NetBet Casino

4.8 / 5

100% deri në $200 + 10 free spins

NetBet Casino

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Luaj kazino nga Celular, Tablet, PC
  • Licensuar ne Aderney, Maltë dhe UK
  • Lojra nga Novomatic, Sizzling Hot Deluxe
  • Lojra fati me fruta

Pros

  • NetBet i ka mbijetuar 17 vjet tregut të ashpër te kazinove online, me dy licensat kryesore që mban, e ka kaluar testin tonë të vlefshmërisë pasi ka pasur shumë pak ankesa

Cons

  • Na tregoni ju nqs keni ndonjë element që nuk ju pëlqen tek NetBet

NetBet Casino info

Name NetBet Casino
Website URL casino.netbet.com
Established 2001
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, iDEAL, Sofortuberwaisung, GiroPay, Moneta, Euteller, QIWI, Trustly, Skrill, Direct Bank Transfer, WebMoney, eCard, moneta.ru
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Ukash, Visa, Skrill
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Bally, IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), NextGen Gaming, iSoftBet, PariPlay, Novomatic, Leander Games, Amaya (Chartwell), Quickspin, Playson, EGT Interactive, GameArt, High5Games, Booming Games, Ainsworth Gaming Technology, Pragmatic Play
Limiti i Tërheqjes Nuk ka limit
Shtetet që lejohen Germany, United Kingdom, Kosovo, Albania, Greece, Canada, Norway, Macedonia

Kazino NetBet, dhe detajet e kompanisë

Kazino NetBet është një operator relativisht i ri, por me një eksperiencë tashmë të konsoliduar. Përvec bashkëpunimit me Microgaming dhe NetEnt, NetBet ofron edhe lojëra nga prodhuesi i famshëm Novomatic. Për shembull slotet e tij klasike si Sizzling Hot Deluxe, apo lojëra me shtata dhe fruta.

Ajo që është pozitive dhe që bie në sy në NetBet janë produktet që ofron. Kazino NetBet, përvec lojërave të kazinosë, si Poker, Video Poker Rulete ofron gjithashtu edhe baste live dhe Kazino Live, me lidhje të drejtpërdrejtë. Shumëllojshmëria e produkteve e bën NetBet një kompani me reputacion të konsoliduar.

Ashtu si cdo operator tjetër edhe NetBet ka limitet e saj sa i përket shteteve që nuk pranohen në kazino. Në këto shtete bëjnë pjesë: Belgjika, Bullgaria, Franca, Malta, Filipinet Portugalia, Spanja dhe Amerika. Listën e plotë mund ta shikoni në fund të faqes.

Lojërat në NetBet

Slotet dhe lojërat që Netbet ofron janë të pafundme. Kjo edhe për shkak të kontratës me shumë prodhues lojërash njëkohësisht. Në kazino do të gjeni slots të famshme si: Game of Thrones, Sizzling Hot Deluxe, Starburst, apo Tomb Raider. Gjithashtu lojëra me jackpot progresiv si Hall of Gods.

Të mos harrojmë që NetBet mund të luhet nga celulari, tableti apo desktopi juaj.

Licensat në kazino NetBet

Me tre licensa, në Maltë, në UK dhe Alderney, NetBet krijon një klimë besueshmërie tek lojtarët e saj. Kjo, pasi cdo aktivitet i lojtarëve është i garantuar me transparencë si për lojërat e certifikuara, ashtu dhe për depozitat dhe tërheqjet.

Bonusi

Bonusi i mirëseardhjes gjithashtu është mjaft bujar në kazinonë NetBet. Përfitoni një dyfishim të shumës së depozituar deri në $200, plus 10 free spins.

Siguria dhe metodat e pagesave gjithashtu janë të standarteve të njejta me operatorët e tjerë të ngjashëm në treg. Skrill, Neteller apo Kartat e kreditit dhe Debitit janë të siguruara nëpëmjet kodifikimit “SSL encryption”. Pra ju mund të luani në NetBet pa u shqetësuar në asnjë moment!

Luaj në NetBet

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!