Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2014
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Joy Casino

Joy Casino është një tjetër partnere e Casino X, të dyja operohen nga një kompani e licensuar në Curacao.

Shërbimi është pothuajse i të njejtës cilësi me Casino X, dhe lojtarët kanë një mundësi të ngjashme në argëtim duke filluar me bonusin e hyrjes.

Le të shikojmë nga afër çfarë ofron kjo kazino!

Licensa e Joy Casino

Kazinoja është e licensuar në Curacao, dhe për shkak të licensës nga ky vend, ka mundesi të operojë pothuajse në të gjithë botën. Duke përjashtur një numër të vogël shtetesh si: USA, Italy dhe disa të tjerë të listuar në detajet e kazinosë.

Lojërat e kazinosë

Kazinoja ofron një gamë të gjerë të lojërave, ku lojtarët kanë mundësi të provojnë grafikat fantastike dhe cilësinë e lartë. E audituar publikisht, kazinoja ofron “Fair Play” që do të thotë nga paratë e harxhuara, secili lojtar ka një kthyeshmeri deri në 96%

Bonuset e hyrjes

Për lojtarët e rinj, Joy Casino ofron një bonus të ngjashem me Casino X. 200 free spins pas depozitës së parë, dhe të gjitha depozitat e para bashkë arrijnë në 200% bonus, deri në 2000 euro.

Suporti ndaj klientit

Kazinoja ka një staf që operon nëpërmjet Live Chat. Duke ofruar disa gjuhë të huaja, kazinoja ka mundësi të zgjidhë problemet e lojtarëve nga e gjithë bota.

Lojërat e kazinosë ofrohen nga prodhuesit e software-eve më të famshem si Microgaming apo Netent. Kazinoja përfshin Live Casino si dhe Slotet me Jackpot Progresiv. Në këto lojëra, për çdo lojtar, një pjesë e betit të tyre i shkon çmimit progresiv.

Depozitat dhe tërheqjet në kazino janë pa komision, një risi kjo që kazinotë e tjera akoma nuk e kanë perfshirë. Kjo për shkak të kostove të larta të shërbimeve të tjera, si dhe taksave për ato shtete ku ata operojnë

Joy Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Monedha:
4.3 rating

One Reply to “Joy Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X