Mr Green Casino

4.9 / 5

100% deri në $100

Kushtet e Bonusit

Mr Green Casino

  • Auditohet nga eCogra
  • Licensuar në Maltë
  • Luaj në Celular, iPad, Table apo Desktop
  • SSL encryption technology
  • HD live me operator ne studio
  • Ideal për Shqiptarët e Europës

Pros

  • Mr Green eshte nje kazino e respektuar ne arenen e kazinove europiane, online. Ka marre licensa te njepasnjeshme per transparencen edhe sherbimin ndaj lojtareve te vet. Eshte njera nga kazinote qe merr masa te rrepta per te parandaluar harxhimin e parave te panevojshme nga lojtaret e fiksuar.

Cons

  • Nuk kemi ndonje vërejtje për kazinonë

Mr Green Casino info

Name Mr Green Casino
Website URL www.mrgreen.com
Established 2008
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, ClickandBuy, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Ukash, Visa Electron, Visa, Entropay, Trustly, Skrill
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay, Skrill
Limiti i tërheqjes $10.000/muaj
Licensuar në: Bank Wire Transfer, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay, Skrill
Shtetet që nuk lejohen Albania, Andorra, Argentina, Austria, Bolivia, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Croatia, Dominican Republic, Ecuador, Finland, Germany, Gibraltar, Guatemala, Guyana, Honduras, Hungary, Iceland, Ireland, Latvia, Liechtenstein, Luxembourg, Macedonia, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Paraguay, Peru, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Suriname, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Uruguay, Venezuela

Kazino Mr Green eshte nje nder kazinote me te ndershme ne arenen e kazinove dhe lojrave te fatit online.

Gjithcka ata kane ndertuar ka te beje me nje mjedis zbavites, te sigurte dhe me pergjegjesi per lojtarin. Mr Green ka fituar shume cmime te kesaj industrie si IGA Operatori me i mire per vitin 2013, 2014, 2015 dhe 2017 gjithashtu dhe SBC, cmimi per pergjegjesine sociale per vitin 2017.

Perse te luani ne Mr Green?

Sice e permendem eshte nje operator i respektuar dhe njihet ndryshe si zoteria i sjellshem. Ne Mr Greenmund te gjeni nje larmi te madhe lojrash elektronike, duke filluar nga slotet, lojrat ne tavoline dhe sportet. Ata kane gjithcka qe argetimi juaj mos mbaroje kurre.

Per nje eksperience sa me te bukur dhe te pergjegjshme njekohesisht Mr Greenka prodhuar nje sistem kontrolli te sjelljes se lojtarit. Kjo eshte nje e re inovatore ne kete industri dhe tregon pergjegjshmerine qe nje kazino ka mbi lojtaret e saj. Ata nuk duan qe ju te harxhoni te gjitha parate dhe te shkaktoje probleme financiare ne jeten tuaj, ata mundohen qe pervec argetimin tju ndihmojne te kontrolloni sjelljen tuaj drejt bixhozit.

Platformat e lojrave mund te luhen nga kompiuteri, smartfoni dhe tableti juaj. Gjithcka qe ju duhet eshte nje lidhje interneti, nga ku do keni mundesi te luani lojrat e kazinose, kazinone live si dhe bastet sportive.

Sic kemi folur dhe me pare shumica e kazinove ofrojne Live Beting, nje inovacion i mrekullueshem ku ju keni mundesi te vendosni baste nga kompiuteri dhe ne te njejten Kohe keni nje person profesional LIVEne ekran. Nepermjet ketij personi ju mund te bisedoni ne chat dhe mund te luani ne lojrat si: Poker, Blackjack, Roulette dhe Baccarat.

Bota virtuale eshte zhvilluar aq shume sa kur te jeni duke luajtur do te keni efektin e nje kazinoje reale. Gjithashtu ju mund te luani te gjitha lojratmadje dhe operatoret live mund ti ndiqni nga telefoni.

Bastet sportive ne Mr Green.

Nje e re inovatore e Mr Greeneshte se ju keni mundesi te vendosni baste paraprake para se ndeshja te luhet. Po ashtu keni mundesi te vendosni baste ne cdo kampionat nepermjet platformes se tyre.

Aplikacioni Mr Green

Mr Green eshte gjithashtu e mundshme te shkarkohet si aplikacion ne telefonin tuaj ne versionet Android dhe iOS ( iPhone ) Aplikacioni eshte shume intuitiv dhe mund te navigohet lehtesisht vetem qe ju te keni nje eksperience perfekte ne kazino. Nga aplikacioni mund te luani lojrat e fatit, si slotet, kazinone live, si dhe bastet sportive.

Gjithashtu dhe depozitat dhe terheqjet mund te behen lehtesisht nga aplikacioni me nje siguri maksimale. Njekohesisht ju mund te vendosni limite te shpenzimeve tuaja per tu siguruar qe nuk do te shpenzoni me teper sec keni mundesi.

Disa nga lojrat e Mr Green jane:

Starburst,Gonzo’s Quest,Twin Spin,Rainbow Riches,Mega Moolah,Book of Ra,Roulette,Sports book & sports betting,Jackpots,Blackjack,Baccarat,Keno

Bonusi ne Kazino

Pothuajse cdo kazino online ofron tipe te ndryshme bonusesh lojtareve te tyre dhe sidomos atyre qe jane besnike dhe rikthehen ne kazino per te luajtur perseri. Keto bonuse jane nje mundesi e mire per lojtaret qe te zmadhojne llogarine e tyre dhe te luajne me teper dhe te kene me teper shanse per te fituar.

Zakonisht jane dy tipe bonusi qe kazinote me se shumti ofrojne, ato me Rrotullime Falasose ato me Kredite Falas. Ne te dyja rastet ato zakonisht i ofrohen lojtareve te rinj ne kazino. Por gjithashtu programi i besnikerise i quajtur Royalty Program ju jep Juve pike ssa here qe depozitoni dhe luani ne kazino.

Shume nga lojtaret tane kane arritur ti luajne aq para dhe kane pasur mundesi te terheqin bonusin e dhene.Ne rast te kundert mos pranoni bonus falas dhe luani menjehere me parate tuaja, dhe sapo te fitoni 300 euro ju mund ti terhiqni menjehere nga kazinoja.

Eshte gjithmone e rendesishme qe ju ta kuptoni kete pjese para se te pranoni cfaredo lloj bonusi falas nga kazinoja.

Luaj në Mr Green

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!