Pros
 • E licensuar në: Gibraltar
 • Krijuar më 2005
 • Ofron lojra dhe jackpote javore
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Luaj bingo në një nga faqet më prestigjoze!

888 bingo
 • Sidomos për femrat dhe vajzat që dëshirojnë të provojnë fatin me një biletë bingo online.

Luaj Bingo në një nga operatorët më në zë për Europën Perëndimore, 888 Bingo.

888 ladies është pjesë e grupit 888, të licensuar në Gilbraltar, dhe që operon në treg që prej vitit 2005. Gjatë kësaj kohe grupi sigurisht ka krijuar një reputacion të madh.

Historia e Bingo 888

888 Bingo operohet nga Cassava Enterprises Limited, një firmë e njohur e lojërave te fatit që bazohet në Gjibraltar. Faqja ka vizitorët më të shumtë nga Anglia, dhe për këtë arsye mban dhe një licensë në UK.

Bonusi i hyrjes

888 bingo fton të apasionuarit e bingos të përfitojnë nga bonusi i hyrjes prej 500%. Pra me një depozitë prej $10, ju mund të përfitoni duke mbushur llogarinë me $50 plus, dhe filloni lojën me $60.

Kushtet e bonusit janë të thjeshta. Para se të tërhiqni paratë, jeni të detyruar të luani shumën e dhënë bonus 4 herë ($200 gjithsej).

Luaj bingo dhe lojëra të castit në 888

888 bingo ofron gjithashtu disa lloje lojërash të bingos, por edhe lojëra të castit. Më populloret nga këto lojëra janë: 90 Ball, BingoPound, Sign Coverall, Diamonds are Forever, 4 blocks etj.

Gjithashtu ndër lojërat e castit ofrohen: Fluffy Favourites, Jackpot, Santa , 888 Dragons, Leprechaun Carol Rapunzel’s etj.

888 Bingo ofron një gamë të gjerë opsionesh për pagesë. Të gjitha të siguruara me “128-bit encryption”, dhe një premtim për të mos ndarë të dhënat e klientit me palët e treta. Lojtarët mund të mbushin bilancin e tyre të llogarisë, duke përdorur karta krediti ose debiti si Visa, MasterCard dhe Maestro. Mundësi të tjera përfshijnë: Paysafecard, PayPal, Neteller.

Kur bëhet fjalë për arkëtimin, tërheqjet marrin 48 orë për t’u përpunuar. Pas kësaj, fondet shfaqen brenda 3-7 ditëve, në varësi të metodës së përdorur.

888 bingo është opsioni perfekt për shqiptarët që jetojnë në Europë. Kjo për shkak të licensës që kazinoja mban në UK.

Verifiko Licensen duke klikuar logon, Gambling Commission, ( UK logo )

luaj bingo

888 Bingo Details

Metoda e depozitimit:
Metoda e tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.5 rating

One Reply to “888 Bingo”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X