Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Krijuar më 2020
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Ofron LIVE Casino
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
Gslot Casino home page

Gslot Casino Review

Kazinoja Gslot është një kazino online relativisht e vogël në krahasim me liderat e industrisë. Por kjo nuk do të thotë se ofron opsione të kufizuara. Operatori ofron lojëra të llojeve të ndryshme, duke përfshirë këtu ato slot, lojëra tavoline, lojëra live e shumë të tjera. Sipas parashikimeve, Gslot Casino do të shtojë në katalogun e saj dhe 4 brand-e të reja lojrash, brenda vitit 2021. Ndër avantazhet më të mëdha të kësaj kazinoje është fakti se ajo operon nën licensën e Autoritetit Maltez të Lojërave. Ky autoritet njihet si një ndër më seriozët në industrinë e lojërave të fatit. Për më shumë, Gslot Casino është nën pronësinë e N1 Interactive Ltd, një kompani mjaft e njohur dhe prestigjoze.

Shtetet e ndaluara

Fatkeqësisht, Gslot nuk është e aksesueshme në shtetet: Angli, Australi, Belgjikë, Bullgari, Francë, Izrael, Itali, Lituani, Rusi, Sllovaki, Slloveni, Spanjë, Turqi, SH.B.A, Afrikë e Jugut, Anguila, Polinezia Franceze.

Ofruesit e lojërave

Megjithëse një kazino e re në treg, Gslot ka lidhur kontratë me disa nga ofruesit më prestigjozë në botë të lojërave të fatit. Midis tyre janë:

Bonusi i mirëseardhjes

Kazinoja ofron një mirëseardhjeje të ndarë në 3 pjesë, nga e cila lojtarët mund të përfitojnë deri në 200 euro në bonuse, si dhe 200 “free spins”.

Për depozitën e parë: Përfitoni 100% bonus deri në 100 euro, dhe 100 spins në lojën “Book of Dead”.

Për depozitën e dytë: Përfitoni bonus 50% deri në 100 euro, dhe 50 spins në lojën “Legacy of Dead” dhe “Doom of Egypt”.

Për depozitën e tretë: Përfitoni 25 spins në “Ancient Egypt” dhe 25 spins në “Egyptian Fortunes”

Fatkeqësisht kazinoja nuk ofron një bonus të tipit “no-deposit”. Kjo është për shkak të pamundësisë së Gslot për të sjellë një ofertë të mirë dhe kompetitive në treg, duke qenë se është një operator i ri në treg.

Lojërat në Gslot Casino

Mes të tjerash, “specialiteti” i kazinosë Gslot janë lojërat slot. Në kazinonë e re do të gjeni disa nga slot-et më të famshëm, por dhe tituj të rinj:

 • Rich Wilde and the Book of Dead
 • Starburst
 • Buffalo Blitz
 • Legacy of Dead
 • Valley of the Gods
 • Route 777
 • Dead or Alive 2

Jackpot-et janë gjithashtu një alternativë mjaft popullore në Gslot. Shumica prej tyre ofrojnë dhe çmime progresive për lojtarët, ku mundësitë për fitime të mëdha janë gjithnjë e në rritje. Ndër titujt jackpot që do të gjeni në Gslot janë:

 • Lucky Dragon
 • Jackpot Riders
 • Reels of Wealth
 • Super Lucky Reels
 • Lucky Clover
 • Legend of the Nile
 • Jackpot Express
 • Jackpot Rango

Lojërat e tavolinës gjithashtu nuk kishin si të mungonin. Kazinoja sjell për lojtarët lojërat klasike si: Blackjack, Roulette, Baccarat, Caribbean Stud, Poker me 3 letra etj. Mes të tjerash, mund të luani dhe video-poker.

