Oshi Casino

4.7 / 5

100% deri në €500 + 225 free spins + deri në 5 BTC

Kushtet e bonusit

Oshi Casino

  • Licensuar ne Curacao
  • Pranon Neteller, Bitcoins, Skrill
  • Free spins ne bonusin hyrës
  • Luaj nga: Celulari, Tableti, Desktop
  • Proceson pagesat brenda një ore
  • Ofron lojra slots nga më të mirët në industri
  • Ofrojme suport nqs do keni probleme me kazinone

Pros

  • Kazino, licensa e se ciles pranon shqiptaret nga Shqiperia, Kosova, Greqia, dhe shume vende te tjera.

Cons

  • Nuk pranon lojtare nga USA

Oshi Casino info

Name Oshi Casino
Website URL www.oshi.io
Established 2015
Minimum Deposit €5
Support Options Live chat, E-mail
Deposit Options Bank Wire Transfer, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, iDEAL, QIWI, Trustly, Skrill, Bitcoin, Yandex Money, Alfa Click, Cubits, Zimpler, Comepay, Mobile Commerce, Evroset, Interac
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, iDEAL, QIWI, Skrill, Bitcoin, Trustly, Yandex Money, Cubits, Comepay, Zimpler, Evroset, Mobile Commerce, Bitcoin Cash, Interac
Software provider NetEnt, Betsoft, Play'n GO, NextGen Gaming, iSoftBet, Amaya (Chartwell), Yggdrasil Gaming, BGAMING, Ezugi, Thunderkick, Amatic Industries, EGT Interactive, Elk Studios, Endorphina, Booming Games, Quickfire, Habanero, Ainsworth Gaming Technology, Pocketdice, Pragmatic Play, Mr. Slotty, Belatra, Platipus Gaming
Limiti i tërheqjes 2500 EUR në javë ose 10.000 EUR në muaj
Shtetet që nuk lejohen Asia, Australia, Israel, Italia, Netherlands, Spain, Sweden, United Kingdom, United States

Analizë e detajuar e Oshi Casino

Oshi casino është një kazino e re në tregun e kazinove online, por me një performancë të shkëlqyer. Ka filluar aktivitetin e saj që në vitin 2015 dhe ka marrë disa çmime, per shërbimin e klientit shumë të mirë dhe mbi të gjitha, pagesa të shpejta drejt llogarive tuaja. Kjo mund të bëhet nëpërmjet: Neteller, Skrill apo Credit dhe Debit Cards. Baza e pagesave të kazinosë është bitcoin. 

Shiko listën e kazinove që pranojnë Bitcoins

Shtetet që lejohen

Meqënëse licensa e saj është në Curacao, Oshi Casino operon pothuajse në të gjitha vendet ku ka më tepër shqiptarë. Si për shembull në: Shqipëri, Kosovë, Greqi, Gjermani apo në shtete të tjera. Gjithsesi, kjo kazino nuk operon në USA, Itali, apo disa shtete të tjera të cilat kërkojnë një licensë në shtetin përkatës për të operuar.

Lojëra fati në Oshi Casino

Lojërat slot machines apo të gjitha lojërat elektronike në distancë që ofron Oshi Casino janë lojëra të software-eve më të përparuar. Gjithsej një listë me mbi 2500 lojëra të ndryshme, të cilat mund të aksesohen përmes celularit apo tabletit tuaj. Gjithashtu për të apasionuarit e Video Poker, Blackjack apo Roulette, sigurisht që kazinoja ofron lojëra të kësaj kategorie. Më populloret e lojërave video poker janë: Deuces Wild, Joker Poker, Jacks or Better, Bonus Poker etj. Gjithashtu lojëra fati të ndryshme si ato me fruta, lojra apex admiral apo kajot, të ngjashme me atë model do t’i gjeni në platformën e Oshi Casino.

oshi casino

Live Games në Oshi Casino

Për momentin kazinoja ofron vetëm Live Blackjack, duke premtuar se do të ofrojë akoma më tepër në të ardhmen.

Lojëra nga telefoni celuar

Të gjitha lojërat janë të aksesueshme nga celulari juaj, kjo ju jep mundësinë që të argëtoheni në lëvizje.

Platforma e thjeshtë e Oshi Casino ju mundëson që të kryeni depozita me: Neteller, Skrill apo Credit Cards në çast. Pagesat e fitimeve tuaja do të kryhen brenda një ore në llogarinë tuaj, dhe për këtë arsye kjo kazino online ka fituar çmimin e kazinosë së re më të mirë me bitcoins, por jo vetëm.

Shpejtësia e pagesës do të bëjë që jo vetëm të ngeleni të kënaqur, por do të doni të riktheheni përseri në kazino.

Shërbimi i klientit në kazino

Shërbimi në 3 gjuhë dhe shpejtësia e përgjigjeve është e mahnitshme. Mjafton ta provoni këtë kazino.

Për arsye të partneritetit me këtë kazino, Lojëra Fati Online mbulon cdo problem që mund të hasni. Mjafton të kontaktoni me ne nëpërmjet Live Chat ose E-mail, dhe ne do të bëjmë maksimalen tonë për të zgjidhur problemin tuaj.

Siguria e kazinosë sigurisht që përfshin procesin e enkriptimit të të dhënave. Kjo do të thotë se të dhënat tuaja transmetohen në mënyrë të sigurtë drejt serverit të kazinosë.

Bonusi i hyrjes i Oshi Casino

Per lojtaret e rinj kazinoja ofron nje bonus prej 100% deri ne €500 ose deri ne 5 BTC plus 225 free spins ne llogarine tuaj, vetem pse zgjidhni te luani tek kjo kazino.

Deklarata e licensës, për më shumë info komunikoni me Live Chat.

oohs casino

Luaj në Oshi Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!