NetBet Casino

4.8 / 5

100% deri në $200 + 10 free spins

NetBet Casino

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Luaj kazino nga Celular, Tablet, PC
  • Licensuar ne Aderney, Maltë dhe UK
  • Lojra nga Novomatic, Sizzling Hot Deluxe
  • Lojra fati me fruta

Pros

  • NetBet i ka mbijetuar 17 vjet tregut të ashpër te kazinove online, me dy licensat kryesore që mban, e ka kaluar testin tonë të vlefshmërisë pasi ka pasur shumë pak ankesa

Cons

  • Na tregoni ju nqs keni ndonjë element që nuk ju pëlqen tek NetBet

NetBet Casino info

Name NetBet Casino
Website URL casino.netbet.com
Established 2001
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, iDEAL, Sofortuberwaisung, GiroPay, Moneta, Euteller, QIWI, Trustly, Skrill, Direct Bank Transfer, WebMoney, eCard, moneta.ru
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Ukash, Visa, Skrill
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Bally, IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), NextGen Gaming, iSoftBet, PariPlay, Novomatic, Leander Games, Amaya (Chartwell), Quickspin, Playson, EGT Interactive, GameArt, High5Games, Booming Games, Ainsworth Gaming Technology, Pragmatic Play
Limiti i Tërheqjes Nuk ka limit
Shtetet që lejohen Germany, United Kingdom, Kosovo, Albania, Greece, Canada, Norway, Macedonia

Kazino NetBet, dhe detajet e kompanise

Kazino NetBet eshte nje operator relativisht I ri por me nje eksperience tashme te konsoliduar. Pervec bashkepunimit me Microgaming dhe NetEnt NetBet ofron edhe lojra nga prodhuesi I famshem Novomatic me slotet e tij klasike si: Sizzling Hot Deluxe apo Lojra me shtat dhe fruta.

Ajo qe eshte pozitive dhe qe bie ne sy ne NetBet jane produktet qe ofron. Kazino NetBet pervec lojrave te kazinose, si Poker, Video Poker Rulete ofron gjithashtu edhe baste live dhe Kazino Live, me lidhje te drejtperdrejte. Shumellojshmeria e produkteve e ben NetBet nje kompani me reputacion te konsoliduar.

Ashtu si cdo operator tjeter edhe NetBet ka limitet e saj sa i perket shteteve qe nuk pranohen ne kazino. Ne keto shtete bejne pjese: Belgjika, Bullgaria, Franca, Malta, Filipinet Portugalia, Spanja dhe Amerika. Listen e plote mund ta shikoni ne fund te faqes.

Slotet dhe lojrat qe mban Netbet Jane te pafundme edhe per shkak te kontrates me shume prodhues lojrash njekohesisht. Ne kazino do te gjeni slote te famshme si: Game of Thrones, Sizzling Hot Deluxe, Starburst, apo Tomb Raider, Gjithashtu lojra me jackpot progresiv si Hall of Gods

Gjithashtu te mos harrojme qe NetBet mund te luhet nga Celulari, Tableti apo Desktopi juaj.

Licensat ne kazino NetBet

Me tre licensa, ne Malte, ne UK dhe Alderney NetBet krijon nje klime besueshmerie tek lojtaret e saj, pasi cdo aktivitet i lojtareve eshte i garantuar me transparence siper lojrat e certifikuara ashtu dhe per depozitat dhe terheqjet.

Bonusi I mireseardhjes gjithashtu eshte terheqes ne kazino NetBet me nje dyfishimit te shumes se depozituar deri ne $200 plus 10 free spins.

Siguria dhe metodat e pagesave gjithashtu jane te standarteve te njejta me operatoret e tjere te ngjashem ne treg ku Skrill dhe Neteller apo Kartat e kreditit dhe Debitit jane te siguruara nepemjet kodifikimit SSL encryption.

Luaj në NetBet

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!