Përsa i përket lojërave live, Gslot është kujdesur që eksperienca të jetë vërtet e një rangu të lartë. Për këtë, kazinoja ofron lojëra live nga ofruesit më prestigjozë si: NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft Gaming, Pragmatic Play Live etj. Mbi 250 tituj live ju presin në platformën e re, ku disa prej tyre janë:

 • Live roulette
 • Live blackjack
 • Live baccarat
 • Live poker
 • Monopoly Live
 • Dream Catcher
 • Deal or no Deal
 • Crazy Time

Lojra mobile në Gslot

Edhe pse kazinoja nuk ka një aplikacion zyrtar të sajin, platforma funksionon në mënyrë perfekte, si në sistemet Android ashtu dhe ato iOS. Për sa kohë keni një lidhje të qëndrueshme internet, faqja në mobile është e përshtatur  që të punojë pa asnjë problem në çdo pajisje mobile.

Metodat e pagesave

Kazinoja ofron të gjitha metodat e pagesave që janë tashmë standart në industrinë e lojërave të fatit. Por përveç tyre, Gslot sjell për lojtarët dhe një gamë të gjerë portofolësh elektronikë dhe zgjidhje të tjera alternative. Metodat e pagesave të disponueshme janë:

 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Bank Transfer
 • ecoPayz
 • Neosurf
 • Rapid
 • Giro Pay
 • iDebit
 • Interac

Shuma minimale për një depozitë është 20 dollarë, ndërsa shuma maksimale është 5000 dollarë. Me përjashtim të depozitave të bëra me Paysafe Card, e cila limitin maksimal e ka 250 dollarë. Kushtet financiare për tërheqjen e fitimeve janë pak a shumë të njejta. Por, me ndryshimin e vetëm që tërheqjet mund të marrin 2-3 ditë kohë për t’u procesuar, ndërsa depozitat konfirmohen në çast.

Programi VIP

Kazinoja Gslot di të vlerësojë mjaft mirë lojtarët e saj besnikë. Për këtë, ajo ofron një program të veçantë VIP. Por ndryshe nga kazinotë e tjera, lojtarët e Gslot bëhen pjesë e programit që në momentin kur regjistrohen në kazino. Duke mbledhur pikë në llogarinë e tyre, lojtarët mund të shkëmbejnë më pas këto pikë, me çmime të ndryshme. Për çdo 10 euro që depozitoni në llogari, ju përfitoni 1 pikë të shtuar në programin tuaj VIP. Teksa numri i pikëve në llogarinë tuaj rritet, e njejta gjë ndodh dhe me promocionet e reja, të cilat shtohen dita-ditës.

Suporti për lojtarët dhe siguria

Gslot ofron suport për lojtarët e saj në çdo moment të ditës, pra 24/7. Ndihma ofrohet nëpërmjet chat-it live, por ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë me anë të email-it. Zakonisht suporti është i shpejtë dhe ofron informacion mjaft të vlefshëm, për çdo paqartësi apo problem që mund të keni. Një avantazh që diferencon Gslot nga kazinotë e tjera, është seksioni mjaft i plotë me FAQ (Pyetje të shpeshta).

Në shumicën e rasteve, zgjidhja për problemin tuaj është brenda këtij seksioni, dhe nuk ka nevojë të kontaktoni me një operator. Gslot ofron suportin e saj në disa gjuhë të ndryshme ku përfshihen: anglisht, norvegjisht, finlandisht, frëngjisht dhe japonisht.

Për sa i përket sigurisë, nuk duhet të shqetësoheni për të dhënat tuaja. Kazinoja përdor enkriptimin e të dhënave me teknologjinë SSL, duke siguruar se askush nuk mund t’i aksesojë ato. Për më shumë, faqja e kazinosë është e mbushur me këshilla dhe guida se si lojtarët të mbrojnë veten e tyre gjatë navigimit online. Gjithashtu në faqen e Gslot do të gjeni dhe linqe me resurse të nevojshme që mund t’ju ndihmojnë për të marrë më shumë informacion në lidhje me rreziqet e kumarit online.

5.0 rating

One Reply to “Gslot Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X