Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Krijuar më 2011
 • Ofron Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 1500 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Vonon pagesat drejt llogarise
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Kazino 1xbet

Pa dyshim që në momentin e parë që shikojmë çfarë ofron 1xbet do të mendojmë që është një kazino e përmasave të mëdha. Jo vetëm për faktin që ofron lojëra nga software të ndryshëm në të njejtën kohë, por mbi të gjitha, ofron edhe baste sportive.

E themeluar në vitin 2011, 1xbet ka rritur popullaritetin si një kazino me dimensione të mëdha online. Me rregullat që ligji për lojërat e fatit online parashtron, të cilat po ndryshojnë me rreptësi çdo ditë e më shumë në shtete të ndryshme, edhe kjo kazino online e ka ulur ndjeshëm prezencën online. Kjo sepse të operosh në shtete të caktuara pa marrë një licensë dhe pa derdhur detyrimet, përben krim ekonomik.

Gjithashtu, vitet e fundit nuk kanë qenë dhe aq të suksesshme për këtë kazino. Kjo pasi ka pasur ankesa nga lojtarë të ndryshëm, të cilët me apo pa arsye, janë refuzuar të paguhen nga kazinoja. Kjo sigurisht nuk është gjë e mirë për askënd. Ajo që ne mund t’ju themi përpara se të luani këtu është; të pyesni Live Chat se çfarë dokumentash duhen për verifikim përpara se të luani. Sigurisht, nëse keni dëshirë të provoni eksperiencën në 1xbet.

Promocionet në kazino 1xBet

Kazinoja ofron një bonus prej $300 – 100%, dhe shoqërohet me 30 free spins, pëfshihet edhe Live Casino. Sigurisht që oferta është joshëse dhe konkuruese.

Depozita e dytë dhe e tretë dhe depozitat javore apo mujore do të kenë gjithmonë të bashkangjitur një bonus i cili do të forcojë bankën tuaj. Megjithatë këshilla jonë është të tregoheni të kujdesshëm me bonuset, pasi kërkojnë të luani me kujdes.

Minimumi i depozitës është vetëm 1 euro! Kështu që në rast se depozitoni 10 euro, do të merrni bonus 10 euro të tjera. Gjithashtu kazinoja ofron CashBack në rast se humbisni.

Lojërat e fatit në 1xBet

Kompanitë prodhuese të lojërave janë pothuajse të gjitha të pranishme. Duke filluar që nga legjendari Microgaming, NetEnt, dhe duke vazhduar me të preferuarin e shqiptarëve, Novomatic. Po ashtu janë dhjetëra software provider që ofrojnë lojëra fati unike. Këto lojëra mund t’i luani nga telefoni, tableti apo kompjuteri juaj.

Lojërat jackpot gjithashtu zënë një vend të madh në kazinonë 1xbet. Duke ofruar në platformën e tyre dhjetëra software provider, disa nga këto kanë lojërat me çmim jackpot progresiv, në rritje. Lojëra si Hall of Gods, MegaMoolah apo Arabian Nights mund t’ju bëjnë juve menjëhere milioner në 1xbet.

Po ashtu lojëra fati të preferuara me shtata, 77777, me fruta, me letra etj. Lojëra të tipit apex si në kazinotë shqiptare do të keni mundësi t’i luani, falë software provider Novomatic.

4.0 rating

One Reply to “1XBET”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X