Bitstarz Casino

4.7 / 5

20 free spins + 100% deri në $200

Bitstarz Casino

  • Lejohet në Shqiperi, Kosovë
  • Pranon BitCoins
  • 20 free spins pa depozitë
  • Licensuar në:Curacao eGaming
  • Luaj nga Telefon, Tablet, Desktop

Pros

  • Kazino Bitstarz eshte një markë në zhvillim e licencuar në Curacao. Ato ofrojnë një gamë të kufizuar lojrash nga: Betsoft, Amatic, Microgaming, Ezugi dhe SoftSwiss. Ata aktualisht nuk kanë asnjë ankesë të regjistruar në asnjë prej portaleve më të mëdha të lojërave të fatit.

Cons

  • Kazinoja eshte ne fazat e saj te para, nqs keni ndonje ankese komentoni per tju ardhur ne ndihme

Bitstarz Casino info

Name Bitstarz Casino
Website URL www.bitstarz.com
Established 2014
Minimum Deposit $10
Support Options E-mail: support@bitstarz.com, Adressa postare: Kimonos, 434 P.C. 3095, Limassol, Cyprus
Deposit Options Maestro, MasterCard, Neteller, Visa, Bank transfer, Sofortuberwaisung, POLi, EcoPayz, QIWI, Skrill, Bitcoin, Trustly, Yandex Money, Dogecoin, LAVA pay, Cubits, Comepay, Ethereum
Withdrawal Options Maestro, MasterCard, Neteller, Visa, Bank transfer, Sofortuberwaisung, POLi, EcoPayz, QIWI, Skrill, Bitcoin, Trustly, Yandex Money, Dogecoin, LAVA pay, Cubits, Comepay, Ethereum
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Play'n GO, NextGen Gaming, 1x2Gaming, iSoftBet, PariPlay, Genesis Gaming, Leander Games, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Rabcat, BGAMING, Ezugi, Playson, Thunderkick, Amatic Industries, EGT Interactive, Big Time Gaming, Games Warehouse, Endorphina, Lightning Box, GameArt, Booming Games, Habanero, Pocketdice, Sigma Games, Gameplay Interactive, MGA, Pragmatic Play, Asia Gaming, Skillzzgaming, Foxium, Magnet Gaming, Belatra, WagerMill, Iron Dog Studios, Spinomenal, Old Skool Studios, Lost World Games
Shtetet që nuk lejohen Asia, Australia, France, Italy, Netherlands, Spain, United Kingdom, United States

Një analizë e hollësishme për kazino Bitstarz

Kazino Bitstarz ka një reputacion të mirë brenda komunitetit të lojrave të fatit. Ne nuk gjetëm probleme të pazgjidhura në asnjë prej portaleve kryesore të ankimimit të kazinove. Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC ( Angli ), ne nuk kemi dërguar një recensues për t’i testuar ato.

Kazinoja ofron lojëra falas për ju që keni dëshirë thjesht të testoni lojërat e tyre. Më pas mund të vendosni nëse do të depozitoni apo jo me para të vërteta. Po rradhisim më poshtë shërbimet dhe atë cfarë BitStarz ofron.

Bonusi i mirëseardhjes në Kazino Bitstarz

Bonusi i mirëseardhjes BitStarz aktualisht përbëhet nga një bonus prej 100% deri në 100 €. Plus 180 rrotullime kompliment për Starburst. Minimumi i depozitës është 20 euro, për të marrë bonusin 100%. Ju kujtojmë që bonusi dhe rrotullimet falas kanë kërkesë të plotësimit të numrit të parave të luajtura, deri në momentin që keni mundësi të tërhiqni paratë në llogarinë tuaj.

Beti maksimal i lejuar është 5 € në çdo raund të vetëm të lojës. Bonusi është i arkëtueshëm, dhe mund të tërhiqet.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për këtë bonus. Mes tyre: Greqia (GR), Hungaria (HU), Mauritius (MU), Sllovenia (SI), Kroacia (HR), Bosnje dhe Herzegovina (BA), Maqedonia e Veriut, Austria (AT) Mali i Zi (ME), Finlanda (FI) dhe Serbia (RS).

Oferta vlen vetëm për lojtarët e rinj.

Limiti i depozitave dhe tërheqjeve.

Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC, ne nuk kemi mundur të provojmë kohën e tërheqjes së tyre. Ekipi i Bitstarz na informon se tërheqjet zakonisht përpunohen në më pak se një orë.

Tërheqja maksimale – € / US $ / £ 7500 ose 20BTC në javë ose – € / US $ / £ 15000 ose 40BTC në muaj.

Tërheqja minimale – € / US $ / £ / 500 ose për lojtarët e BE-së – € / US $ / £ / 100.

Lojëra kazinoje falas në Kazino Bitstarz

Bitstarz ofron lojëra kazinoje falas ose me depozitë reale nga shumë prodhues softueresh të ndryshëm. Prej tyre, nga më të famshmit mund të përmendim: Betsoft, Endorphina, Evolucioni, GameArt, Habanero, iSoftbet, Net Entertainment dhe Pragmatik Play Games. Të gjitha lojërat mund të luhen në versionin falas ose me pagesë. Këto lojëra kazinoje falas kanë një opsion të vetëm; të luhen në versionin flash, pa instalim programi.

Luaj në BitStarz

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!