Pros
 • E licensuar në: Gibraltar, UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 1997
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
party poker home page

Luaj poker amerikan në Party Poker!

Si të Luaj poker amerikan në një nga kompanitë më të vjetra të pokerit online?

Party Poker është hapur që në vitin 1997 dhe sigurisht që është një nga më të vjetrit në biznes. Siç mund ta dini, Bwin u bashkua me PartyPoker shumë vite më parë. Përkundër bashkimit, ata ofrojnë përvoja shumë të ndryshme të lojërave. Edhe Bwin, edhe Party Poker ofrojnë një eksperiencë unike për lojtarët e tyre duke ofruar përveç Pokerit, edhe lojëra kazinoje. Por gjithashtu, Live Casino dhe Baste Sportive.

Bonuset dhe promocionet në Party Poker

Për lojtarët e rinj të sapo regjistruar, faqja e pokerit ofron një bonus prej $22 me vetem $10 depozitë te detyrueshme. Ajo çfarë e bën interesant regjistrimin dhe të luajturit poker amerikan janë turnet javore të pokerit, apo mujore që zhvillohen në Party Poker.

WSOP është njëri nga eventet ku lojtarët kanë mundësi të marrin pjesë.  Kjo bëhet direkt nëpërmjet Live Streaming, me eventin ndoshta më të madh të pokerit në të gjithë botën. Party Poker LIVE ju jep mundësi që pasi të regjistroheni të shikoni të gjitha videot e ndeshjeve më të forta midis lojtarëve. Por dhe çmimet që janë në tavolinë, fituesit e betejave të pokerit etj.

luaj poker amerikan

Licensat e Party Poker

Party Poker në fillim ishte e regjistruar dhe e licensuar vetem nga shteti i Gjibraltarit. Por më vonë, me bashkimin e Bwin, ajo posedon tashmë edhe një licensë të dytë nga UK Gambling Comission.

Gjithashtu, Party Poker auditohet çdo vit nga autoriteti më i madh i kontrollit të përqindjes së pagesës së softwerit drejt lojtarëve. Rezultati i lojërave kontrollohet me përpikmëri nga eCogra.

Metodat e pagesave

Për shqiptarët metodat më popullore të përdorshme janë: Visa, Mastercard, gjithashtu edhe Neteller apo Skrill. Megjithatë, në varësi të vendit ku jetoni, Party Poker ofron edhe mënyra të tjera të depozitave apo tërheqjes së parave.

“Kur luaj poker amerikan kam dëshirë të përdor Paypal” thotë një lojtar nga Anglia.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën në fund të faqes.

party poker

Party Poker Details

Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “Party Poker”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X