Mr.Play Casino

4.8 / 5

100% deri në $200

Mr.Play Casino

Pros

Cons

Mr.Play Casino info

Name Mr.Play Casino
Established 2017
Minimum Deposit $10
Support Options Live Chat, Phone, E-Mail
Deposit Options Visa, Mastercard, Maestro, Bank Transfer, Sofort Banking, giropay, Euteller, zimpler, Bankcontact, eps, Wire Transfer, Entropay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Trustly, PayR, InstaDebit, DIRECTebanking, iDeal, Paypal (UK), easyEFT, Interac, MuchBetter, astropay
Withdrawal Options Visa, Mastercard, Maestro, Bank Transfer, Sofort Banking, giropay, Euteller, zimpler, Bankcontact, eps, Wire Transfer, Entropay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Trustly, PayR, InstaDebit, DIRECTebanking, iDeal, Paypal (UK), easyEFT, Interac, MuchBetter, astropay

Analizë e Mr.Play Casino

Mr. Play Casino është një kazino e re që ofron një eksperiencë fantastike në lojërat e fatit online. E krijuar nga veteranë të industrisë së lojërave të fatit në nëntor të vitit 2017, kjo kazino online u rrit me shpejtësi. Në një kohë të shkurtër kazinoja arriti të ketë një volum të konsiderueshëm lojtarësh të regjistruar.

Lojërat në kazino

Me një paketë të pasur lojëra kazinosh, Mr. Play Casino fton të gjithë të apasionuarit që të regjistrohen në një platformë sa argëtuese, aq edhe të sigurtë. Cdo muaj kazinoja shton lojëra fati të reja, argëtuese, emocionuese dhe me cmime të larmishme. Në portofolin e saj, kazinoja përmban slot machines, lojëra gërvisht dhe fito, dhe kazino live me operatorë LIVE nga studio. Me lojëra live si: Blackjack, Live Roulette, Baccarat.

Janë gjithsej mbi 750 + lojëra të ofruara nga TOP Software Providers si: NetEnt, Microgaming etj.

Mënyrat e pagesës

Mënyrat më bashkëkohore të pagesave online, sigurisht ofrohen edhe nga Mr.Play.

Ju mund të përdorni kartën tuaj të kreditit si Mastercard apo Visa, por dhe Skrill, Neteller si dhe Paypal.

Bonusi hyrës i Mr. Play Casino

Menjëherë pas regjistrimit kazinoja ju shpërblen me një bonus prej 100 Free Spins PLUS, deri në $200 mbi depozitën tuaj të parë. 

Platforma ofrohet në: Anglisht, Gjermanisht, Suedisht, Norvegjisht, Finlandisht dhe Spanjisht.

Sigurisht që me shërbimin për klientin mund të lidheni nëpërmjet numrit të telefonit, live chat, ose e-mail. Klientët janë gjithcka për këtë kazino, ndaj mos hezitoni të komunikoni me stafin.

 

Luaj në Mr. Play Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!