Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2014
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Mr Smith Casino, një kazino elegante

Mr Smith Casino është një kazino me një reputacion të fortë sidomos në Angli.  Kjo kazino e quan veten një lider në industrinë e lojërave të fatit. Ajo bashkëpunon me kompanitë më të mëdha të prodhimit të lojërave të fatit si: Microgaming, NetEnt etj.

Licensa në Mr Smith Casino

Kazinoja operon në shumë shtete të botës për shkak të licensës së siguruar nga Komisioni i Maltes dhe Anglisë. Pervec shqiptarëve që jetojnë në Itali, Francë, Spanjë dhe Belgjikë dhe USA sigurisht, pjesa tjetër e botës mund të luajë duke përfituar nga bonuset dhe cdo gje që platforma e kazinosë ofron.

Lojërat në Mr Smith Casino

mr smith casino

Koleksioni i lojërave në kazino është ndër më të mirët që do të gjeni online. HD slots nga Microgaming apo Netent, rrjeti i lojërave jackpot progresiv, ku mund të fitoni mbi 1 milion dollarë në cast. Por dhe, lojëra tavoline si roulette, apo blackjack. Gjithashtu dhe Poker apo Video Poker. 

Inovacioni i teknologjisë së lojërave Live bën që kazinoja të ofrojë lojëra LIVE me lidhje të drejtpërdrejtë nga studio. E gjitha e mundur falë “Real Time Technology“.

Lojërat në Telefon

Gjithashtu, lojërat e Mr. Smith mund të luhet nga telefoni, tableti apo laptopi, një teknologji tashmë e njohur nga të gjithë, pasi përdoruesit sa vijnë dhe shtohen sa i përket pajisjeve të vogla elektronike, të lëvizshme.

Suporti teknik dhe siguria e kazinosë

Sigurisht që Mr Smith Casino ofron siguri maksimale për lojtarët e saj duke enkriptuar të gjithë informacionin te transmetohet nga kompjuteri i lojtarit në serverin e kompanisë. Lojtarët mund të depozitojnë me kartë krediti pa u shqetësuar për detajet e informacionit pasi siguria e transaksioneve monetare është prioritet i menaxherëve të kazinosë.

Mbështetja teknike përfshin një numër telefoni, një opsion për chat dhe një adresë e-maili. Operatorët e kualifikuar do të jenë në gjendje të zgjidhin problemet tuaja të të gjitha formave. Mjafton të jeni të qartë për atë që keni nevojë. Pagesat me kartat e kreditit bëhen nga 2 deri në 5 ditë maksimumi. Pagesat në Skrill apo Neteller kryhen brenda ditës.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

mr smith casino

Mr Smith Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.8 rating

One Reply to “Mr Smith Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X