Jackpot City Casino

4.8 / 5

100% deri në $800

Kushtet e Bonusit

Jackpot City Casino

  • Lejohet në Shqiperi, Kosovë
  • Auditohet nga eCogra, Licensuar në Maltë
  • Luaj në Shfetues pa shkarkim ose Celular
  • SSL encryption technology
  • HD live me operator ne studio

Pros

  • Kazino Jackpot City eshte nje kazino me reputacion qe do tju pasuroje eksperiencen tuaj online me kategorine per lojra fati falas ose me pagese qe posedon.

Cons

  • Limiti i tërheqjes $4000/javë

Jackpot City Casino info

Name Jackpot City Casino
Website URL www.jackpotcitycasino.com
Established 1998
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options ClickandBuy, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Postepay, Visa Debit, Visa Electron, instaDebit, Visa, Entropay, iDEAL, Sofortuberwaisung, POLi, Envoy, EZIPay, Lobanet, UseMyFunds, eChecks, QIWI, Skrill, Direct Bank Transfer, Instant Bank, Citadel Direct
Withdrawal Options ACH, Cheque, ClickandBuy, MasterCard, Neteller, Pay Spark, PayPal, instaDebit, Visa, EcoPayz, EZIPay, eChecks, QIWI, Skrill, iDebit, iBanq, Easy EFT
Shtetet që nuk lejohen Antigua and Barbuda,Asia ,Australia Austria Belgium British Indian Ocean Territory British Virgin Islands Czech Republic Denmark France French Guiana French Polynesia French Southern Territories Guernsey Hong Kong Hungary Iran Israel Italy Netherlands North Korea Portugal Romania Réunion Singapore South Africa Spain Swaziland Taiwan Turkey U.S. Minor Outlying Islands United Kingdom United States Vatican City

Analizë  e Jackpot City Casino

Kazino Jackpot City është hapur që në vitin 1998, dhe është ndër pionerët e industrisë për lojërat e fatit në internet. Zgjedhjet e lojërave janë fantastike dhe kanë një librari të pasur prej 500 lojërash. Të gjitha të mundësuara nga Microgaming. Gjithashtu do të gjeni dhe disa lojëra fati online falas.

Në librarinë e tyre mund të luani lojëra fati falas, pa u registruar, vetëm duke shkarkuar aplikacionin. Në rast dëshire për të luajtur me para të vërteta, mjafton të regjistroheni për vetëm 5 minuta. Më pas keni mundësi të depozitoni me kartë krediti, debiti, ose Neteller.

  • Ne bëmë disa kërkime online për reputacionin e kazinosë dhe u siguruam që është një operator i ndershëm me klientët e saj. Nëqoftëse prodhuesi i lojërave Microgaming është i preferuari juaj atëherë mund të praktikoheni me lojëra fati falas nga aplikacioni i tyre.

Licensimi për kazino Jackpot City

Kjo kazino pranon lojtarë që janë të moshës 18 ose më të mëdhenj. Por ka raste që për disa shtete që kanë rregulla më të forta për lojërat e fatit, atëherë kazinoja e ngre moshën e lojtarëve në 21 +.

Kazino Jackpot City është licencuar plotësisht përmes Qeverisë së Maltës. Malta zakonisht ka udhëzime shumë të rrepta për operatorët e lojërave të fatit online. Qoftë versioni falas ose me pagesë, të kesh një licencë nga Malta është një privilegj i madh. Malta është veçanërisht e rreptë në certifikimin e lojërave dhe sigurisë së lojtarit. Kështu që për këtë arsye kazinoja e kalon testin.

Lojëra fati falas në Kazino Jackpot City

Kazinoja ofron lojëra fati falas ose lojëra fati me pagesë. Mes tyre: slots, slots klasikë, video slots, poker, video poker, roulette, blackjack, lojëra me jackpot progresiv e shumë të tjera. Deri në 500 lojëra të ndryshme.

Për ata që nuk mund të rrinë përballë kompjuterit për një kohë të gjatë ka një zgjidhje. Kazino Jackpot City ofron lojëra fati falas, ose me pagesë direkt nga telefoni ose tableti juaj. Shkarkimi i lojërave është i thjeshtë. Disa lloj lojërash mund të vonojnë shkarkimin, por kjo për shkak të serverit dhe jo të kazinosë.

Luaj në Jackpot City

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!