Casino Euro

4.8 / 5

100% deri në $300

Casino Euro

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Ofron lojra falas
  • Ofron Live Casino
  • Licensuar në Alderney, Maltë dhe UK
  • Luaj nga Celular, Tablet dhe Desktop

Pros

  • Pa dyshim qe Casino Euro ngelet nje nder kazinote me te mira per Europianet dhe sigurisht per Shqiptaret e Europes

Cons

  • Nuk ka numer telefoni falas nderkombetar

Casino Euro info

Name Casino Euro
Website URL casinoeuro.com
Established 2002
Minimum Deposit $20
Support Options Chat, Email, Phone
Deposit Options MasterCard, Neteller, Visa, Entropay, Skrill
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Visa, Entropay, Skrill
Shtetet ku nuk lejohet Afghanistan Algeria Angola Asia Australia Austria Bahrain Belgium China Cuba Czech Republic Denmark Eritrea Estonia Ethiopia France Greece Guadeloupe Guyana Hong Kong Hungary Indonesia Iran Iraq Italy, USA
Limiti i tërheqjes $50.000/ditë

Lojëra falas në Casino Euro

Provoni lojëra falas në Casino Euro, e cila operon me sukses prej vitesh në tregun e kazinove online. Kazinoja bashkëpunon me prodhuesit më të rëndësishëm të lojërave dhe slots. Si për shembull: Yggdrasil Gaming, Thunderkick, NetEnt dhe të tjerë. Casino Euro është e licensuar prej UK Gambling Commission dhe Alderney Gambling Control Commission (AGCC), nën Jadestone Networks (Malta).

Lojëra virtuale

Casino Euro ofron të gjitha kategoritë e lojërave të kazinosë. Si për shembull Slot machines, Video poker etj. Madje ju mund t’i provoni ato falas para se të depozitoni. Këtu mund të gjeni koleksione masive të video lojërave elektronike. Mes tyre përfshihen disa nga titujt e njohur si: Starburst, Hall of Gods. Por jo vetëm! Për tifozët e lojërave të tavolinës, Casino Euro ofron Blackjack, Roulette, Baccarat dhe shumë të tjera.

Kazinoja gjithashtu ofron dhoma për poker! Dhe kjo nga një nga rrjetet më të mëdha dhe më të besuara në botë të pokerit, OnGame Network. Lojtarët që preferojnë video lojëra poker do të gjejnë disa opsione. Ndër të cilat: Deuces Wild, Jacks or Better, Joker Wild. Si dhe All American, ndër variantet e tjera.

Lojëra Live

Kazinoja gjithashtu krenohet me arkivën e lojërave live. Këto lojëra live përfshijnë variantet si: Live Roulette HD, Live French Roulette, Live Automatic Roulette, Live Blackjack HD dhe shumë të tjera. Të gjitha këto shoqërohen me një operator me lidhje të drejtpërdrejtë. Një eksperiencë shumë afër asaj në realitet, vetëm në Casino Euro.

Lojëra falas nga celulari

Gjithashtu mund të provoni lojëra falas edhe në celular. Pajisjet me sistemin operativ si: Android apo iOS janë plotësisht të përshtatshme dhe funksionale për këto lojëra. Kështu, ju mund të luani nga komforti i telefonit.

Suporti i klientit

Për të siguruar përvojën maksimale, kazinoja ka një shërbim suporti 24 orësh. Ai është i disponueshëm me telefon, email, dhe chat të drejtpërdrejtë. Ky departament i suportit të konsumatorëve është i lumtur t’ju shoqëroje dhe t’ju ndihmojë me pyetjet dhe problemet që mund të keni.

Siguria në Casino Euro

Kazinoja garanton “SSL encryption”. Kjo siguron që informacioni që percillet online të jetë i sigurtë. Gjithashtu licensat janë një tjetër pikë e fortë e kazinosë, përsa i përket sigurisë së saj. Kazinoja fton të gjithë lojtarët të luajnë lojëra falas ose me para, pa u shqetësuar fare për aspektet e sigurisë.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

casino euro

 

Luaj në Casino Euro

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!