Mr Smith Casino

4.8 / 5

100% deri në $200 + Free Spins

Mr Smith Casino

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Luaj nga Celular, Tablet, PC
  • Licensuar ne Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
  • Lojra nga Microgaming, me jackpot progresiv

Pros

  • Mr Smith tashme eshte e njohur per platformen e mrekullueshme, te thjeshte, me bonuse per lojtaret besnike, dhe per Shqiptaret e Anglise eshte Zgjedhja Perfekte

Cons

  • Shqiptaret e Italise, Belgjikes, Spanjes dhe Frances nuk mund te luajne ne kete kazino.

Mr Smith Casino info

Name Mr Smith Casino
Website URL mrsmithcasino.co.uk
Established 2014
Minimum Deposit $20
Support Options Chat, Email, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, Neteller, Paysafe Card, Entropay, Skrill, Visa
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Skrill, Visa, Entropay
Nuk lejohet në këto Shtete Asia, Australia, Belgium, China, France, French, Guiana Guadeloupe, Hong Kong, Italy, Martinique Réunion, Spain, United States
Limiti i tërheqjes 50 mije euro ne dite
Software Microgaming, NetEnt, Cryptologic (WagerLogic), Evolution Gaming, GTS, Jadestone, Thunderkick
Pagesat drejt lojtarit Karte Krediti ( 2 -5 dite ), Neteller ose Skrill Brenda nje dite

Mr Smith Casino, një kazino elegante

Mr Smith Casino është një kazino me një reputacion të fortë sidomos në Angli.  Kjo kazino e quan veten një lider në industrinë e lojërave të fatit. Ajo bashkëpunon me kompanitë më të mëdha të prodhimit të lojërave të fatit si: Microgaming, NetEnt etj.

Licensa në Mr Smith Casino

Kazinoja operon në shumë shtete të botës për shkak të licensës së siguruar nga Komisioni i Maltes dhe Anglisë. Pervec shqiptarëve që jetojnë në Itali, Francë, Spanjë dhe Belgjikë dhe USA sigurisht, pjesa tjetër e botës mund të luajë duke përfituar nga bonuset dhe cdo gje që platforma e kazinosë ofron.

Lojërat në Mr Smith Casino

mr smith casino

Koleksioni i lojërave në kazino është ndër më të mirët që do të gjeni online. HD slots nga Microgaming apo Netent, rrjeti i lojërave jackpot progresiv, ku mund të fitoni mbi 1 milion dollarë në cast. Por dhe, lojëra tavoline si roulette, apo blackjack. Gjithashtu dhe Poker apo Video Poker. 

Inovacioni i teknologjisë së lojërave Live bën që kazinoja të ofrojë lojëra LIVE me lidhje të drejtpërdrejtë nga studio. E gjitha e mundur falë “Real Time Technology“.

Lojërat në Telefon

Gjithashtu, lojërat e Mr. Smith mund të luhet nga telefoni, tableti apo laptopi, një teknologji tashmë e njohur nga të gjithë, pasi përdoruesit sa vijnë dhe shtohen sa i përket pajisjeve të vogla elektronike, të lëvizshme.

Suporti teknik dhe siguria e kazinosë

Sigurisht që Mr Smith Casino ofron siguri maksimale për lojtarët e saj duke enkriptuar të gjithë informacionin te transmetohet nga kompjuteri i lojtarit në serverin e kompanisë. Lojtarët mund të depozitojnë me kartë krediti pa u shqetësuar për detajet e informacionit pasi siguria e transaksioneve monetare është prioritet i menaxherëve të kazinosë.

Mbështetja teknike përfshin një numër telefoni, një opsion për chat dhe një adresë e-maili. Operatorët e kualifikuar do të jenë në gjendje të zgjidhin problemet tuaja të të gjitha formave. Mjafton të jeni të qartë për atë që keni nevojë. Pagesat me kartat e kreditit bëhen nga 2 deri në 5 ditë maksimumi. Pagesat në Skrill apo Neteller kryhen brenda ditës.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

mr smith casino

 

Luaj në Mr Smith Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!