1XBET

4.6 / 5

100% deri në $300 + 30 free spins

Kushtet e bonusit

1XBET

  • Koleksion i madh lojrash
  • Novomatic
  • Microgaming
  • Jackpots
  • Mobile Tablet PC
  • Live Dealer
  • Licensuar ne Curacao

Pros

  • 1XBet ofron ndoshta gamen me te gjere te lojrave elektronike ne distance, me nje grup te madh ofruesish. Menyra pagese pa fund dhe me nje minimum depozite prej $1 ata sigurisht konkurojne cdo kompani apo kazino te ngjashme

Cons

  • Ka ankesa per vonese pagesash dhe suport i tejzgjatur mgjth menaxheret na premtuan nje performance te rregulluar. I ngelet vizitoreve tane te komentojne eksperiencen e tyre.

1XBET info

Name 1XBET
Website URL http://1xbet.com
Established 2011
Minimum Deposit $1
Support Options Live chat, E-mail, Phone
Deposit Options AstroPay, Bitcoin Wallets, Boku, Boleto Bancario, CartaSi, Carte Bleue, Dankort, Euteller, MULTIBANCO, Maestro, MasterCard, Moneta.ru, Neosurf, Neteller, OKPAY, Paysafe Card, Postepay, Privat24, Przelewy24, QIWI, SOFORT Banking, Skrill Moneybookers, Ticket Premium, Todito Cash, TrustPay, UPayCard, Visa, Visa Electron, Wallet One, WebMoney, Wire Transfer, Yandex.Money, eKonto, ePay.bg, giropay, iDEAL
Withdrawal Options AstroPay, Bitcoin Wallets, EcoPayz EcoCard, EntroPay, Maestro, MasterCard, Moneta.ru, Neteller, Paysafe Card, Privat24, Skrill Moneybookers, Trustly, Visa, Visa Electron, Wallet One, WebMoney, Wire Transfer, Yandex.Money
Software Playtech, Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Topgame, Play'n GO, Aristocrat, Novomatic, Igrosoft, Ezugi, Betgames, XPro Gaming, Amatic Industries, EGT Interactive, Endorphina, GameArt, ZEUS PLAY, Pragmatic Play, LuckyStreak, Inbet Games, Red Rake Gaming, Tom Horn Gaming, Booongo Gaming, Future Gaming Solutions
Minimum i terheqjes $2
Shtetet qe nuk lejohen Afghanistan, Cuba, Democratic People's Republic of Korea, France, Israel, Portugal

Kazino 1xbet dhe eksperienca juaj online

Pa dyshim që në momentin e parë që shikojmë çfarë ofron 1xbet do të mendojmë që është një kazino e përmasave të mëdha. Jo vetëm për faktin që ofron lojëra nga software të ndryshëm në të njejtën kohë, por mbi të gjitha, ofron edhe baste sportive.

E themeluar në vitin 2011, 1xbet ka rritur popullaritetin si një kazino me dimensione të mëdha online. Me rregullat që ligji për lojërat e fatit online parashtron, të cilat po ndryshojnë me rreptësi çdo ditë e më shumë në shtete të ndryshme, edhe kjo kazino online e ka ulur ndjeshëm prezencën online. Kjo sepse të operosh në shtete të caktuara pa marrë një licensë dhe pa derdhur detyrimet, përben krim ekonomik. 

Gjithashtu, vitet e fundit nuk kanë qenë dhe aq të suksesshme për këtë kazino. Kjo pasi ka pasur ankesa nga lojtarë të ndryshëm, të cilët me apo pa arsye, janë refuzuar të paguhen nga kazinoja. Kjo sigurisht nuk është gjë e mirë për askënd. Ajo që ne mund t’ju themi përpara se të luani këtu është; të pyesni Live Chat se çfarë dokumentash duhen për verifikim përpara se të luani. Sigurisht, nëse keni dëshirë të provoni eksperiencën në 1xbet.

Promocionet në kazino 1xBet

Kazinoja ofron një bonus prej $300 – 100%, dhe shoqërohet me 30 free spins, për të luajtur në Live Casino. Sigurisht që oferta është joshëse dhe konkuruese.

Depozita e dytë dhe e tretë dhe depozitat javore apo mujore do të kenë gjithmonë të bashkangjitur një bonus i cili do të forcojë bankën tuaj. Megjithatë këshilla jonë është të tregoheni të kujdesshëm me bonuset, pasi kërkojnë të luani me kujdes.

Minimumi i depozitës është vetëm 1 euro! Kështu që në rast se depozitoni 10 euro, do të merrni bonus 10 euro të tjera. Gjithashtu kazinoja ofron CashBack në rast se humbisni. 

Lojërat e fatit në 1xBet

Kompanitë prodhuese të lojërave janë pothuajse të gjitha të pranishme. Duke filluar që nga legjendari Microgaming, NetEnt, dhe duke vazhduar me të preferuarin e shqiptarëve, Novomatic. Po ashtu janë dhjetëra software provider që ofrojnë lojëra fati unike. Këto lojëra mund t’i luani nga telefoni, tableti apo kompjuteri juaj.

Lojërat jackpot gjithashtu zënë një vend të madh në kazinonë 1xbet. Duke ofruar në platformën e tyre dhjetëra software provider, disa nga këto kanë lojërat me çmim jackpot progresiv, në rritje. Lojëra si Hall of Gods, MegaMoolah apo Arabian Nights mund t’ju bëjnë juve menjëhere milioner në 1xbet.

Po ashtu lojëra fati të preferuara me shtata, 77777, me fruta, me letra etj. Lojëra të tipit apex si në kazinotë shqiptare do të keni mundësi t’i luani, falë software provider Novomatic.

Luaj në 1XBET Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!