Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Krijuar më 1998
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë  e Jackpot City Casino

Kazino Jackpot City është hapur që në vitin 1998, dhe është ndër pionerët e industrisë për lojërat e fatit në internet. Zgjedhjet e lojërave janë fantastike dhe kanë një librari të pasur prej 500 lojërash. Të gjitha të mundësuara nga Microgaming. Gjithashtu do të gjeni dhe disa lojëra fati online falas.

Në librarinë e tyre mund të luani lojëra fati falas, pa u registruar, vetëm duke shkarkuar aplikacionin. Në rast dëshire për të luajtur me para të vërteta, mjafton të regjistroheni për vetëm 5 minuta. Më pas keni mundësi të depozitoni me kartë krediti, debiti, ose Neteller.

 • Ne bëmë disa kërkime online për reputacionin e kazinosë dhe u siguruam që është një operator i ndershëm me klientët e saj. Nëqoftëse prodhuesi i lojërave Microgaming është i preferuari juaj atëherë mund të praktikoheni me lojëra fati falas nga aplikacioni i tyre.

Licensimi për kazino Jackpot City

Kjo kazino pranon lojtarë që janë të moshës 18 ose më të mëdhenj. Por ka raste që për disa shtete që kanë rregulla më të forta për lojërat e fatit, atëherë kazinoja e ngre moshën e lojtarëve në 21 +.

Kazino Jackpot City është licencuar plotësisht përmes Qeverisë së Maltës. Malta zakonisht ka udhëzime shumë të rrepta për operatorët e lojërave të fatit online. Qoftë versioni falas ose me pagesë, të kesh një licencë nga Malta është një privilegj i madh. Malta është veçanërisht e rreptë në certifikimin e lojërave dhe sigurisë së lojtarit. Kështu që për këtë arsye kazinoja e kalon testin.

Lojëra fati falas në Kazino Jackpot City

Kazinoja ofron lojëra fati falas ose lojëra fati me pagesë. Mes tyre: slots, slots klasikë, video slots, poker, video poker, roulette, blackjack, lojëra me jackpot progresiv e shumë të tjera. Deri në 500 lojëra të ndryshme.

Për ata që nuk mund të rrinë përballë kompjuterit për një kohë të gjatë ka një zgjidhje. Kazino Jackpot City ofron lojëra fati falas, ose me pagesë direkt nga telefoni ose tableti juaj. Shkarkimi i lojërave është i thjeshtë. Disa lloj lojërash mund të vonojnë shkarkimin, por kjo për shkak të serverit dhe jo të kazinosë.

Jackpot City Casino Details

Software:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “Jackpot City Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X