Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2005
 • E famshme për Scratch Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Luaj me gërvishtje lojërat më të bukura dhe slotet në Prime Scratchcards.

Luaj me gërvishtje në një ndër kazinotë më të famshme për lojërat gërvishtese, Prime Scratchcards. Kjo kazino është përqëndruar më tepër në lojërat me koncept llotarie me prodhuesin e softuereve NeoGames. Por, bashkëpunimi me NetEnt ka bërë që Primescratchcards të ofrojë një gamë edhe më të gjerë të sloteve online si Starburst apo Gonzo’s Quest.

Licensat në Prime Scratchcards

Kompania (Prime Net Holdings LTD) është krijuar dhe regjistruar nën ligjet e British Virgin Islands, dhe mban dy licensa, njëra në Maltë, dhe tjetra në UK. Kjo si gjithmonë, është një garanci për lojtarët nga e gjithë bota dhe sigurisht, edhe për shqiptarët.

Luaj me gërvishtje nga celulari

Të gjitha lojërat e kazinosë janë të optimizuara për t’u luajtur nga celulari apo tableti juaj. Gjithashtu n.q.s luani nga desktop-i, shumë thjeshtë pa shkarkuar asgjë, mund të provoni kënaqësinë e një platforme shumë të thjeshtë në përdorim.

Luaj me gërvishtje (lojërat)

Pikërisht ketu, Primescratchcards premton që do t’ju mahnisë me modelin më interesant të lojërave të fatit. Efektet dhe grafika e lojërave të krijojnë përshtypjen që po gërvishtni një biletë me dorën tuaj. Përqindja e pagesës është tepër pozitive, ndaj mund të qëlloni në ditën tuaj me fat dhe të mbushni llogarinë menjëherë.

Suporti ndaj klientit

Kazinoja ofron tre mënyra shërbimi:

 • Mund të komunikoni me operatorët nëpërmjet lidhjes Live Chat.
 • Mund t’i merrni në telefon në numrat e tyre ndërkombëtarë.
 • Dhe sigurisht, mund të dërgoni e-mail nëpërmjet formës së plotësimit të kërkesës për suport.

Transaksionet bankare dhe siguria

Sigurisht që “SSL Encryption” dhe “Random Number Generator” janë garancia më e mirë për lojtarët. Ata mund të luajnë të qetë sa i përket transmetimit të të dhenave të tyre personale.

Luaj me gërvishtje për cmime që shkojnë deri në mijëra euro, dhe kjo nuk është shaka. Vet kompania, në një kënd të faqes, poston cdo ditë dhe cdo minutë fituesit e radhës që janë duke luajtur live.

Prime Scratchcards Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
3.3 rating

One Reply to “Prime Scratchcards Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X