Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino, Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2019
 • Ofron mbi 1500 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
kassu casino

Analizë e Kassu Casino

Kassu Casino është një kazino relativisht e re në industri. Kur flitet për një kazino të re, skepticizmi është gjithmonë prezent. Analiza jonë shërben për t’ju njohur me gjithcka që Kassu ofron për lojtarët.

Kassu Casino është një kazino e re online. Ajo perfshihen disa prej lojërave më të famshme të tavolinës, slot games, lojërat jackpot e shumë të tjera. Argëtimi ofrohet nga emra prestigjozë si NetEnt, Microgaming, Play’n GO, etj.

Lojtarët mund të aksesojnë kazinonë direkt nga browser-i i tyre në kompjuter. Por, dhe nga smartphonët, pasi Kassu suporton një version mobile. Kazinoja është e licensuar dhe monitorohet nga autoriteti maltez i lojërave dhe ai britanik i “gambling”.

Lojërat në Kassu Casino

Kassu Casino ka mbi 1300 lojëra virtuale. Mundësitë janë të shumta, por filtrat janë të kufizuar. Kjo do të thotë se lojtarëve mund t’u nevojitet pak kohë për të gjetur lojën e tyre të preferuar.

Në Kassu mund të gjeni shumë lojëra jackpot mes të cilave: Immortal Romance Slot, Gemix Slot, Vikings Go Berzerk Slot, Starburst Slot si dhe e famshmja Pirate’s Plenty Battle For Gold Slot. Gjithashtu, për adhuruesit e lojërave klasike të tavolinës, kazinoja ofron Ruletën , Blackjack dhe sigurisht Poker.

Për të gjithë fansat e lojërave live, Kassu ka menduar dhe për ju. Kazinoja ofron lojërat tuaja të preferuara si Blackjack live, Ruleta live dhe Baccarat live me dealera në kohë reale. Kështu, ju mund të përjetoni emocionet e lojës teksa luani me lojtarë të tjerë nga e gjithë bota.

Luaj nga telefoni

Pavarësisht se Kassu është një kazino e re, ajo ofron një version mobile të sajtit të saj. Anëtarët mund të aksesojnë lojërat e preferuara në çdo moment të ditës. Kudo ku ata ndodhen! Mjafton një smartphone apo tablet. Nuk ka nevojë për të instaluar një aplikacion.

Suporti ndaj klientit

Në rastin kur lojtarët kanë nevojë për ndihmë ose asistencë, mund të kontaktojnë suportin teknik të kazinosë. Chat-i live është i disponueshëm 24/7, vetëm pasi anëtarët krijojnë një llogari në Kassu. Përdoruesit gjithashtu kanë opsionin për të marrë ndihmë nëpërmjet email-it apo numrit të telefonit.

Siguria tek Kassu Casino

Kur vjen fjala te siguria, Kassu Casino operon nëpërmjet standarteve më të fundit të teknologjisë. Kazinoja përdor enkriptimin e të dhënave nëpërmjet “128 bit SSL.” Kjo mundëson transferimin në mënyrë të sigurtë të të dhënave të përdoruesëve drejt serverit kryesor. Për siguri maksimale, serveri i kazinosë mbrohet nga versioni më i fundit i Firewall-it.

A është Kassu Casino mashtrim apo jo?

Kassu mban dy licensa të rëndësishme, MGA dhe UK Gambling Commission. Edhe pse është kazino e re ka një performancë të shkëlqyer. Ne mendojmë që është e sigurtë të luash në Kassu Casino.

>>>Verifiko MGA License<<<

>>>Verifiko UK Gambling Commission License<<<

Kassu Casino (2021) Details

Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.0 rating

One Reply to “Kassu Casino (2021)”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
5 EUR FALAS + 100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins
4.5 rating
100% BONUS deri në 200 EUR + 30 free spins mbi depozitën e parë.

The best Microgaming Casino, Huge Progressive Jackpot Slots only at Grand Mondial Casino!

X