Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2008
 • Ofron Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Auditohet nga eCogra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Mr. Green Casino

Mr. Green Casino , një ndër kazinotë më të ndershme në arenën e kazinove dhe lojërave të fatit online.

Te Mr Green Casino kanë ndërtuar një mjedis zbavitës, të sigurtë dhe me përgjegjesi për lojtarin. Mr. Green ka fituar shumë çmime të kësaj industrie si IGA Operatori më i mirë për vitin 2013, 2014, 2015 dhe 2017, gjithashtu dhe SBC, çmimi për përgjegjësinë sociale për vitin 2017.

Përse të luani në Mr. Green?

Sic e përmendëm kazinoja është një operator i respektuar dhe njihet ndryshe si zotëria i sjellshëm. Në Mr Green mund të gjeni një larmi të madhe lojërash online, duke filluar nga slots, lojërat në tavolinë dhe sportet. Ata kanë gjithçka në mënyrë që argëtimi juaj mos mbarojë kurrë.

Për një eksperiencë sa më të bukur dhe të përgjegjshme njëkohësisht, Mr Green ka prodhuar një sistem kontrolli të sjelljes së lojtarit. Kjo është një e re inovatore në këtë industri dhe tregon përgjegjshmërinë që një kazino ka mbi lojtarët e saj. Ata nuk duan që ju të harxhoni të gjitha paratë dhe kjo të shkaktojë probleme financiare në jetën tuaj. Ata mundohen që përveç argëtimit t’ju ndihmojnë të kontrolloni sjelljen tuaj drejt bixhozit.

Platformat e lojërave mund të luhen nga kompjuteri, smartphone-i dhe tableti juaj. Gjithçka që ju duhet është një lidhje interneti. Më pas do keni mundësinë të luani lojërat e kazinosë, kazinonë live si dhe bastet sportive.

Sic kemi folur dhe më parë shumica e kazinove ofrojnë Live Beting, një inovacion i mrekullueshëm. Nëpërmjet tij ju keni mundësi të vendosni baste nga kompjuteri, dhe në të njejtën kohë keni një person profesionist LIVE në ekran. Nëpërmjet këtij personi, ju mund të bisedoni në chat dhe mund të luani në lojërat si: Poker, Blackjack, Roulette dhe Baccarat.

Bota virtuale është zhvilluar aq shumë sa kur të jeni duke luajtur do të përjetoni efektin e një kazinoje reale. Gjithashtu ju mund të luani të gjitha lojërat, madje dhe operatorët live mund t’i ndiqni nga telefoni.

Bastet sportive në Mr Green

Një e re inovatore e Mr Green është se ju keni mundësi të vendosni baste paraprake para se ndeshja të luhet. Po ashtu keni mundësi të vendosni baste në cdo kampionat, nëpërmjet platformës së tyre.

Aplikacioni mobile

Kazino Mr Green është gjithashtu e aksesueshme si aplikacion në telefonin tuaj në versionet Android apo iOS (iPhone). Aplikacioni është shumë intuitiv dhe mund të navigohet lehtësisht që ju të keni një eksperiencë perfekte në kazino. Nga aplikacioni mund të luani lojërat e fatit, si slots, kazino live, si dhe baste sportive.

Gjithashtu dhe depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen lehtësisht nga aplikacioni me një siguri maksimale. Njëkohësisht ju mund të vendosni limite të shpenzimeve tuaja për t’u siguruar që nuk do të shpenzoni më tepër sec keni mundësi.

Disa nga lojërat e Mr Green janë:

Starburst, Gonzo’s Quest,Twin Spin, Rainbow Riches, Mega Moolah, Book of Ra, Roulette, Sports book & sports betting, Jackpots, Blackjack, Baccarat, Keno

Bonusi në kazino Mr Green

Pothuajse çdo kazino online ofron tipe të ndryshme bonusesh për lojtarët e tyre. Sidomos për ata që janë besnikë dhe rikthehen në kazino për të luajtur përsëri. Këto bonuse janë një mundësi e mirë për lojtarët që të rrisin llogarinë e tyre dhe të luajnë më teper. Kështu ata kanë më tepër shanse për të fituar.

Zakonisht janë dy tipe bonusi që kjo kazino më së shumti ofron.  Ato me Rrotullime Falas, ose ato me Kredite Falas. Në të dyja rastet ato zakonisht u ofrohen lojtarëve të rinj në kazino. Por gjithashtu, programi i besnikërisë i quajtur “Royalty Program” ju jep juve pikë sa herë që depozitoni dhe luani në kazino.

Shumë nga lojtarët tanë kanë arritur t’i luajnë aq para dhe kanë pasur mundësi të tërheqin bonusin e dhënë. Në rast të kundërt mos pranoni bonus falas dhe luani menjeherë me paratë tuaja. Sapo të fitoni 300 euro ju mund t’i tërhiqni menjëherë nga kazinoja.

Eshtë gjithmone e rëndësishme që ju ta kuptoni këtë pjesë, para se të pranoni cfarëdo lloj bonusi falas nga kazinoja.

Mr. Green Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.5 rating

One Reply to “Mr. Green Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X