Joy Casino

4.7 / 5

200% deri në 2000 EUR

Joy Casino

  • E licensuar ne Curacao
  • Qindra lojra slots, me shtata, Jackpots etj
  • Luhet nga telefoni, tableti apo kompiuteri
  • Luhet në sistemet: iOS, Android etj
  • Live Casino, me operator LIVE

Pros

  • Joy Casino ashtu si dhe vete fjala e perkthyer, sjell per lojtaret me fat por jo vetem, me qindra slote, cmime jackpot, turne me shperblime te ndryshme per lojtaret aktive eshte zgjidhja juaj perfekte, Nje kazino moderne ne kuptimin e plote te fjales

Cons

  • Ankesa minimale per te mos thene fare, lojtaret ne pergjithesi jane te kenaqur me sherbimet e Joy Casino.

Joy Casino info

Name Joy Casino
Website URL www.joycasino.com
Established 2014
Minimum Deposit 5 EUR
Support Options Live Chat
Deposit Options Visa, Mastercard, Skrill, Discover, QIWI, EcoPayz, Neteller, Paysafecard, Giropay, WebMoney, Trustly, Sofort, Alfa-click, BTC, ETH, XRP, LTC, МИР, EPS, Nordea, Poli, ePay.bg
Withdrawal Options Visa, Skrill, Neteller, Bank transfer, Qiwi, EcoPayz, ETH, BITCOIN, XRP, LTC
Shtetet që nuk lejohen USA, Spain, Italy, Portugal, Belgium, Denmark, South Africa, France, United Kingdom, Netherlands, Germany, Latvia, Czech, Sweden, Switzerland, Hungary, Bulgaria, Slovakia
Software Games Net Entertainment, Novomatic, Microgaming, Playson, Quickspin, ELK Studios, Thunderkick, NYX, Evolution, Yggdrasil, PushGaming, Play'n GO
Gjuhët e ofruara English, deutsch, Italiano, Romania, Svenska, Norsk, Bulgaria, Ukraine, Rus, Espanol, Arabic, portugues, Polski, Suomi, Jap

Analizë e Joy Casino

Joy Casino është një tjetër partnere e Casino X, të dyja operohen nga një kompani e licensuar në Curacao.

Shërbimi është pothuajse i të njejtës cilësi me Casino X, dhe lojtarët kanë një mundësi të ngjashme në argëtim duke filluar me bonusin e hyrjes.

Le të shikojmë nga afër çfarë ofron kjo kazino!

Licensa në Joy Casino

Kazinoja është e licensuar në Curacao, dhe për shkak të licensës nga ky vend, ka mundesi të operojë pothuajse në të gjithë botën. Duke përjashtur një numër të vogel shtetesh si: USA, Italy dhe disa të tjerë të listuar në detajet e kazinose.

Lojërat e kazinosë

Kazinoja ofron një gamë të gjerë të lojërave, ku lojtarët kanë mundësi të provojnë grafikat fantastike dhe cilësinë e lartë. E audituar publikisht, kazinoja ofron “Fair Play” që do të thotë nga paratë e harxhuara, secili lojtar ka një kthyeshmeri deri në 96%

Bonuset e hyrjes

Për lojtarët e rinj, Joy Casino ofron një bonus të ngjashem me Casino X. 200 free spins pas depozitës së parë, dhe të gjitha depozitat e para bashkë arrijnë në 200% bonus, deri në 2000 euro.

Suporti ndaj klientit

Kazinoja ka një staf që operon nëpërmjet Live Chat. Duke ofruar disa gjuhë të huaja, kazinoja ka mundësi të zgjidhë problemet e lojtarëve nga e gjithë bota.

Lojërat e kazinosë ofrohen nga prodhuesit e software-eve më të famshem si Microgaming apo Netent. Kazinoja përfshin Live Casino si dhe Slotet me Jackpot Progresiv. Në këto lojëra, për çdo lojtar, një pjesë e betit të tyre i shkon çmimit progresiv.

Depozitat dhe tërheqjet në kazino janë pa komision, një risi kjo që kazinotë e tjera akoma nuk e kanë perfshirë. Kjo për shkak të kostove të larta të shërbimeve të tjera, si dhe taksave për ato shtete ku ata operojnë

 

Luaj në Joy Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!