Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2015
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Oshi Casino

Oshi casino është një kazino e re në tregun e kazinove online, por me një performancë të shkëlqyer. Ka filluar aktivitetin e saj që në vitin 2015 dhe ka marrë disa çmime, per shërbimin e klientit shumë të mirë dhe mbi të gjitha, pagesa të shpejta drejt llogarive tuaja. Kjo mund të bëhet nëpërmjet: Neteller, Skrill apo Credit dhe Debit Cards. Baza e pagesave të kazinosë është bitcoin

Shiko listën e kazinove që pranojnë Bitcoins

Shtetet që lejohen

Meqënëse licensa e saj është në Curacao, Oshi Casino operon pothuajse në të gjitha vendet ku ka më tepër shqiptarë. Si për shembull në: Shqipëri, Kosovë, Greqi, Gjermani apo në shtete të tjera. Gjithsesi, kjo kazino nuk operon në USA, Itali, apo disa shtete të tjera të cilat kërkojnë një licensë në shtetin përkatës për të operuar.

Lojëra fati në Oshi Casino

Lojërat slot machines apo të gjitha lojërat elektronike në distancë që ofron Oshi Casino janë lojëra të software-eve më të përparuar. Gjithsej një listë me mbi 2500 lojëra të ndryshme, të cilat mund të aksesohen përmes celularit apo tabletit tuaj. Gjithashtu për të apasionuarit e Video Poker, Blackjack apo Roulette, sigurisht që kazinoja ofron lojëra të kësaj kategorie. Më populloret e lojërave video poker janë: Deuces Wild, Joker Poker, Jacks or Better, Bonus Poker etj. Gjithashtu lojëra fati të ndryshme si ato me fruta, lojra apex admiral apo kajot, të ngjashme me atë model do t’i gjeni në platformën e Oshi Casino.

oshi casino

Live Games në Oshi Casino

Për momentin kazinoja ofron vetëm Live Blackjack, duke premtuar se do të ofrojë akoma më tepër në të ardhmen.

Lojëra nga telefoni celuar

Të gjitha lojërat janë të aksesueshme nga celulari juaj, kjo ju jep mundësinë që të argëtoheni në lëvizje.

Platforma e thjeshtë e Oshi Casino ju mundëson që të kryeni depozita me: Neteller, Skrill apo Credit Cards në çast. Pagesat e fitimeve tuaja do të kryhen brenda një ore në llogarinë tuaj, dhe për këtë arsye kjo kazino online ka fituar çmimin e kazinosë së re më të mirë me bitcoins, por jo vetëm.

Shpejtësia e pagesës do të bëjë që jo vetëm të ngeleni të kënaqur, por do të doni të riktheheni përseri në kazino.

Shërbimi i klientit në kazino

Shërbimi në 3 gjuhë dhe shpejtësia e përgjigjeve është e mahnitshme. Mjafton ta provoni këtë kazino.

Për arsye të partneritetit me këtë kazino, Lojëra Fati Online mbulon cdo problem që mund të hasni. Mjafton të kontaktoni me ne nëpërmjet Live Chat ose E-mail, dhe ne do të bëjmë maksimalen tonë për të zgjidhur problemin tuaj.

Siguria e kazinosë sigurisht që përfshin procesin e enkriptimit të të dhënave. Kjo do të thotë se të dhënat tuaja transmetohen në mënyrë të sigurtë drejt serverit të kazinosë.

Bonusi i hyrjes i Oshi Casino

Për lojtarët e rinj kazinoja ofron një bonus prej 100% deri ne €500 ose deri në 5 BTC plus 225 free spins në llogarine tuaj, vetem pse zgjidhni të luani tek kjo kazino.

Deklarata e licensës, për më shumë info komunikoni me Live Chat.

oohs casino
4.3 rating

One Reply to “Oshi Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X