtetet që lejohen Australia, Austria, Canada, Finland, Germany, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Serbia, Sint Eustatius (Dutch Island) South Africa, Sweden, Switzerland, United Kingdom

Luaj me gërvishtje lojërat më të bukura dhe slotet në Prime Scratchcards.

Luaj me gërvishtje në një ndër kazinotë më të famshme për lojërat gërvishtese, Prime Scratchcards. Kjo kazino është përqëndruar më tepër në lojërat me koncept llotarie me prodhuesin e softuereve NeoGames. Por, bashkëpunimi me NetEnt ka bërë që Primescratchcards të ofrojë një gamë edhe më të gjerë të sloteve online si Starburst apo Gonzo’s Quest.

Licensat në Prime Scratchcards

Kompania (Prime Net Holdings LTD) është krijuar dhe regjistruar nën ligjet e British Virgin Islands, dhe mban dy licensa, njëra në Maltë, dhe tjetra në UK. Kjo si gjithmonë, është një garanci për lojtarët nga e gjithë bota dhe sigurisht, edhe për shqiptarët.

Luaj me gërvishtje nga celulari

Të gjitha lojërat e kazinosë janë të optimizuara për t’u luajtur nga celulari apo tableti juaj. Gjithashtu n.q.s luani nga desktop-i, shumë thjeshtë pa shkarkuar asgjë, mund të provoni kënaqësinë e një platforme shumë të thjeshtë në përdorim.

Luaj me gërvishtje (lojërat)

Pikërisht ketu, Primescratchcards premton që do t’ju mahnisë me modelin më interesant të lojërave të fatit. Efektet dhe grafika e lojërave të krijojnë përshtypjen që po gërvishtni një biletë me dorën tuaj. Përqindja e pagesës është tepër pozitive, ndaj mund të qëlloni në ditën tuaj me fat dhe të mbushni llogarinë menjëherë.

Suporti ndaj klientit

Kazinoja ofron tre mënyra shërbimi:

 • Mund të komunikoni me operatorët nëpërmjet lidhjes Live Chat.
 • Mund t’i merrni në telefon në numrat e tyre ndërkombëtarë.
 • Dhe sigurisht, mund të dërgoni e-mail nëpërmjet formës së plotësimit të kërkesës për suport.

Transaksionet bankare dhe siguria

Sigurisht që “SSL Encryption” dhe “Random Number Generator” janë garancia më e mirë për lojtarët. Ata mund të luajnë të qetë sa i përket transmetimit të të dhenave të tyre personale.

Luaj me gërvishtje për cmime që shkojnë deri në mijëra euro, dhe kjo nuk është shaka. Vet kompania, në një kënd të faqes, poston cdo ditë dhe cdo minutë fituesit e radhës që janë duke luajtur live.

Luaj në PrimeScratchCards

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!