Pin Up Casino

4.8 / 5

125% deri në $500

10xbonus

Pin Up Casino

  • Licensuar ne Curacao
  • Pranohet nga shume shtete
  • Ofron Casino, Live Casino dhe Sports
  • Mbi 1700 lojra Casino
  • Mund të luhet nga Celulari, pa shkarkim
  • Slots, Roulette, Poker, Video Poker

Pros

  • Kazinoja eshte relativisht e re dhe nuk kemi degjuar per ankesa nga lojtaret. Procesi i regjistrimit eshte i thjeshte dhe nuk kerkon ndonje verifikim te posacem. Kjo e ben me te thjeshte lojen per kedo

Cons

  • Normalisht cdo kazino ka te metat e veta por realisht i mbetet lojtareve te thone fjalen e tyre.

Pin Up Casino info

Name Pin Up Casino
Website URL pin-up.casino
Established 2016
Minimum Deposit $5
Support Options Live Chat, E-mail
Deposit Options Neteller, Skrill, Visa, Visa Electron, Mastercard, Bitcoin, QIWI
Withdrawal Options Neteller, Skrill, Visa, Visa Electron, Mastercard, Bitcoin, QIWI, Bank Transfer
Software BetSoft, World Match, MicroGaming, iSoftBet, NetEnt, Evolution Gaming, Quickspin, 1X2 Gaming, Ezugi, Endorphina, BGaming, Habanero, Belatra Games, GameArt, Amatic Industries, Booming Games, Pragmatic Play, EGT, Kiron Interactive, Tom Horn Gaming, Evoplay, Ainsworth, Spinomenal, Iron Dog Studio, MrSlotty Games, LuckyStreak, Platipus Gaming
Shtetet që nuk lejohen Republic of Korea, Hong Kong, Taiwan, Philippines, France, Spain, United Kingdom, Netherlands, Israel, Islamic Republic of Iran, United States, Canada, Syrian Arab Republic, Cyprus, Iraq, Afghanistan, Angola, Yemen, Kuwait, Singapore, Indonesia, Papua New Guinea, Pakistan, Panama, Cambodia, Democratic People's Republic of Korea, Curacao, Ecuador, Zimbabwe, Namibia, Sudan, Uganda, Algeria, South Sudan, Aruba, Sint Maarten (Dutch part), Saint Eustatius and Saba Bonaire, Myanmar, Nicaragua, Guyana, Lao People's Democratic Republic
Limiti i tërheqjes Deri në 45 mije euro ne muaj
Kodi i bonusit Vendosni kodin: lojrafati tek promo code pasi te regjistroheni. Ky eshte kod qe ju jep 125% vetem pse regjistroheni nga faqja jone.

Informacion mbi Pin Up Casino

Pin Up Casino ka një platformë tepër të thjeshtë, të navigueshme, dhe mbulon një kategori të madhe lojërash. Duke filluar nga slots dhe duke vazhduar me lojëra tavoline, poker, video poker, roulette etj.

Në platformë do të vëreni gjithashtu që mund të luani Live Casino ose Sports dhe Baste Live nëpërmjet faqes së Pin Up Sports.

Kompania është licensuar në Curacao pas regjistrimit të biznesit në Hollandë. Në faqen zyrtare mund të shikoni që lojërat janë të certifikuara. Gjithashtu përfshihet dhe adresa e zyrës qëndrore në Curacao.

Lojërat dhe software-et

Drejtuesit e kazinosë janë siguruar që të ofrojnë një gamë të gjerë të lojërave të fatit. Prodhuesit më në zë të lojërave për kazinotë online janë pjesë e platformës. Emra të mëdhenj si: Netent, Microgaming apo Betsoft janë vetëm disa nga lista e madhe që ata ofrojnë. Lojëra të temave dhe karaktereve të ndryshme do ta pasurojnë eksperiencën tuaj. Gjithashtu bastet sportive që ofron Pin Up konsiderohen si më të lartat në treg për sa i përket koeficientëve.

pin up casino

Mënyrat e pagesës

Në Pin Up Casino ju mund të depozitoni dhe tërhiqni paratë lehtësisht. Nëpërmjet kartave të kreditit ose Neteller apo Skrill, si mënyrat më të mira online. Por dhe më të përdorura. Gjithashtu ata ofrojnë tërheqje në llogarinë tuaj bankare nëpërmjet opsionit Wire Transfer.

Bonuset në Pin Up Casino

Bonusi i hyrjes është i lartë dhe joshës! Kazinoja ofron deri në $500 mbi depozitën e parë, duke luajtur 10 herë bonusin e dhënë. Gjithashtu, për të regjistruarit në kazino nuk mungojnë ofertat javore apo mujore, të cilat vijnë drejt e në e-mailin tuaj.

Suporti ndaj klientit

Skuadra e operatorëve do të sigurojë që ju të merrni trajtim serioz për cdo problem që mund të keni. Ju mund të komunikoni me ta nëpërmjet e-mailit apo live chat.

Deklarata e licensës, për më tepër info kontaktoni Live Chat dhe pyesni për linkun që të lidh me faqen zyrtare të licensave.

pin up casino

Luaj në Pin Up Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!