Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Alderney
 • Krijuar më 2001
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

NetBet Casino, dhe detajet e kompanisë

NetBet Casino është një operator relativisht i ri, por me një eksperiencë tashmë të konsoliduar. Përvec bashkëpunimit me Microgaming dhe NetEnt, NetBet ofron edhe lojëra nga prodhuesi i famshëm Novomatic. Për shembull slotet e tij klasike si Sizzling Hot Deluxe, apo lojëra me shtata dhe fruta.

Ajo që është pozitive dhe që bie në sy në NetBet janë produktet që ofron. NetBet Casino, përvec lojërave të kazinosë, si Poker, Video Poker Rulete ofron gjithashtu edhe baste live dhe Kazino Live, me lidhje të drejtpërdrejtë. Shumëllojshmëria e produkteve e bën NetBet një kompani me reputacion të konsoliduar.

Ashtu si cdo operator tjetër edhe NetBet ka limitet e saj sa i përket shteteve që nuk pranohen në kazino. Në këto shtete bëjnë pjesë: Belgjika, Bullgaria, Franca, Malta, Filipinet Portugalia, Spanja dhe Amerika. Listën e plotë mund ta shikoni në fund të faqes.

Lojërat në NetBet

Slotet dhe lojërat që Netbet ofron janë të pafundme. Kjo edhe për shkak të kontratës me shumë prodhues lojërash njëkohësisht. Në kazino do të gjeni slots të famshme si: Game of Thrones, Sizzling Hot Deluxe, Starburst, apo Tomb Raider. Gjithashtu lojëra me jackpot progresiv si Hall of Gods.

Të mos harrojmë që NetBet Casino mund të luhet nga celulari, tableti apo desktopi juaj.

Licensat në kazino NetBet

Me tre licensa, në Maltë, në UK dhe Alderney, NetBet krijon një klimë besueshmërie tek lojtarët e saj. Kjo, pasi cdo aktivitet i lojtarëve është i garantuar me transparencë si për lojërat e certifikuara, ashtu dhe për depozitat dhe tërheqjet.

Bonusi në NetBet Casino

Bonusi i mirëseardhjes gjithashtu është mjaft bujar në kazinonë NetBet. Përfitoni një dyfishim të shumës së depozituar deri në $200, plus 10 free spins.

Siguria dhe metodat e pagesave gjithashtu janë të standarteve të njejta me operatorët e tjerë të ngjashëm në treg. Skrill, Neteller apo Kartat e kreditit dhe Debitit janë të siguruara nëpëmjet kodifikimit “SSL encryption”. Pra ju mund të luani në NetBet pa u shqetësuar në asnjë moment!

4.5 rating

One Reply to “NetBet Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X