Guts Casino

4.9 / 5

100 free spins + 200% deri në $100

Kushtet e Bonusit

Guts Casino

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Ska limit për tërheqje parash
  • Tërheqja e parave në mënyrë të shpejtë
  • Platformë e thjeshtë për tu naviguar

Pros

  • Guts është një nga opsionet më të mira për shqiptarët e shqipërisë por jo vetëm

Cons

  • Nuk kemi ndonje vërejtje për kazinonë

Guts Casino info

Name Guts Casino
Website URL www.guts.com
Established 2013
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail
Deposit Options Bank Wire Transfer, EcoPayz, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Ukash, instaDebit, Visa, iDEAL, Sofortuberwaisung, POLi, Euteller, Trustly, Skrill, UseMyServices, WebMoney, PayPoint Card
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Visa, Skrill, WebMoney
Shtetet që nuk lejohen United States of America, Afghanistan, Algeria, Angola, Anguilla, Antigua & Barbuda, Argentina, Aruba, Australia, Armenia, Azerbaijan, Bahamas, Barbados, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bonaire (Sint Eustatius and Saba), Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, China, Christmas Island, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Ghana, Greece, Greenland
Liçensuar në: Maltë dhe UK
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Nyx Interactive, Bally, Play'n GO, IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), NextGen Gaming, Barcrest Games, Aristocrat, Genesis Gaming, Leander Games, Quickspin, OMI Gaming, Thunderkick, Elk Studios, Ainsworth Gaming Technology, Red Tiger Gaming

Kazino Guts, një analizë e hollësishme

Kazino Guts është themeluar në vitin 2013 nga Guts Gaming Ltd. Kazinoja ia ka dalë të krijojë shpejt një emër të mirë për veten në industrinë e kazinove online. Guts ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave, pagesa të shpejta dhe mbështetje 24 orëshe. Pagesat e shpejta janë një nga pikat e forta të kazinosë, madje kompania rregullisht mburret me pagesat brenda dy orëve. Gjitahshtu ata kanë zhvilluar një slogan në atë zonë që thjesht përmbledh pozicionin e tyre.

Mbas kërkimeve tona, ne nuk kemi gjetur ndonjë ankesë të pazgjidhur të lojtarëve. Përgjithësisht lojtarët janë tepër të kënaqur.

Lojërat në Kazino Guts

Kazino Guts ofron një përzgjedhje mbresëlënëse prej më shumë se 700 lojërash. Këto lojëra mund të luhen të gjitha direkt pa shkarkim, në shfletuesin tuaj, Google Chrome ose Safari.

Lojërat slot machines në veçanti janë fantastike, prodhuar nga markat më të mira në industri. Si për shembull: Microgaming, IGT dhe Net Entertainment.

Lista ka shumë lojëra të njohura dhe të dashura. Mes tyre: Immortal Romance, Playboy, Invissible Man dhe Twin Spin, së bashku me blloqet e reja të tilla si Guns n Roses dhe Western Belles. Gjithashtu mund të luani lojërat me jackpot progresiv, pjesë e jackpoteve të netEnt, Microgaming, me mbi 40 lojëra me çmim jackpot.

Shumë nga këto lojëra në Guts janë gjithashtu në dispozicion për t’u luajtur nga telefoni juaj celular. Madje dhe nga tableti, faqja funksionon shumë mirë kur e testuam atë në iPad. Nuk kemi vërejtur asnjë vonesë ose rrotullime të ngadalta. Të gjitha lojërat u zhvilluan normalisht dhe pa asnjë problem.

Kazino Guts është një kazino shumë e mirë në të gjitha aspektet e drejtimit të saj. Lojtarët mund të shijojnë një numër të madh lojërash me cilësi të lartë, dhe faqja funksionon pa asnjë vonesë. Ekipi i suportit është i trajnuar mirë dhe i gatshëm të ndihmojë në çdo kohë. Pagesat e hershme të tërheqjes për shpërblimet dhe rrotullimet e lira pa rregulla bonusi, janë marrëveshje shumë më e mirë se disa bonuse të tjera në kazino.

Luaj në Guts

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!