Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2016
 • Ofron Llotaritë më të famshme
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Siguron pagesat edhe për cmimet Jackpot
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Nuk ka ankesa të regjistruara

Një përmbledhje e Jackpot për Lotto Online

Jackpot është një faqe për lotto online, për llotaritë më të famshme online, që mundeson lojtarët nga shumica e shteteve në botë të marrin pjesë në këto llotari. Nëpërmjet licensës që ajo ka, dhe kontratës me një kompani sigurimesh, Jackpot, si pjesë e LottoMatrix garanton për ju, tërheqjen e të gjitha fitimeve në lotto online. Nga ato deri në 1000 euro që mund t’i tërhiqni nga llogaria juaj, deri tek çmimet jackpot që do të paguhen në llogarinë tuaj bankare.

Eshtë Jackpot për lotto online e ligjshme?

Lottmatrix Operations, një kompani e regjistruar në Maltë dhe e licencuar për të vepruar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, menaxhon të gjithë aktivitetin në Jackpot.com. Numri i licencës së tyre, MGA / CL1 / 1283/2016, është lëshuar më 13 shkurt 2017. Kjo do të thotë që shërbimi është përfundimisht i ligjshëm.

Autoriteti i Lojërave të Maltës garanton që të gjitha kompanitë e licensuara të lojërave elektronike të zbatojnë rregullat në mënyrë rigoroze. Si dhe të respektojnë të gjitha të drejtat e lojtarëve sipas termave dhe kushteve operacionale. Jackpot gjithashtu mban dhe një licensë nga UK gambling Commision. Kjo do të thotë që operimi i saj online është 100% i garantuar dhe i monitoruar.

Lojërat e llotarisë në dispozicion

Jackpot.com ofron 18 ( lotto online ) nga lojërat më të paguara në mbarë botën.

 • EuroMillions
 • EuroJackpot
 • SuperEnalotto
 • US Powerball
 • Mega Millions
 • German Lotto
 • Polish Lotto
 • Irish Lotto
 • Oz Powerball
 • Oz Lotto
 • French Loto
 • Australia Monday Lotto
 • UK Lotto
 • UK Thunderball
 • Australia Wednesday Lotto
 • Australia Saturday Lotto
 • MegaSena
 • Canada Lotto 6/49

Gjithashtu mund të luani lojëra gërvishtëse në Jackpot.

Blerja e biletave

Ju mund të filloni të luani në Jackpot.com duke u regjistruar në një llogari të re në faqen e internetit. Më pas mjafton të depozitoni para në llogarinë tuaj. Në cepin e djathtë-lart të faqes kryesore është opsioni “Regjistrohu”. Do t’ju kërkohet të vendosni email-in tuaj, fjalëkalimin e llogarisë, emrin e plotë, vendin e origjinës, një numër të vlefshëm celular dhe ditëlindjen.

Shërbimi do të përdorë fondin e llogarisë për të depozituar të gjitha fitimet. Ajo gjithashtu pranon karta të kreditit duke përfshirë Visa, Mastercard, por dhe e-wallets. Të tilla si: Skrill, Neteller, WebMoney, iDeal dhe Sofort.

Biletat tuaja janë të vlefshme vetëm online, dhe nëpërmjet kompanisë së sigurimeve, ata ju garantojnë tërheqjen e fitimit në rast të fitores së jackpotit.

Faqja ju lejon të abonoheni në shumë opsione. Mund të zgjidhni të vendosni rinovimin e abonimit tuaj për 2, 4, 8, 26 ose 52 javë.

Tërheqja e çmimeve

Nëse fitoni ndonjë lotari, Jackpot do t’ju kontaktojë me email. Duke u regjistruar në një rezultat të veçantë të lojës, do të merrni një email menjëherë pas publikimit të numrave të tërheqjes. Shumica e fitimeve, përfshirë çmimin e madh, kreditohen drejtpërdrejt në llogarinë tuaj online.

Në Jackpot.com keni mundësinë të tërhiqni shumat vetëm nga 5 € në 1,000 € duke përdorur llogarinë tuaj online. Fitimet që bien në këto vlera janë fitime (no-jackpot) të pakonsiderueshme, të cilat shërbimi i basteve, i paguan direkt duke përdorur të ardhura të alokuara.

Nëse jeni duke tërhequr shumat mbi këtë prag, do të duhet të kontaktoni Jackpot.com për të përcaktuar një metodë për të kërkuar çmimin tuaj. Kompania përdor një model sigurimi që garanton pagesat e fitimeve në jackpot të çdo lojtari.

Eksperienca e përdoruesëve

Jackpot.com përdor një dizajn të thjeshtë dhe të fokusuar për të nxjerrë në pah të gjitha llotaritë. Rezultatet e fundit janë të shfaqura në një seksion të vogël në cepin e majtë të faqes. Faqja e internetit është e lehtë për t’u naviguar, me menunë kryesore që tregon “Lotaritë“, “Rezultatet” dhe “Mbështetjen”, të cilat do t’i përdorni më shpesh. Dizajni i adaptueshëm i faqes e bën të lehtë të lundroni duke përdorur smartphone-in tuaj.

Fituesit e Jackpot.com

Lojtarët nuk pranojnë të identifikohen, megjithatë një nga personat që zgjodhi të bëhej publik është një saldator nga Mbretëria e Bashkuar i quajtur Valentin Z. Ai gjeti 6 nga 7 numrat e Euromillions dhe fitoi plot €248,000.

Ekipi i mbështetjes së Jackpot.com gjithashtu ofron një numër WhatsApp-i, + 004 475 004 15133, për një shtresë të shtuar lehtësie. Gjithashtu mund të kontaktoni me Ekipin e Përvojës së Konsumatorëve në numrin +44 151 541 4507 nga ora 06:00 – 22:00 Greenwich Mean Time.

Promovimet dhe bonuset

Programi i Besnikërisë së Jackpot.com:

Jackpot.com përmban VIP “Jackpot Club”, në të cilin ju bëheni anëtar automatikisht pas regjistrimit të të paktën dy javësh tërheqjesh për çdo llotari. Ju mund të fitoni shpërblime javore të rastit, të tilla si Kartat e Dhuratave Starbucks me vlerë 100 € ose Segways, dhuratat “Mega-Monthly” etj. Madje edhe dhurata surprizë ditëlindjeje.

Jackpot Lotto Online Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.3 rating

One Reply to “Jackpot Lotto Online”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X