Instant Pay Casino

4.9 / 5

100% deri në 100 EUR + 100 Free Spins

Aplikohen kushtet e bonusit!

Instant Pay Casino

  • E licensuar në Maltë nga MGA
  • Paguan fitimet Brenda 10 minutave
  • Verifikon lojtarët e kazinosë në një kohë rekord brenda 10 minutave
  • Ofron casino slots nga Best Software Providers

Pros

  • Kazino e re e cila synon të forcojë reputacionin e saj me një dhe standart të ri
  • Mund të luani Kazino online nga celulari, tableti ose kompiuteri
  • Ofron bonuse javore dhe 10 nivele VIP

Cons

  • Nuk lejohet në USA

Instant Pay Casino info

Name Instant Pay Casino
Website URL instantpay-casino.com
Established 2020
Location Malta
Minimum Deposit 10 EUR
Support Options Live chat, Phone, E-mail, Telegram
Deposit Options Visa, Mastercard, Neteller, Skrill, Interac e-Transfer, Idebit, Instadebit, Trustly, Trustly Entercash, Idebit, Siru Mobile, Sofort by Klarna, Skrill Bank Transfer, Ideal, Paysafecard, Ecopayz, Qiwi, Mobile Commerce, Neosurf
Withdrawal Options Visa, Mastercard, Bank Transfer, Neteller, Skrill, Interac e-Transfer, Idebit, Instadebit, Trustly, Trustly Entercash, Idebit, Siru Mobile, Sofort by Klarna, Skrill Bank Transfer, Ideal, Paysafecard, Ecopayz, Qiwi, Mobile Commerce, Neosurf

Analizë e Instant Pay Casino

Më në fund mbërrin lajmi perfekt! Instant Pay Casino, një kazino që paguan fitimet e lojtarëve në çast. 

 

Kush është Instant Pay Casino?

Instant Pay Casino u krijua në shtator të vitit 2020, nga një grup njerëzish të njohur në biznesin e kazinove online. Ata menduan të krijonin një kazino e cila do të ishte në gjendje të paguante fitimet e lojtarëve në kohë rekord.

Te lodhur nga praktikat e dyshimta, jo të ndershme të disa kazinove të vjetra apo të reja si: verifikim i tejzgjatur i anëtarëve të kazinosë, vonesat e pagesave të fitimeve, kurthet e ngritura në kushtet e bonusit dhe të kontratës në terësi, maksimumi i tërheqjes deri në 10 herë, madje deri tek përjashtimi i lojtarëve VIP, ky grup djemsh krijuan një kazino të re, me nje vizion dhe standart të ri.

Fatkeqësisht, industria e argëtimit online, dhe e lojrave të fatit në tërësi, kanë një tendencë të bëhen akoma më të pandershme dhe çorientuese, duke u përpjekur me çdo kusht, që lojtarët e kazinosë ti humbasin paratë e fituara.

Tek Instant Pay e dinë se cfarë duan lojtarët që luajnë kazino online, prandaj krijuan këtë platformë të sigurtë për lojtarët e tyre.

Instant Pay Casino është licensuar në Maltë, por synon një liçesim në masë dhe për shumë shtete të tjera.

Cfarë ofron kjo kazino online?

Lojëra, slots, video slots, jackpot slots etj Të licensuara nga zhvilluesit më të famshëm si: Amatic, Booming, BetsoftGaming, EGT, ELK, Endorphina, iSoftBet, NetEnt, PlayTech, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Relax, Thunderkick, Wazdan dhe Yggdrasil.

instant pay casino games

2. Pagesa të fitimeve në kazino në çast. Tërhiqni paratë tuaja brenda 10 minutave në llogarinë tuaj.

3. Verifikimi i dokumentave nuk merr më tepër se 10 minuta nga koha juaj. Kjo për tu siguruar që ju nuk po përdorni një identitet të rremë dhe/ose një kartë bankare të vjedhur.

4. Shërbimi i klientit është 24 orë në dispozicionin tuaj. Gjithashtu, mund të merrni ndihmë dhe nëpërmjet kanalit të posaçëm nëpërmjet “telegram”.

5. Luaj kazino me përgjegjësi. Limitet që ju dëshironi të vendosni në llogarinë tuaj nuk do të ndryshohen kurrë nga stafi i kazinosë pa miratimin tuaj.

6. Lojtarët mund të zgjedhin mes monedhave të ndryshme, jo vetëm Euro ose Dollarë. 

7. Instant Pay Casino ofron 10 nivele VIP për secilin lojtar! Kështu, nuk ka rëndësi shuma e depozituar, ju do të trajtoheni si një VIP.

Luaj në Instant Pay Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!