Casino Euro

4.8 / 5

100% deri në $300

Casino Euro

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Ofron lojra falas
  • Ofron Live Casino
  • Licensuar në Alderney, Maltë dhe UK
  • Luaj nga Celular, Tablet dhe Desktop

Pros

  • Pa dyshim qe Casino Euro ngelet nje nder kazinote me te mira per Europianet dhe sigurisht per Shqiptaret e Europes

Cons

  • Nuk ka numer telefoni falas nderkombetar

Casino Euro info

Name Casino Euro
Website URL casinoeuro.com
Established 2002
Minimum Deposit $20
Support Options Chat, Email, Phone
Deposit Options MasterCard, Neteller, Visa, Entropay, Skrill
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Visa, Entropay, Skrill
Shtetet ku nuk lejohet Afghanistan Algeria Angola Asia Australia Austria Bahrain Belgium China Cuba Czech Republic Denmark Eritrea Estonia Ethiopia France Greece Guadeloupe Guyana Hong Kong Hungary Indonesia Iran Iraq Italy, USA
Limiti i tërheqjes $50.000/ditë

Lojra falas ne Casino Euro

Provoni lojra falas ne Casino Euro e cila operon me sukses prej vitesh ne tregun e kazinove online duke bashkepunuar me prodhuesit me te rendesishem te lojrave dhe sloteve si: Yggdrasil Gaming, Thunderkick NetEnt dhe te tjerë. Casino Euro ështe e licenzuar prej UK Gambling Commission dhe Alderney Gambling Control Commission (AGCC), nën Jadestone Networks (Malta).

Loja Virtuale

Casino Euro ofron te gjitha kategorite e lojrave te kazinose, Slot machines, Video poker etj, kështu që ju mund t’i provoni ato falas para se të depozitoni. Këtu mund te gjeni koleksione masive të video lojërave elektronike ku përfshihen disa nga titujt e njohur si: Starburst, Hall of Gods, . Per tifozet e lojrave te tavolines, casino euro ofron Blackjack, Roulette, Baccarat dhe shumë të tjerë.

Kazinoja gjithashtu ofron dhoma për poker nga një nga rrjetet më të mëdha dhe më të besuara në botë të pokerit, OnGame Network. Lojtarët qe preferojnë video lojra poker do te gjejne Deuces Wild, Jacks or Better, Joker Wild dhe All American, ndër variantet e tjera.

Lojra Live

Kazinoja gjithashtu krenohet me arkiven e lojrave live,. Këto lojëra live përfshijnë variantet si Live Roulette HD, Live French Roulette, Live Automatic Roulette, Live Blackjack HD dhe shumë të tjera. Te gjitha keto shoqerohen me nje operator me lidhje te drejtperdrejte.

Lojra falas nga celulari

Gjithashtu mund te provoni lojra falas edhe ne celular, pajisjet me sistemin operativ si: Android apo iOS jane plotesisht te pershtatshme dhe funksionale per keto lojra.

Mbeshtetje

Për të siguruar përvojën maksimale, kazinoja ka një shërbim mbështetës 24 orësh, të disponueshëm me telefon, email, dhe chat të drejtpërdrejtë. Ky departament i mbështetjes së konsumatorëve është i lumtur të ju shoqëroje dhe të ju ndihmojë me pyetjet dhe problemet qe mund te keni.

Sigurimi dhe Drejtësia

Kazinoja garanton SSL encryption dhe kjo siguron qe informacioni qe percillet online te jete i sigurte, gjithashtu licensat e saj ftojne lojtaret te luajne lojra falas ose me para pa u shqetesuar shume per aspektet e sigurise.

Kontrollo licensen duke klikuar ikonen MGA ne fund te faqes

casino euro

 

Luaj në Casino Euro

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!