Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Ofron Platformë për baste online
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2016
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, UK, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Informacion mbi Pin Up Casino

Pin Up Casino ka një platformë tepër të thjeshtë, të navigueshme, dhe mbulon një kategori të madhe lojërash. Duke filluar nga slots dhe duke vazhduar me lojëra tavoline, poker, video poker, roulette etj.

Në platformë do të vëreni gjithashtu që mund të luani Live Casino ose Sports dhe Baste Live nëpërmjet faqes së Pin Up Sports.

Kompania është licensuar në Curacao pas regjistrimit të biznesit në Hollandë. Në faqen zyrtare mund të shikoni që lojërat janë të certifikuara. Gjithashtu përfshihet dhe adresa e zyrës qëndrore në Curacao.

Lojërat dhe software-et

Drejtuesit e kazinosë janë siguruar që të ofrojnë një gamë të gjerë të lojërave të fatit. Prodhuesit më në zë të lojërave për kazinotë online janë pjesë e platformës. Emra të mëdhenj si: Netent, Microgaming apo Betsoft janë vetëm disa nga lista e madhe që ata ofrojnë. Lojëra të temave dhe karaktereve të ndryshme do ta pasurojnë eksperiencën tuaj. Gjithashtu bastet sportive që ofron Pin Up konsiderohen si më të lartat në treg për sa i përket koeficientëve.

pin up casino

Mënyrat e pagesës

Në Pin Up Casino ju mund të depozitoni dhe tërhiqni paratë lehtësisht. Nëpërmjet kartave të kreditit ose Neteller apo Skrill, si mënyrat më të mira online. Por dhe më të përdorura. Gjithashtu ata ofrojnë tërheqje në llogarinë tuaj bankare nëpërmjet opsionit Wire Transfer.

Bonuset në Pin Up Casino

Bonusi i hyrjes është i lartë dhe joshës! Kazinoja ofron deri në $500 mbi depozitën e parë, duke luajtur 10 herë bonusin e dhënë. Gjithashtu, për të regjistruarit në kazino nuk mungojnë ofertat javore apo mujore, të cilat vijnë drejt e në e-mailin tuaj.

Suporti ndaj klientit

Skuadra e operatorëve do të sigurojë që ju të merrni trajtim serioz për cdo problem që mund të keni. Ju mund të komunikoni me ta nëpërmjet e-mailit apo live chat.

Deklarata e licensës, për më tepër info kontaktoni Live Chat dhe pyesni për linkun që të lidh me faqen zyrtare të licensave.

pin up casino
3.8 rating

One Reply to “Pin Up Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X