Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission dhe Alderney Gambling Control Commission
 • Krijuar më 2002
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Lojëra falas në Casino Euro

Provoni lojëra falas në Casino Euro, e cila operon me sukses prej vitesh në tregun e kazinove online. Kazinoja bashkëpunon me prodhuesit më të rëndësishëm të lojërave dhe slots. Si për shembull: Yggdrasil Gaming, Thunderkick, NetEnt dhe të tjerë. Casino Euro është e licensuar prej UK Gambling Commission dhe Alderney Gambling Control Commission (AGCC), nën Jadestone Networks (Malta).

Lojëra virtuale

Casino Euro ofron të gjitha kategoritë e lojërave të kazinosë. Si për shembull Slot machines, Video poker etj. Madje ju mund t’i provoni ato falas para se të depozitoni. Këtu mund të gjeni koleksione masive të video lojërave elektronike. Mes tyre përfshihen disa nga titujt e njohur si: Starburst, Hall of Gods. Por jo vetëm! Për tifozët e lojërave të tavolinës, Casino Euro ofron Blackjack, Roulette, Baccarat dhe shumë të tjera.

Kazinoja gjithashtu ofron dhoma për poker! Dhe kjo nga një nga rrjetet më të mëdha dhe më të besuara në botë të pokerit, OnGame Network. Lojtarët që preferojnë video lojëra poker do të gjejnë disa opsione. Ndër të cilat: Deuces Wild, Jacks or Better, Joker Wild. Si dhe All American, ndër variantet e tjera.

Lojëra Live

Kazinoja gjithashtu krenohet me arkivën e lojërave live. Këto lojëra live përfshijnë variantet si: Live Roulette HD, Live French Roulette, Live Automatic Roulette, Live Blackjack HD dhe shumë të tjera. Të gjitha këto shoqërohen me një operator me lidhje të drejtpërdrejtë. Një eksperiencë shumë afër asaj në realitet, vetëm në Casino Euro.

Lojëra falas nga celulari

Gjithashtu mund të provoni lojëra falas edhe në celular. Pajisjet me sistemin operativ si: Android apo iOS janë plotësisht të përshtatshme dhe funksionale për këto lojëra. Kështu, ju mund të luani nga komforti i telefonit.

Suporti i klientit

Për të siguruar përvojën maksimale, kazinoja ka një shërbim suporti 24 orësh. Ai është i disponueshëm me telefon, email, dhe chat të drejtpërdrejtë. Ky departament i suportit të konsumatorëve është i lumtur t’ju shoqërojë dhe t’ju ndihmojë me pyetjet dhe problemet që mund të keni.

Siguria në Casino Euro

Kazinoja garanton “SSL encryption”. Kjo siguron që informacioni që percillet online të jetë i sigurtë. Gjithashtu licensat janë një tjetër pikë e fortë e kazinosë, përsa i përket sigurisë së saj. Kazinoja fton të gjithë lojtarët të luajnë lojëra falas ose me para, pa u shqetësuar fare për aspektet e sigurisë.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

casino euro

Casino Euro Details

Software:
Metoda e depozitimit:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.5 rating

One Reply to “Casino Euro”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X