Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Krijuar më 2019
 • Ofron Jackpot Progresiv
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Ofron mbi 1250 lojra slot machines
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
megaslot casino home page

Megaslot Casino

Megaslot Casino është një kazino online anëtarët e së cilës kanë mundësinë të luajnë një numër të madh lojërash të tipeve të ndryshme si video slots, lojra tavoline dhe gjithashtu mund të luajnë në një live casino.  Këto lojra mundësohen nga disa prej liderëve të industrisë software, shumë me tepër se cmund të përmenden, në të cilët përfshihen emra si NetEnt, Play’N Go, Betsoft, Red Tiger Gaming dhe Pragmatic Play. Website suporton perdorimin e disa gjuhëve të ndryshme dhe mund të aksesohet si në kompjuter ashtu edhe në smartphone dhe tablet. Megaslot Casino është e licensuar nga Malta Gaming Authority.

Shtetet dhe territoret e ndaluara

Për fat të keq ekzistojnë disa kufizime të cilat mund të bëjnë që disa lojtarë të mos kenë mundësinë të hapin një llogari. Shtetet që përfshihen në këtë kufizim janë: Belgjika, Franca, Italia, Spanja, Turqia, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kjo listë mund të përfshijë edhe kufizime të tjera ndaj ju lutemi të lexoni seksionin “more casino details” për listën e plotë të shteteve dhe territoreve të ndaluara.

Lojërat virtuale

Në këtë website ka shumë video slots nga të cilat mund të zgjidhni për të luajtur, dhe gëja më e mirë e kësaj kazinoje është lehtesia me të cilën mund të gjenden lojërat. Ato mund të grupohen edhe sipas zhvillluesve të software dicka që e bën edhe më të shpejtë gjetjen e lojrave. Gjithashtu website përmban një motor kërkimi të brendshëm  që bën të mundur të luash në mënyrë të menjëhershme në vetëm pak sekonda. Disa prej titujve më të njohur janë Book of Dead Slot, Wolf Gold Slot, Bonanza Slot, Sakura Fortune Slot dhe Starburst Slot.

Lojtarët mund të provojnë edhe lojërat në tavolinë të cilat gjithashtu janë të shumta në numer, por më tradicionale se video slots. Ato konsistojnë  në lojra si blackjack dhe roulette dhe vijnë në variacione të ndryshme për tju përshtatur të gjithë llojeve të lojtarëve. Ky seksion përmban edhe lojra si poker dhe klasike të tjera të lojrave në tavolinë. 

Ata që pëlqejnë lojrat me letra mund të provojne edhe përzgjedhjen e  lojrave video poker që kazinoja ofron. Ka disa lloje mes të cilave lojtarët mund të zgjedhin ku mund të përmendim Jacks or Better dhe Aces and Faces.

Live Casino

Lojtarët mund të provojnë edhe kazinonë live e cila gjithashtu është shtëpia e lojrave të tavolinës. Diferenca e vetme është se këto lojra janë të moderuara nga stafi i kazinosë në kohë reale dhe kjo gjë e shton edhe më shumë aspektin argëtues. Lojërat janë të hapura në cdo orar dhe përfshijnë Live Roulette, Live Deal ose No Deal.

Loja në smartphone ose tablet

Kazinoja mund të aksesohet nga kudo dhe cdo lojtar ka nevojë vetëm per një smartphone apo tablet për të aksesuar website. Edhe ky version i website-it përmban një  koleksion të madh lojrash në mënyrë që lojtarët të kenë mundësinë të shijojnë lojrat e tyre të preferuara në cfarëdo kohe dhe kudo që të jenë.

Suporti

Cdokush që ka nevojë per ndihmë mund të kontaktojë skuadrën e shërbimit të klientit të kazinosë. Një nga mënyrat më të shpejta është të përdoret live chat që është hapur 24 orë, 7 ditë në jave. Megjithatë është e mundur për lojtarët që të kontaktojnë edhe me anë të e-mail nëse kanë nevojë për asistencë të mëtejshme.

Siguria dhe drejtësia

Kur flitet për sigurine, kazinoja ka seriozitetin maksimal dhe prandaj përdor metoda enkriptimj. Kjo bën të mundur që të dhënat personale dhe financiare të lojtarëve të jenë të sigurta dhe të enkriptuara në cdo kohë.

Gjithashtu lojrat monitorohen për të qenë të drejta me anë të një random number generator. Kjo nënkupton që lojërat e disponueshme këtu prodhojnë rezultate rastësore qe nuk janë të manipuluara.

Megaslot Casino Details

Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
4.5 rating

One Reply to “Megaslot Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X